Predstavljeni takmièari „Beovizije

Started by Bred, 09-02-2007, 13:55:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

marija-divan covek.lepo peva,zanimljivo i skromno izgleda.njen decacki izgled joj dobro pase,bolje nego haljina i ona uzasna fras frizura sa polufinala O0

Wolf

Meni je malo gadna, ali da ima glas, ima.

Maslacak

#62
Tacno, ne ide na izbor za mis. Ali gde ide? Na izbor za pesmu Evrovizije. Sta se tamo gleda? Pa, ne bas uvek kvalitet pesme. Izgled, scenski nastup, bla bla... A i pesma je - i ja se slazem, krajnje prosecna. E sad, i ja sam samo to cula, i to refren, a posto od drugih ljudi cujem da je sve ostalo bilo jadno, onda nek joj je sa srecom...
Ja inace o toj Evroviziji nemam neko visoko misljenje :K

lane

Marija ima fenomenalan glas i pesma mi se ba¹ sviða!
Ne znam koja druga pesma bi joj bila ravna na Beoviziji ove godine...
Izbor je bio prilièno jadan...

Sla¾em se za izgled, ali treba (ili bi trebalo) da se najvi¹e gleda glas i kvalitet pesme!
Mada, za Evrovoziju je jako bitan i izgled i scenski nastup, ali verujem da æe biti OK.
Barem neæemo da se brukamo da po¹aljemo tamo pesmu tipa 'mambo-d¾ambo, supermen' i ostalo...

Navijamo za nju!  :~

mikele

С`обзиром да публика гласа и да она бира,изглед је јако битан,без обзира што није избор за мис.
Мислите о томе :roll: :roll:
А да је избор био јадан,јесте.Никада горе песме нису биле на Беовизији и ниједна неће постати хит.
Па можда је и боље тако :ball2: :ball2: :ball2:

Roben

Quote from: mikele on 13-03-2007, 19:58:47
С`обзиром да публика гласа и да она бира,изглед је јако битан,без обзира што није избор за мис.
Мислите о томе :roll: :roll:
вероватно они што су победили прошле године лепо изгледају
само им нисмо видели фаце  :K :K :K
а маске су им стварно cool

mikele

#66
Али они су имали јако специфичну песму и карактеристичан сценски наступ и зато су привукли одређену групу људи из свих земаља која слуша ту врсту музике.Били су јединствени,то хоћу да кажем. :wink: :wink:
А кога ће ова наша да привуче? Можда једино лезбејке.

Roben

Quote from: mikele on 13-03-2007, 20:11:08
А кока ће ова наша да привуче? Можда једино лезбејке.
е сад си ме стварно насмејао  :siza: :siza: :siza:
али стварно добро пева :Bog :Bog :Bog

Maslacak

Quote from: mikele on 13-03-2007, 20:11:08
Али они су имали јако специфичну песму и карактеристичан сценски наступ и зато су привукли одређену групу људи из свих земаља која слуша ту врсту музике.Били су јединствени,то хоћу да кажем. :wink: :wink:
А кога ће ова наша да привуче? Можда једино лезбејке.

Potpuno se slazem :K

Masha

Meni su Finci bili skroz simpaticni. Mene malo nervira sto sada svi pricaju kako je Marija ovo ili ono i izgleda ovako ili onako. Svako ima svoj fazon i svako radi onako kako misli da treba, ali ja zbog toga ne mislim da je ona lezbejka. Devojka dobro peva i mozda i ovde kod nas, a i tamo negde u Evropi postoje oni kojima ce glas biti presudan da bi glasali.

Maslacak

Niko nije rekao da je ona lezbejka, nego da moze da privuce samo lezbejke :K
ma to je sala...
Naravno, slazem se ja masho i sa tobom, ali realno, mislim da ce to biti manjina. A osim toga, na Evroviziji se pojave i dobri glasovi...uvek bude jedna-dve devojke sa dobrim vokalom i klasicnom baladom...ali nesto nisam primetila da dobro prolaze...a mozda i gresim.
Ma, u sustini - nebitno. Ona dobro peva, bolje pesme ocigledno nije ni bilo, a bilo bi idiotski neizabrati je samo zato sto je ruzna, tako da...samo napred... :happy:

mikele

Quote from: Maslacak on 13-03-2007, 22:42:59
Niko nije rekao da je ona lezbejka, nego da moze da privuce samo lezbejke :K
ma to je sala...
Све је рекла,нема потребе да додајем било шта. :wink:

На Евровизији скоро сви имају добар глас,али стајлинг,сценски наступ и песма одвајају појединце од групе.
Марија има добар глас,али песма је само једна од...Биће бар још 5 сличних песама и ниједна неће проћи добро на овој манифестацији.Мада ће наша бивша браћа у великом броју гласати за њу,као и дијаспора тако да...Видећемо.
А још раније сам рекао да је ''понуда'' на Беовизији била јако,јако лоша,тако да бољу песму од ове,вероватно,нисмо ни могли да изаберемо. :loptica :loptica :loptica

Dukica

To je kao onaj batica ¹to je pobedio na
finskom Idolu...Reko¹e mu da izgleda kao hobit,
ali da peva k'o zmaj! :K
Ne znam...kad bi birala izmedju Ane Nikoliæ od pro¹le godine
sa smeæe pesmom i extra izgledom i Marije, kod koje je sve obrnuto,
mada je meni lièno i pesma smeæe,al ajd sad..Hm,izabrala bi
Mariju...jeste dog,al ¹ta sad...imaæe prodju na radiju.. :K

I da,definitvno,je sve to lo¹eg kvaliteta..da ne ka¾em
smeæe... :K

Masha

Izgled jeste bitan, mada ne mora uvek biti presudan. Ja se zaista slazem da zensko treba i da izgleda kao zensko i negde vec napisah da mislim da bi svaka devojka trebala da vodi racuna o sebi. Ja ne smatram da je Marija Serifovic primer zenstvenosti, naprotiv.

katarina

Ma ljudi nikad se ne zna...kakav trend vlada sada u Evropi sto se tice homoseksualaca, mozda bude dobro prosla, kad privuce te lezbejke.
Ne bih da se vise vrtim u krug sa komentarima kakva je pesma, kakva je ona...rekoh sta mislim u prethodnim postovima.