Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

katarina

Quote from: dirigent on 06-09-2007, 13:46:44
ima li neko pravu informaciju koliko je stvarno rizican oralni sex u obe varijante? , meni je oral sa kondomom cista budalastina

Opusteno... vreme ce pokazati :K
Ozbiljno, ove asimptomatske infekcije se prenose samo polnim putem, koliko sam ja upucena...
P.S. Sledeci put upali svetlo!

stef


Al-Jasmina

Gledala sam davno na TV-u neko savetovaliste za mlade
gde je lekarka demonstrirala klincima 15-16 god pravilnu upotrebu raznoraznih sredstava za zastitu..izmedju ostalog je tu bila i gumica
najobicniji kvadrat koji se koristi pri oralnom sexu koji muskarac pruza zeni, jelte.
Na njega je najvise obrva bilo podignuto, i najvise ociju prevrnuto
jer je na prvi pogled efekat upotrebe kao da pruzate zadovoljstvo izduvanom baloncicu
:trfr:
ali to sluzi za zastitu, pa sad ko zeli... :wink:

Souris

sto uvek nama uvale neke baloncice mozete i vi nesto da nosite....
azbestno odelo npr. :cvet

stef

 Ili kesu preko glave? :K

Souris

biraj sta....a kesu koristi za djubre.......  :> :shock

lijepa bosanka

A pazite sad ovo... :hmm


Seks - najbolji antidepresiv

Doktori u Njujorku jednoglasno tvrde: seks je najbolji antidepresiv. Nauènici sa Njujor¹kog univerziteta utvrdili su da su ¾ene koje upra¾njavaju seks bez za¹tite mnogo manje podlo¾ne depresiji i da znatno reðe pokazuju simptome ove bolesti.

Kako seks bez za¹tite mo¾e uticati na promene u raspolo¾enju? Odgovor je u hemijskom sastavu telesnih teènosti koje mu¹karac prenese ¾eni tokom seksualnog odnosa. Seme mu¹karca sadr¾i hormone i druge sastojke koji, kad se naðu u krvotoku ¾ene, deluju kao antidepresivno sredstvo.

Psiholozi su pratili seksualne aktivnosti i sklonosti ka depresivnom pona¹anju 300 ¾ena. Oni su ustanovili da su ¾ene koje vode ljubav bez kondoma mnogo manje depresivne od onih koje koriste za¹titu tokom odnosa i od onih koje apstiniraju.

Statistika ka¾e da je meðu ¾enama koje su upra¾njavale odnose bez za¹tite daleko manji procenat poku¹aja samoubistava u odnosu na ¾ene koje su koristile za¹titu ili apstinirale. Procenti su, dakle, ubedljivo na strani onih prvih.

Ono ¹to je posebno interesantno jeste i to da seksualni odnos per se nema uticaja na simptome depresije. ®ene koje su apstinirale po statistièkim podacima se nisu razlikovale od onih koje su upra¾njavale seks i koristile kondome.



                                                                                                           krstarica

Souris

pa to sam mogao i ja da ti kazem...
a na zenama se to najbolje i vidi :1

*

O, Boze, sta sve nece da dovedu u vezu  :hm
Pa, da, realno je stresno terati nekog da stavi kondom  :K

Roben

Quote from: * on 06-09-2007, 17:23:39
Pa, da, realno je stresno terati nekog da stavi kondom  :K
а још стресније је томе који ставља исти  :roll:

Souris


*

Sto dalje implicira....  :K

Treba se cuvati stresa  :run

lijepa bosanka

ne,nego ne treba biti depresivan!!!! :K
ali kako u ovom ludom vremenu naæi nekoga kome æe¹ vjerovati... :hmm :ohwell:

*

Ne, sad stvarno, sala na stranu...
Ne treba stvarno olako verovati, ali verujem da svi koji sada pricaju da stalno koriste kondom u nekom trenutku svoje veze i ostanu bez njega...
Nekako pocnes da verujes nekom a da ga pritom ne odvedes na sve moguce testove...
Uostalom, i taj neko rizikuje isto koliko i mi, samo sto vise verujemo sami sebi
:K

Ja sam ZA, ali kao sto rekoh...

vlada89

Da,u duzim vezama,ono "Srce ja tebi verujem" - "I ja tebi puslice" - i bude  :juju: i kad treba da dobije pokloncic (kao i svakog meseca) - "Aaaaa,kasni mi" i onda haos i panika, vec se tad smislja o imenima za buduce dete  :K