Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

Enea

slazem se sa vama dvema, kao sto i rekoh, i da mi se dogodi, znaci samo da je tako trebalo da bude..

_sanja_

Quote from: Enea on 16-09-2007, 20:31:59
slazem se sa vama dvema, kao sto i rekoh, i da mi se dogodi, znaci samo da je tako trebalo da bude..
jaooo Enea, ne znam koliko imas godina , ali gde breeeee da se dogodi???  ja ne znam sta bih sa sobom tad :) :) necu ni da razmisljam, daleko bilo :)

Enea


Bred

elem, a propo uskoce <a href="http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=156553" rel="nofollow">klik</a>

Enea

ti si bash opsteobrazovan preko neta :smekerica:

cjao, vidimo se..

jecapereca

Quote from: _sanja_ on 16-09-2007, 20:42:14
Quote from: Enea on 16-09-2007, 20:31:59
slazem se sa vama dvema, kao sto i rekoh, i da mi se dogodi, znaci samo da je tako trebalo da bude..
jaooo Enea, ne znam koliko imas godina , ali gde breeeee da se dogodi???  ja ne znam sta bih sa sobom tad :) :) necu ni da razmisljam, daleko bilo :)
Ja bih bas volela  :trfr:

ivilija

Jecopereco ja nisam rekal da si debil to ti sama kazes...Na svakom je da izabere hoce li kondom ili ne...Ja biram kondom! A to sto mi je vise od 3 x pukao nije moja greska a ni greska onih drugih koji su isti koristili...vec samo splet okolnosti...
Ti nemoj koristiti kondom...ja to postujem...to je tvoja i samo tvoja stvar, zar ne???
Ja bih najradije koristila i kondom i pilule ali...ne zbog paranoje...vec kao sto rekoh ne zelim da prolazim kroz isto sranje...mada moram priznati da je sada kad imas 25 drugacije nego sa 18....

Enea

ja necju da pijem te pilule, zato sto necju da remetim, prirodni energetski bilans hormona.. ginekolog je vristala na mene da ih obavezno uzmem. ja to necju. po svoj prilici ispada da sam budala?

Pedja

Мислим да не зна свако да користи те пилуле,треба отићи код гинеколога и распитати се. И наравно послушати!

Enea

da. mora prvo da se vadi krvi, i na osnovu hormonskog statusa-osoba SME ili NE sme da koristi iste.
onaj koji vam samo propise neke, bez gore pomenute analize, nije dobar ginekolog.. to je neshto protiv nacela dobre lekarske prakse.

jecapereca

Quote from: ivilija on 17-09-2007, 09:41:36
Jecopereco ja nisam rekal da si debil to ti sama kazes...Na svakom je da izabere hoce li kondom ili ne...Ja biram kondom! A to sto mi je vise od 3 x pukao nije moja greska a ni greska onih drugih koji su isti koristili...vec samo splet okolnosti...
Ti nemoj koristiti kondom...ja to postujem...to je tvoja i samo tvoja stvar, zar ne???
Ja bih najradije koristila i kondom i pilule ali...ne zbog paranoje...vec kao sto rekoh ne zelim da prolazim kroz isto sranje...mada moram priznati da je sada kad imas 25 drugacije nego sa 18....
I ja biram kondom - ali ne uvek, a pilule da gutam ne pada mi na pamet!

Quote from: Enea on 17-09-2007, 10:41:17
da. mora prvo da se vadi krvi, i na osnovu hormonskog statusa-osoba SME ili NE sme da koristi iste.
onaj koji vam samo propise neke, bez gore pomenute analize, nije dobar ginekolog.. to je neshto protiv nacela dobre lekarske prakse.
Apsolutno si u pravu.Ne moze mi neko na osnovu moje "boje ociju" prepisati koje cu kontraceptivne pilule koristiti, narocito kada se uzme u obzir koliko smo svi mi razliciti

ivilija

Na svakom je izbor da ga pravi sam kako hoce!!!
Nema sumnje da svi odlucujemo sta cemo i kako raditi sami sebi te savko moze da izabere...Sreca te imamo izbora!!!

njammmm

#222
Ja tek sad procitala ovu temu! Sve u svemu kondom treba koristiti, iz prostog razloga "hiv se ne dobija, hiv se uzima", a to vazi i za sve ostale polne bolesti! Svaki kondom je podjednako dobar, ako se pravilno upotrebi, prema tome, jedina razlika durexa i romeda je u ceni i reklami. Naravno bitno je da je i dobro cuvan! Nije na odmet procitati uputstvo  :hmm tu sve lepo pise, svaki kondom se na isti nacin koristi! A sto se tice lubrikanata, ne ostecuju oni koji su na vodenoj bazi, oni na uljanoj da! :cvet

Darker

Mislim da Romed ko¹ta nekih 9 dinara u apoteci (ako se seæam, davno be¹e... :K)

Al-Jasmina

 :> Ne opet o kondomu sa gumicom kao one za tegle :116: :116: :116:
Period pravljenja zimnica mi nikad vise nece biti isti  :lol: :lol: :lol: