Predstavljeni takmièari „Beovizije

Started by Bred, 09-02-2007, 13:55:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Smrda

ok,slazem se sa svim sto ste rekli...
bla,bla...nije pesma za to,a ni ona...
zna da peva...bla,bla...
ali...

mogli su da odu oni ludaci sa srebrnim sajkacama i najlonskim kosuljama...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roben

није толико битно како изгледа (они што су победили прошле године су били прави лепотани)
битно је да пева фантастично

Darker

Kad zami¹ljam pesmu Evrovizije, ja zaista zamislim takvu pesmu... I zaista-takvih je najvi¹e... Dakle-totalni prosek... Mo¾e ona lepo i da peva i da izgleda, PESMA JE PROSEK!!! Neko 15-to mesto, ja sam zadovoljan...
Ajde ne¹to originalno. Ne mora Lordi. Zaista nisam èuo ostale pesme, pa ni te mrèene blizance... Samo ka¾em da je ova pesma totalni prosek, moj utisak na pvo slu¹anje...

mikele

Quote from: Darker on 10-03-2007, 09:10:08
Zaista nisam èuo ostale pesme, pa ni te mrèene blizance...
Веруј ми боље по тебе што ниси чуо близанце,било би :bljak:

lycos

Quote from: mikele on 10-03-2007, 10:36:32
Quote from: Darker on 10-03-2007, 09:10:08
Zaista nisam èuo ostale pesme, pa ni te mrèene blizance...
Веруј ми боље по тебе што ниси чуо близанце,било би :bljak:
pesma im je uzas,ako se to uopste moze nazvati pesmom..kako ix nije blam da izadju na scenu sa tim ?!

katarina

ma Marijina pesma je vec vidjena... nju su proglasili pobednikom par dana pre beovizije.
Velika sramota je i to da su od 15000 SMSova uzeli uzorak od 171 SMS i na osnovu njega bodovali. Takodje su rekle da kao server nije imao tu mogucnost da primi sve glasove koji su stigli u roku od 20 minuta, vec je primao samo neke(ne bi me cudilo da je "propustao" vecinom one sa Marijinim rednim brojem...) Ja sam razocarana.

qwertz

Mislim da Marija ima najbolju pesmu u onoj konkurenciji! Zasluzeno je pobedila!  :) Bravo!  :pljes:

katarina

Ma super je pesma, ali pesma I. Jordan je po meni originajnija i neobicnija...no, o ukusima ne vredi raspravljati...

@qwertz, provalila sam ko si! konacno!:)

Masha

Cuh i ja Marijinu pesmu i jos par sa pomenutog festivala. Pesma nije nista spektakularno i originalno, ali ovo je bila situacija gde se od vise zala biralo najmanje. Devojka jako dobro peva i ko zna mozda nas i iznenadi. Malo mi smetaju ovi komentari na racun njenog izgleda. Ne ide ona na izbor za mis.

philoserbiana

marija je meni simpaticna.ona ima jak glas,ali sirov.trebalo bi da ga malo oplemeni,a ne da se dere u pojedinim trenucima.jako mi se svidela pesma onog trkulje,interesantna je.ali... :ohwell:

zoe

Марија екстра пева... заправо најбоље од свих који су се тамо појавили... тако да ајде...

Јорданка је најлепша и имала је супер наступ и хипер је женствена и стварно :Bog а песмица је 'нако... мис'им, ја сам за њу навијала јер је лепа :> Па и то се гледа, зар не? Мада, ови европски трендови по којима, што каже Рамбо Амадеус, није важно ког си пола (знамо на шта је мислио... а односило се на мешање куковима на Бирфесту :K), Марија има супер шансе (ал сам грозна :>)

У финале није прошао IQ, а ту пева мој супер друг који је један невиђени таленат и о коме ће се учити из историје музике кад-тад јер је стварно геније! Да само чујете како пише класику... :Bog :Bog :Bog А то што није прошао... шта га брига... то је само реклама за албум који тек треба да изађе :V

Е да, Тркуља је занимљив, али то није песма за овакве прилике... мада би била савршена противтежа оним финским монструмима...

Уф, удавих... :run

darusaz

Quote from: lycos on 10-03-2007, 13:17:05
Quote from: mikele on 10-03-2007, 10:36:32
Quote from: Darker on 10-03-2007, 09:10:08
Zaista nisam èuo ostale pesme, pa ni te mrèene blizance...
Веруј ми боље по тебе што ниси чуо близанце,било би :bljak:
pesma im je uzas,ako se to uopste moze nazvati pesmom..kako ix nije blam da izadju na scenu sa tim ?!

Рамбо, мамбо Србијано. Хахаха.Цеца сваког дана.... :) Ужас.... Доле Гранд.

Bred

Grand je realnost. [kad vidim renome produkciju grand je totalno urban :K]

INTERNA KONTROLA RTS: NEMA O©TEÆENIH UÈESNIKA FESTIVALA

Ponedeljak, 12. mart /10:08/

bv Interna kontrola Radiotelevizije Srbije [RTS] utvrdila je da nema o¹teæenih uèesnika festivala Beovizija, saop¹tila je glavni urednik Zabavnog programa RTS-a Sanda Su¹a.

Kompanija 'Fonlider' koja je bila anga¾ovana da prebroji ukupan broj regularnih glasova gledalaca putem SMS poruka pristiglih tokom polufinalne i finalne veèeri saop¹tila je rezultate tek posle dva dana i tako nije ispunila ugovornu obavezu da za 20 minuta primi elektronske glasove, prebroji ih i rezultate dostavi RTS-u, navela je Su¹a.

Na osnovu prekontrolisanih elektronskih spiskova utvrðeno je da je u finale u¹lo deset pesama sa najveæim brojem glasova i da je pobednièka pesma imala najveæui broj glasova publike i struènog ¾irija.

Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijaniæ zatra¾io je od odgovarajuæih slu¾bi da raskine ugovor sa 'Fonliderom' i za sledeæu godinu na tenderu izabere kompaniju koja æe primati i brojati glasove publike.

RTS je uputio izvinjenje svim uèesnicima Beovizije i gledaocima koji su glasali ¹to je prebrojavanje glasova trajalo nedozvoljeno dugo, saop¹tila je glavni urednik Zabavnog programa RTS-a.

zabica

mozda marija nije slika i prilika ali ima glas da se najezzisssss! ne verujem da ce mnogo postici, jer ce naici na sigurno jos 5 ovakvih pesama na evroviziji, ali drzim joj palceve!  :pljes:

katarina

upravo o tome i pricamo, pesma nije originalna, ali marija, bez sumnje jeste!