Treba li tuci dete?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 21:51:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

AquArius


nasty girl

Quote from: AquArius on 14-06-2006, 09:45:52
Pa ti onda ponekad samaraj.

ne slazem se sa batinama, nego sa onim delom koji sam citirala....

vladimir

Quote from: AquArius on 14-06-2006, 09:45:52
Pa ti onda ponekad samaraj.

Bog je stvorio guzu deteta nda na njoj sedi i da ga lupi¹ po istoj kad se uka¾e potreba za tim.Je*o bih kevu roditeljima koji svoju decu ¹amaraju ili udaraju po glavi!!! >:( >:( >:(

Darker

Je*e¹ ti takvog roditelja koji autoritet pred detetom mora da dokazuje batinama... Do njegove 14 godine bih sam sebi izgledao sme¹no da ga maltim, a posle je ionako kasno... Autoritet glavom i glasom, kazna i nagrada... Mo¾e neko da te mlati do sutra, a da opet neki miran profesor/ujak bla bla,  ima kod tebe veæi autoritet...

AquArius

#19
Quotene slazem se sa batinama, nego sa onim delom koji sam citirala....             

Nasty, to "ponekad samaraj" je bilo upuceno Vampiru, posto je to njemu ocigledno ok. I bilo je ironicno  :`

A ti Vladimire, procitaj moje misljenje na prethodnoj strani o samaranju  >:D  i sl. ! 

vladimir

Quote from: AquArius on 14-06-2006, 23:07:07
Quotene slazem se sa batinama, nego sa onim delom koji sam citirala....             

Nasty, to "ponekad samaraj" je bilo upuceno Vampiru, posto je to njemu ocigledno ok. I bilo je ironicno  :`

A ti Vladimire, procitaj moje misljenje na prethodnoj strani o samaranju  >:D  i sl. ! 

Aqua, nemoj da se ljuti¹, pod jakom sam presijom ovih dana.Mora da sam "ispustio" taj tvoj post.Samo nemoj mene da ¹amara¹... :wink:

AVENDON

Pa ja sam za one malecke batine po guzi, ali samaranje i pesnicenje NIKAKO!!!! :/


AquArius

#22
Quote from: vladimir on 16-06-2006, 17:42:51
Aqua, nemoj da se ljuti¹, pod jakom sam presijom ovih dana.Mora da sam "ispustio" taj tvoj post.Samo nemoj mene da ¹amara¹... :wink:

Ti si Vladimire ved dovoljno veliki za po koji samar  :P 
A pod presijom smo uglavnom svi ovih dana.

Elem, sta bih tek rekla ona stranka pedofila iz Holandije novooformljena - za te decije guze...  >:D Ja bi njih sve   :L   :L   :L  >:(  >:(
Kao to je ljubav, nisu oni zlotvori!
Choveche cega sve ima!

Darker

 :OFF
Otvori novu temu ako hoæe¹ o pedofiliji... :wink:

AquArius

To nije  :OFF

To je too much of the topic!!!
To je samo da se nerviras i grizes i molis Boga da tebe i tvoje zaobidje!  :(

Blesava*

 Ja sam protiv batinjanja deteta.....  :!

Deca se vaspitavaju razgovorom,a ne batinjanjem....   :wink:

nasty girl


to i ja kazem....a vecina se ne slaze sa tim :` :` :`

AquArius

Zdravo i citavo dete je chudo nad chudima!!!

To sam uvek slusala, ali to je jedna od najvecih istina. I najbitnijih!  :loptica

vladimir

Quote from: AquArius on 16-06-2006, 19:46:55
Quote from: vladimir on 16-06-2006, 17:42:51
Aqua, nemoj da se ljuti¹, pod jakom sam presijom ovih dana.Mora da sam "ispustio" taj tvoj post.Samo nemoj mene da ¹amara¹... :wink:

Ti si Vladimire ved dovoljno veliki za po koji samar  :P 
A pod presijom smo uglavnom svi ovih dana.

Samo, moja presija nije bila od ispita, vec od neceg mnooooooogo ozbiljnijeg, ali to je vec  :OFF.

Deca, ako se i tuku, mora biti zbog neceg jako ozbiljnog, iskljucivo po guzi ( ali ne u smislu onog sto propoveda pomenuta holandska pedofilska stranka ), i to dok je dovoljno malo da upamti -kad je starije, tu je razgovor.Ne mozes detetu od 3 ili 4 godine dokazati da nije dobro stavljati prst u uticnicu jer struja moze da te ubije, kad ono ne razume 3 reci od toga... :roll:  Ali, kad ga lupis po guzi, upamtice i nece to vise raditi! :wink:

AquArius

QuoteSamo, moja presija nije bila od ispita, vec od neceg mnooooooogo ozbiljnijeg, ali to je vec  :OFF  .

Ne kazem da smo svi stresirani zbog faxa...
Nadam se da je sve u redu!!   :confused:

Dete je dete, da ga volite i razumete... tako nekako.
Razumeli smo se svakako.  :happy: