Treba li tuci dete?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 21:51:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl



nego zanima me dal bi vi ikada tukli svoju decu(dete)?? :` :`

:loptica :loptica :loptica

Vampire 666


nasty girl

ja mislim da ne treba tuci decu, jer mislim da sve moze da se resi recim i razgovorom.... :]

Vampire 666

iz moje perspektive...ne bih rekao...80% svih batina koje sam dobio su bile zasluzene i pozitivno uticale na mene...

nasty girl

pa batine koje sam ja dobila su negativno uticale na mene...samo sam se jos vise inatila... :K :K

Alnus Glutinosa

Mislim da decu treba malo tuci! Ukapirala sam da ljudi koje su roditelji tukli imaju mnogo kvalitetniji stav o zivotu od ovih "nedirnutih"! E sad mozda je to puka slucajnost i nema veze sa batinama.
S druge strane mislim da ne bih mogla da dignem ruku na svoje dete, iako bi to mozda bilo za njegovo dobro.
I na kraju odgovor: stvarno, ne znam!!!

Vampire 666

Taka stav je imao i moj ujak...oko pet godina...onda je cerku jednom propisno izlupao...bilo joj je dovoljno samo jedno "predavanje"...sada kad ima 10 godina dovoljno je ujaku da pokaze ruku i svaka rasprava je gotova...

nasty girl

ja zanm da je ne bih nikada digla ruku na svoje dete, a to ne bih ni dopustila svom muzu(buducem)...

Alnus Glutinosa

Eto, dobre ideje! ja, budala se toga ne bih setila. taj prljavi, ali ipak potrebni deo posla cu prepustiti svom buducem muzu!

nasty girl

Quote from: Alnus Glutinosa on 13-06-2006, 22:09:13
Eto, dobre ideje! ja, budala se toga ne bih setila. taj prljavi, ali ipak potrebni deo posla cu prepustiti svom buducem muzu!

ja mislim da bih onda muza istukla.... :K :K :K

Alnus Glutinosa

Bravo nasty, ovo ti je jos bolja ideja! Em on lepo odradi posao, em ja njega posle malo izmakljam da se zasladim!  :twisted:
:loptica :loptica :loptica :loptica

AquArius

Quote from: Vampire 666 on 13-06-2006, 22:00:49
iz moje perspektive...ne bih rekao...80% svih batina koje sam dobio su bile zasluzene i pozitivno uticale na mene...

Neke stvari postaju jasnije...  :P

Ne, ne treba ih tuci kao lemati, zlostavljati, "disciplinovati", daviti, gaziti, pesniciti, makljati, lupati, samarati, stipati! Ti dignes ruku, a ono sklanja lice od tebe!  :B  To su problemi roditelja, ne dece!
Nikako.
Od toga ostaju oziljci. Na dusi   :1

Lupnuti ponekad po turu, mozda.

Mislim da ako od pocetka razgovaras i odrzavas autoritet, nista vise i nije potrebno. Ti si ipak uzor svom detetu.

Autoritet, bez kaisa, varjace i sl.!   :happy:

pereca


Vampire 666

pa nisam ni mislio na surovo prebijanje...poneki samar svakako nece ostaviti "tragove na dusi", a ojacace autoritet roditelja itekako...

nasty girl

Quote from: AquArius on 13-06-2006, 23:54:33

Mislim da ako od pocetka razgovaras i odrzavas autoritet, nista vise i nije potrebno. Ti si ipak uzor svom detetu.

Autoritet, bez kaisa, varjace i sl.! :happy:


svaka cast u potpunosti se slazem sa tobom......... :wink: :wink: :wink: :wink: