Istovremeno se ljubila 6.124 para

Started by nasty girl, 13-02-2007, 08:37:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Vi¹e od 6.000 parova ljubilo se istovremeno u nedelju na Filipinima, a organizatori dogaðaja tvrde da je time postavljen novi svetski rekord.

Organizatori godi¹njeg takmièenja pred Dan zaljubljenih ka¾u da je nadma¹en rekord koji je dr¾ala Maðarska, gde se 2005. godine u Budimpe¹ti istovremeno ljubilo 5.875 parova.

Uz vatromet, konfete, veliki video zid i crvene balone parovi su 10 sekundi dr¾ali priljubljene usne pred velikim trgovaèkim centrom u Manili.

Nezvanièno su u rekordnom ljubljenju uèestvovala 6.124 para, tvrde organizatori, ali taèan broj tek treba utvrditi nezavisni sudija, a rekord odobriti Ginisova knjiga rekorda.

Vecernji List

Wolf


mikele

Лепо.лепо.  :ljubav: :ljubav: :ljubav:
Али ми мало жао Мађара
Тога смо могли и ми да се сетимо,да и ми имамо неки Гинесов рекорд

Ajvi


Darker

Pa mogli su da rade i NE©TO DRUGO, isto bi postavili rekord:-)

Masha

Mogli smo Darker da radimo i nesto drugo, ali ima li prostijeg nacina da se udje u Ginisa!? Inace, kad smo kod Ginisa cuh da je jedna nasa kreatorka ( kad se setim imena javljam) usla u knjigu jer je jedna njena haljina rucno radjena imala neki ogromaaan broj cvorova tako da ima i nas tamo, ali sta je jedna covek prema 6124*2.

vladimir

Toliko ljubavi na jednom mestu... :happy: :happy: :happy: :loptica :loptica :loptica

Darker

Quote from: masha on 13-02-2007, 11:27:25
Mogli smo Darker da radimo i nesto drugo, ali ima li prostijeg nacina da se udje u Ginisa!? Inace, kad smo kod Ginisa cuh da je jedna nasa kreatorka ( kad se setim imena javljam) usla u knjigu jer je jedna njena haljina rucno radjena imala neki ogromaaan broj cvorova tako da ima i nas tamo, ali sta je jedna covek prema 6124*2.
1) Mogli SU...
2)To DRUGO, sam mislio ne¹to konkretnije a ne samo poljubac, da vidi¹ koji bi to rekord bio:-)

lycos

eto lepe teme..doduse sutra je i kod nas DZ

Masha

Darekru, al me pokopa! A sto li ja napisah mogli smo nije mi jasno? U svakom slucaju, svidja mi se kako razmisljas.  :>

Mishica


lijepa bosanka

  :pljes: :pljes: :pljes:
Bilo bi lijepo biti dio toga.... :ljubav: