„Mobilkom Austrija“ startuje u Srbiji 1. juna

Started by Bred, 17-02-2007, 16:22:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


philoserbiana

danas mi je stigla poruka zahvalnisti od strane mts-a i zdravka colica sto sam kupila pripejd broj i cd ovog pevaca.kazu da me cekaju neka mnogobrojna iznenadjenja.pa,videcemo :smekerica:

Al-Jasmina

Mnogi smo to dobili sem mene,
ali to ne znaci da cu ostati verna ako neko ponudi isplativiji paket,
setite se samo silnih migracija sa 063 na 064 brojeve

Bred

Upravo tako, time i treba da se rukovodimo-ko da povoljnije uslove kod njega se i seliti. A gotovo 80% korisnika u Srbiji ima po 2 telefona i 2 broja tako da 1 moze da bude stalan, koji necete menjati i ovaj drugi za jednokratnu upotrebu koji ce menjati cim se kodk onkurencije pojavi bolji i jeftiniji paket :)

mikele

Quote from: Bred on 13-03-2007, 14:51:24
Upravo tako, time i treba da se rukovodimo-ko da povoljnije uslove kod njega se i seliti. A gotovo 80% korisnika u Srbiji ima po 2 telefona i 2 broja tako da 1 moze da bude stalan, koji necete menjati i ovaj drugi za jednokratnu upotrebu koji ce menjati cim se kodk onkurencije pojavi bolji i jeftiniji paket :)
Ја сам у тих 80%.Мени је главни број 063 јер га имам од `99 године,а 065 је помоћни.
Мада Телеком сада има много боље услуге од Теленора,али традиција је традиција. :K
Е сада ако ови Аустријанци буду добри и ако имају добре пакете,мораћу да жртвујем један и то ће највероватније бити 065-ица.

Roben

микеле мораш да признаш да је МТС много бољи
али ти си човек традиционалиста и то поштујем

mikele

Quote from: Roben on 13-03-2007, 20:17:34
микеле мораш да признаш да је МТС много бољи
али ти си човек традиционалиста и то поштујем
Већ сам признао,али шта ћу када немам избора.Ипак 8 година,мало ли је а?
Надам се да ће ови Аустријанци да се угледају на Телеком,а не на Теленор.
Ууууууууууу бре све неки Теле_нешто,добро ће доћи ова промена Мобилком :K :K :K

Bred

pa zavisi koji kriterijum uzmete za predjenje. trenutno je gprs mnogo, mnogo losiji na mtsu nego kod telenora.

mikele

Quote from: Bred on 14-03-2007, 15:22:32
pa zavisi koji kriterijum uzmete za predjenje. trenutno je gprs mnogo, mnogo losiji na mtsu nego kod telenora.
Да,али многе друге услуге су боље код МТС,него код Теленора.Рецимо код Теленора не можеш никако да провераваш месечну потрошњу,док МТС има ту могућност.
А и сигнал је углавном бољи код МТС-а.
А 3G и да не спомињем.

darusaz

А какав је то три ге који је ограничен на 5минута?  :luda

mikele

Quote from: darusaz on 14-03-2007, 20:51:04
А какав је то три ге који је ограничен на 5минута?  :luda
То је вероватно због пробног периода који је бесплатан,а када се буде плаћало,моћићеш по цео дан да висиш,али ћеш и добро да платиш.

Roben

3G се плаћа 99 дин. месечно
мени су укључили кад сам купио телефон код МТС-а
али сам јуче искључио

Maslacak

nisam primetila da je signal bolji kod mts-a
ne znam...ja sam na post paidu kod Telenora vec godinu i po, i bas sam zadovoljna... i naravno da mogu da proverim mesecnu potrosnju, sa listom poziva i ostalo...

Roben

можеш у току месеца да провериш колико бесплатних мунута ти је остало
то и кад видим нећу да верујем

mikele

Quote from: Maslacak on 15-03-2007, 20:33:54
nisam primetila da je signal bolji kod mts-a
ne znam...ja sam na post paidu kod Telenora vec godinu i po, i bas sam zadovoljna... i naravno da mogu da proverim mesecnu potrosnju, sa listom poziva i ostalo...

Да,али код МТС можеш у сваком тренутку да видиш колико ти је бесплатних минута остало у оквиру матичне мреже и колико бесплатних минута за остале мреже.
А тога нема код Теленора и то ме нервира.Успут и ја сам Теленоров корисник већ 8 година(тј.Мобтелов раније),тако да нисам субјективан него реалан. :wink: