Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

Al-Jasmina

Vamp-boy...(is)probao si taj kondom? i kako to uopste kupujes ?
Mislim koji mu je zvanicni naziv?

AquArius

kondom za jezik  :roll:  :>
a da nema i za prste?

Vampire 666

probao nisam....drzao ga u rukama jesam....ultra glupost....ne znam da li se to kod nas prodaje....ovaj je bio doneo ortak iz nemachke...

willie the scot

to je za ove,...kako se zovu...fen...fer...fenimnistkinje...jesam li dobro rekao?

ivilija

Kondom-da ili ne? Zanimljivo...
Ja sam pocela sa sexom davno,davno ...pocetka se cak i ne secam...Spavala sam sa malo momaka,jer sam bila u jako dugim vezama(godine su u pitanju) i prvih par godina sam se sexala iskljucivo bez kondoma(i pakleno uzivala!!!)! Ali ne lezi vraze pocele su da se desavaju svakakve stvari oko mene koje su zahtevale od mene da se malo zapitam i uozbiljim! To i ucinih!!!
Osoba koju jako dobro poznajem je zatrudnela sa kondomom verovali vi ili ne-PUKAO JE!!!
I ja sam taj film pucanja kondoma gledala par puta (od durexa do romeda),i sta cemo sad
dajte ljudi kondomi pucaju na sve strane ,mozes sa kondomom i da zatrudnis a kamoli da se zarazis(tragicno,ali istinito!!!) i to nije u pitanju lose stavljanje nego j..ga visa sila!!!
A da ne pricam o predspermalnoj tecnosti...ccc...Za neverne Tome: tu zaista ima dovoljno,ali sasvim dovoljno spermatozoida,ne samo da se zatrudni vec i da dobijes dvojke(hehehe).Probajte jos koji put mozda vam se i posreci!!!
Na neke stvari i pored preteranog vodjenja racuna ne mozes da utices!!!
P.S. Jeste mnogo bolji osecaj bez kondoma,ali je ga ipak sada koristim cesce!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

trinity

e ljudi opet ja evo nije me bilo na ovoj temi da pametujem dosta dugo
Meni se nikad nije desilo da mi pukne kondom tokom sexa (mislim da njemu pukne)
A kao sto i ptice znaju stalno ga koristim
Imam drugaricu koja je zatrudnela sa kondomom koji nije pukao (durex) zato ja koristim romed ili condom i verujte mi do sada nisam imala problema, a bez sex ne mogu da zivim...

vladimir

Quote from: trinity on 24-06-2006, 18:56:46
Imam drugaricu koja je zatrudnela sa kondomom koji nije pukao (durex) zato ja koristim romed ili condom i verujte mi do sada nisam imala problema, a bez sex ne mogu da zivim...

Interesuje me samo sta je ta tvoja drugarica rekla svom decku povodom toga? :lol:
Koji li je jadnik poverovao da je zakacila sa kondomom? :lol2:

Darker

buhahahhhahah, to me podseti na onaj vic kad se kre*u Muja i Fata i po zavr¹enoj radnji pita Fata kako æe zvati dete, a Muja skine kondom, napravi èvor, baci u kantu i ka¾e:Vala ako se odatle izvuèe, zvaæemo ga Hudini!!! :> :> :>

AquArius

Kao i za sve u zivotu - ako te nesto 'oce, onda te 'oce. Sa ili bez!   :`

Darker

E tu sam mudrost tra¾io sve vreme!!! Taman tako... O0 O0 O0

trinity

mista nije reako ne zna pa nije ni ona luda bila da mu kaze
Pa reci ko bi joj poverovao, ali je stvarno tacno ne bi me nikada slagala
Ma i ja nisam verovala u pocetku
Durex je ocenjen kao los kondom cak mi je i moj ginekolog rekao da se takve stvari desavaju, naravno ne cesto i verovali ili ne uvek s durexom

ivilija

Ma samo se vi smejte...a nasmejacu se i ja slatko za sve one koji misle da to ne moze da im se desi...hehehe...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Vampire 666

pa lepo pise na kutiji da pouzdanost nije stoprocentna....

Al-Jasmina

Sta misli durex:
Ima dana kad me zena nece i kad me BAS nece....
;)))))))))))))

vladimir

Quote from: ivilija on 24-06-2006, 21:57:09
Ma samo se vi smejte...a nasmejacu se i ja slatko za sve one koji misle da to ne moze da im se desi...hehehe...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

To je mo¾da ljudima u prvi mah ¹okantno, ali, ima li ¹ta lep¹e od deteta? :1

Ma, ne treba biti paranoièan, ljudi!!! :shock
Udarajte se, pa kom zapadne... :V