Gradivo za spremanje TESTA i utisci sa predavanja

Started by yeca, 30-05-2006, 11:24:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Nravno, što bismo inače išli na predavanja(sem da skupljamo beleške :> :>)?

Al-Jasmina

#61
Valjda iz cistog mazohizma....
Mada je meni bilo simpaticno kad profesora, inace okorelog flegmatika,  :)
zapljusne mentalni talas nervoze iz publike
kad studenti ne uhvate neku kljucnu recenicu u izlaganju... :confused:

jelenam

Da li neko moze da mi posalje ta profesorkina predavanja na adresu [email protected]? :confused:

yeca

hahaha jelenam, toga je previ¹e da bi se i ovde postovalo a kamoli slalo preko mejlla...
probaj na fakultetu da skine¹, verujem da jo¹ postoji u raèunarskom centru....

Becks

Koliko god da ucis postoji sansa da padnes. Za jun sam se razvalio od ucenja i pao. A za septembar samo ponovio jednu oblast i polozio. Zasto? Zato sto sam bio opusten naspavan i koncentrisan. Dobro sam citao pitanja i logikom eliminisao odmah bar po 2-3 odgovora. I tako prevario test. Znaci jednom moras dobro da naucis ali kad dodjes na test ponasaj se kao da ti je sve jedno i obavezno se naspavaj bez obzira ako nesto nisi presla pa si ostavila za tu noc. Recept proveren. I ja sam mislio da to nije tako pa se ispostavilo suprotno.

Al-Jasmina

 :wink: dobar savet, imam slicno iskustvo.
veci broj poena zahvaljujuci opustenosti i pazljivijem citanju pitanja  :wink:

vladimir

To i jeste jako bitno, da se dobro èitaju pitanja i logièno razmi¹lja i povezuje gradivo.Uvek sam bio protivnik suvog bubanja, a sama fiziologija kao nauka zahteva logièno razmi¹ljanje ( i naravno poznavanje gradiva ).

Maslacak

Zato je meni fiziologija bila super za ucenje... prosto fantasticno koliko je sve povezano i koliko se moze uraditi sto cistom logikom, sto npr znanjem koje nije direktno vezano za sistem organa na koji se pitanje odnosi, vec za neku generalnu sliku. :> Naravno, slazem se da daju cesto nebulozna pitanja, ali eto, meni je bas odgovarala...

maki

ima li neko dobre beleske sa predavanja,umirem dok sve zapisem,a na kraju ne stignem sve..spasli bi me..naravno samo na par dana mi trebaju da ih iskopiram..bilo bi super kad bi to bile beleske za koje potvrdjeno znate da su dovoljne i dobre!

xyz

ne trebaju ti beleske-imas predavanja u racunskom centru,a to je i vise nego dovoljno za ispit.do sada nisam naisla na dobra predavanja,puna su gresaka.profesorka ionako ne kaze nista izvan toga,nemoj ni da se trudis da sve zapisujes.bolje prati kako povezuje gradivo i ono sto naglasava da je vazno.

Becks

  Ma samo njena skripta. dobro je sto je sad ona pocela da predaje i nervni jer smo mi prosle godine imali silnih problema sa profesorom citacem koji nije izbacio nikakvu skriptu za svi\oj deo, a profesorka je za drugi sem izbacila i to je onda bila laganica. Sad ne znam sta je izbacila za prvi ali svi mi koji smo polozili znamo da su svi odgovor cak i u prirucniku a kamoli u njenoj skripti. Tu ima i mnogo mnogo vise nego sto treba, ali ajde 100 str za drugi sem nije strasno.

Masha

Jao, da, profesor citac je bio strasno zanimljiv. Uzme svoje papirice, stavi ih ih ispred sebe i cita, naravno on sedi. I onda kada treba da pokaze nesto pokazivacem na slajdu to mu je predstavljalo problem jer mora i glavu da okrene, ali prstic je uvek bio tu  :wink:

makky

Moze li neko meni neobavestenoj da kaze-kako da dodjem do predavanja fizio, koja profesorka ostavlja...?
U R centru ili...? Kako?

Roben

makky najlakse je da odes u racunarski centar na faksu prekoputa imunologije i poneses prazan disk. Na sajtu faksa tamo gde su predmeti nadji fiziologiju i tu su ti sva predavanja, narezes ih na disk i to je sve.Ako ne mozes da se snadjes za narezivanje pitaj nekog kolegu koji je tu sigurno neko zna pa ce ti pokazati

Darker

Ili macane koji rade u rc-u i plaæeni su da ih cimate :plez :plez :plez