Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

trinity

Ljudi sta je vama :`? :`?
Ko prica samo o trudnoci to je bar lako odes na abortus (ako je to ono sto hoces) i gotova stvar
Ja pricam o sidi, sifilisu, gonoreji, hepatitisu...
Ma ne postoji taj na svetu kome bih toliko verovala da mu poverim svoj zivot
Ili ste mozda razmisljanja da se to vama nece desiti i ostalo
E pa hoce, ako ne budete pazili....
Sta je 10 minuta tvog zivota ako je s druge strane u pitanju ceo tvoj zivot
Za to pametu u glavu, kondom u ruke i udri....
DA DA DA DA DA

lijepa bosanka

Pa daaaa......Trudnoæa nije bolest!!!!!!!!!!!  :K

Darker

QuoteZa to pametu u glavu, kondom u ruke i udri....
Tu¾iæu te za povredu autorskih prava :> :> :>
Ja pre svega prièam o kontracepciji, dakle o spreèavanju trudnoæe... AMAN LJUDI, kako paranoi¹ete danas, ¾ivo me zanima kako su se ljudi sexali pre kondoma????? Sve to ubija samu dra¾ sexualnog odnosa kao vrhunca bliskosti i ljubavi dve osobe... Ali o tome u temi sex...
Ja jesam za kondom, hvala bogu za njega, ali neæemo ba¹ toliko paranoisati... Ok, je biti oprezan, ali ako se neko ba¹ toliko pla¹i ¹ta sve mo¾e da zakaèi, postoje divne spravice koje se zovu dildo, vibrator ili desnica ruka, pa udrite braæo i sestre, za bolje i niste... :> :> :>

Al-Jasmina

MOLIM TE,

nije u pitanju samo paranoisanje na temu sebe,
vec i zastita onoga s kim se sexas... :smile:


Sem toga, tuzno je kako se neke bolesti zakace
kad inace oprezne osobe jednom kazu "Ma valjda nece ovaj JEDAN PUT"
a posle cista panika kad se krene na preglede
i ustanovi AJME...sta ti ja znam sta sve ne... :(

Inace, ako su oboje zdravi i u iole duzoj vezici...onda postoje i alternative kondomu  :smile:


AquArius

QuoteKo prica samo o trudnoci to je bar lako odes na abortus (ako je to ono sto hoces) i gotova stvar

:`? :!

QuoteInace, ako su oboje zdravi i u iole duzoj vezici...onda postoje i alternative kondomu

Naravno.  :Lj

QuoteDa, ali je za oplodnju ( realno ) potrebno mnoooooogo vise spermatozoida nego sto ima u toj tecnosti ( 1 je neophodan za jajnu celiju, ali mnogo ih treba da razore ovojnicu ).

Dovoljan je jedan, kako god ga dopremis tamo. Zive oni mnogo duze od nekoliko minuta (fala Bogu za to, inace nas ne bi ni bilo)  :P  :smile:

Vampire 666

zive 72 h, tako da kad jednom udju.... :run

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 19-06-2006, 06:26:28
zive 72 h, tako da kad jednom udju.... :run

Zato, vadite na vreme, bla, bla... :lol:

Quote from: Darker on 18-06-2006, 20:10:57
QuoteZa to pametu u glavu, kondom u ruke i udri....
Tu¾iæu te za povredu autorskih prava :> :> :>
Ja pre svega prièam o kontracepciji, dakle o spreèavanju trudnoæe... AMAN LJUDI, kako paranoi¹ete danas, ¾ivo me zanima kako su se ljudi sexali pre kondoma????? Sve to ubija samu dra¾ sexualnog odnosa kao vrhunca bliskosti i ljubavi dve osobe... Ali o tome u temi sex...
Ja jesam za kondom, hvala bogu za njega, ali neæemo ba¹ toliko paranoisati... Ok, je biti oprezan, ali ako se neko ba¹ toliko pla¹i ¹ta sve mo¾e da zakaèi, postoje divne spravice koje se zovu dildo, vibrator ili desnica ruka, pa udrite braæo i sestre, za bolje i niste... :> :> :>

Tako je, bato moj!!! :loptica  Uostalom, sex sa kondomom je kao kad èaèka¹ nos u gumenim rukavicama-kako reèe jedna moja drugarica. :lol:

©alim se, naravno, neupuæeni-ne uzimajte moju izjavu za ozbiljno! Kome je frka, neka koristi kondom.Kome nije ili ga smara, ima i drugih sredstava kontracepcije, hvala Bogu!Sve u svemu:seksajte se, narode, u tome je spas! :loptica

Vampire 666

Na kraju krajeva sve zavisi od toga s kim se imaju odnosi. Ako je to osoba sa kojom ste u vezi duzin period, jedini problem je trudnoca, pa onda postoje brojne alternative kondomu. Ako je to sex sa nekom novom osobom kondom ne sme imati alternativu, jel je opasnost od raznih bolesti ogromna...

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 19-06-2006, 08:40:01
Na kraju krajeva sve zavisi od toga s kim se imaju odnosi. Ako je to osoba sa kojom ste u vezi duzin period, jedini problem je trudnoca, pa onda postoje brojne alternative kondomu. Ako je to sex sa nekom novom osobom kondom ne sme imati alternativu, jel je opasnost od raznih bolesti ogromna...

Poenta èitave teme je upravo izreèena!Vampir, batice, konstruktivnost ti definitivno ne manjka! :loptica :loptica :loptica

Vampire 666


trinity

Kazi mi Vamp da li bi smeo da se u svoj zivot kladis da te devojka s kojom si dugo nije ni jedanput prevarila ili da li svaku devojku s kojom pocnes da se zabavljas vodis prvo na testiranje pa onda u krevet
Da li neko zna onaj film gde devojka koja je verena, ima karijeru iz bogate i poznate porodice provede ludu i ne zaboravnu noc (samo 1) s nekim tipom iz bara i zarazi se HIV-om mislim da bi trebali da ga pogledate...
Mozda sam paranoik ali mislim da je u ovom slucaju jako veliki ulog da bih rizikovala
Vamp srecno

Vampire 666

siguran sam da me devojka sa kojom sam godinu dana nece zaraziti nekom polno prenosivom bolescu...dovoljno sam je dobro upoznao da se osecam sigurno....

trinity

#27
siguran da bi se kladio u svoj zivot :`?
Izvini jer njoj na celu pise ``nemam nijednu polnu bolest``
P.S. Nasty nista licno

Bred

trinity, i jam paranoik i potpuno te razumem. Oprez pre svega, uvek i sa svakim

vladimir

Quote from: trinity on 19-06-2006, 11:09:23
Mozda sam paranoik ali mislim da je u ovom slucaju jako veliki ulog da bih rizikovala

Quote from: Bred on 19-06-2006, 11:28:00
trinity, i jam paranoik i potpuno te razumem. Oprez pre svega, uvek i sa svakim

Jbm ti paranoju!!! :shock :F
Definitivno bih smeo da se kladim i poverim svoj ¾ivot voljenoj osobi-to se zove poverenje! :wink:

Ako posle dugo vremena u vezi nemam poverenja u svoju devojku-jbm ti onda takvu vezu!!! >:D

Paranoici, ¾elim vam da se uspe¹no izleèite od toga!Da neæete i u braku da koristite kondom jer vam je frka da vas braèni partner neèim ne zarazi? :twisted: