Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

tarantulica

Da li znate kakva je muka kupiti kondome na komad?
Sve ili ni¹ta...
Valjda zbog bezbednosti i za¹tite protiv "dosetljivih", kao ova baba sa trafike...  :>

sandric

Uvek sa kondomom,ko zna sa kakvim se bakterijama i virusima druzio :>

katarina

Quote from: Duke on 04-09-2007, 15:32:59


Kasnije kad vidis sa kim imas posla i ako steknes poverenje...

Imam ja poverenje u njega, ali nemam u njegove bivse! Test, drugar, pa cemo da pricamo! Ipak sam sebi najbitnija! Meni je trebalo da lupim glavom, ne o zid, nego o celik, pa da se opametim!

igrackica

Nemo' da me plasite, ja nisam lupala glavom i nadam se da necu, a Boga mi nije da neko nije isao na test, imas pravo katarina. Sertifikat, pa da vidimo, nego dzaba, moze i u toku veze da svrljne, meni je to najgore, lepo kazem svakom decku, varaj ako moze da ti uspe, ali bar koristi zastitu da ne budemo na muci oboje!!!

Pedja

То ми је оно у фазону кад неко донесе папире да је свиња здрава и испитана  :roll:

Ако има сумње само са кондомом а иначе овако  O0

katarina

Pa ako si u ozbiljnoj vezi koja necemu vodi...moraju dve svinje biti zdrave, da bi nastala treca zdrava! Ma sve je pitanje zrelosti i odgovornosti!

AquArius

samo cekam pig_am_am da se pojavi sa sertifikatom zdravlja  :>

brkata vila

 A pocheli su danas da prave i ove ultra tanke i svilene, tako da je pravo zadovoljstvo stavljati ih! A ne kao stari dobri Romed, nepodmazan, sa gumicom za tegle u osnovi, pa kad ga podvezhesh odozdo nema potrebe da ga menjash, stane chudo chorbe u nj', a kad udje- usho je, ko je preziveo- preziveo je!  :lol:

Al-Jasmina

:116:

gumica za tegle ahahahahahahaha  :lol: :lol: :lol:

`d1gy

#114

Inace ne idem na testove jeni ga kad ne svrljam :K
Nadjete nesto sto vm prija i znate da je to to ,sta ce vam vise...sve sto uradite moze samo da vas jede...zatonemoj svrljate ...nadjhite nesto sto valja drzite se toga a ko vas sutne ko mene...
radite kao i ja nikako da se kurvate vec ponos ..i drzite se sebe :djavo
samo klasa ne zaboravite :djavo
Samo ljubav cini coveka, seks je nista ,on je tu veceras al vec sutra nije zato nikako promiskuitet, samo klasa... :ziveli

*

#115
 :funny:  [off] a mi smo malo popili? [/off]  :lol:

vlada89

Definitivno uvek kondom, manite se tog poverenja, nikad se ne zna sa koliko je prethodnih partnera bio/bila i kakvi su i koji su.  :happy:

Cecilly

U krevet se ne ulazi sa poverenjem nego sa prezervativom!  :wink:

Al-Jasmina

Salu na stranu,
kod muskaraca neke bolesti prolaze asimptomatski  :shock
pa ko je posle kriv?
:ohwell:

dirigent

ima li neko pravu informaciju koliko je stvarno rizican oralni sex u obe varijante? , meni je oral sa kondomom cista budalastina