Sloba posvadjao Karlu s Bogom

Started by Roben, 18-02-2007, 20:31:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Sloba posvadjao Karlu s Bogom 
(http://nono9.us)
Glavna tu¾iteljka Ha¹kog tribunala Karla del Ponte izjavila je italijanskim medijima da ju je smrt Slobodana Milo¹eviæa "posvadjala" sa Bogom.

Sajt Pincom.info preneo je pisanje italijanskog lista "Korijere dela Sera" od nedelje, da je Del Ponteovoj smrt biv¹eg jugoslovenskog predsednika, marta 2006, bila "ogromna frustracija na profesionalnom polju" i da joj je to "donelo probleme ili èak svadju u odnosu s Bogom".

"To me jako muèilo ¹to je umro kao andjeo. Samo je zaspao i vi¹e se nije probudio. Zbog toga sam bila stra¹no razoèarana jer mi nije jasno kako je Bog to dozvolio èoveku koji je izazvao tolike patnje drugim ljudima", rekla je Del Ponte.

Del Ponte je ukazala i da se odnos zemalja koje su osnovale Ha¹ki sud promenio. "Tribunal je danas postao 'neugodan' za vlade tih zemalja", dodala je glavna ha¹ka tu¾iteljica i jo¹ jednom ponovila svoje neslaganje sa eventualnom odlukom da se Srbiji omoguæi nastavak pregovora sa Evropskom unijom i bez isporuèivanja Ratka Mladiæa.

"Ako se sada ponovno otvore pregovori, srpska vlada neæe oseæati obavezu da isporuèi bilo koga. Zato pitam Evropljane otkud ta promena", rekla je Del Ponte, dodav¹i da je ta promena ustvari sindrom "jadnih Srba" u medjunarodnoj zajednici.

(MONDO)

:lol2: :lol2: :lol2:
баш ми је жао што није успела да га осуди
БОГ СВЕ ГЛЕДА

Dukica

Ma,Starway to heaven..ili to hell..whatever.. :smekerica:

Darker

Coby's death...
Ime benda:-D
A i Karle mi tek ¾ao, evo suza mi kreæe...

tarantulica

Zakljuèajte temu.... Suvi¹e je potresna prièa.... a005


wolfeitzckie

 Карла интимно зна да су за то што је слобинету умро неосуђен криви она и службеници трибунала и њихова неспособност да се ухвате са овако компликованим правним случајем, па, пошто нема на кога да свали кривицу, криви бога, измишљено 'највише праведно биће'. Она је права хришћанка и зна да нико не пере савест боље од христа. Ма јок карла, крив је деда мраз. Какви неспособњаковићи!

Wolf

Hehe...Smorila se tuzibaba...

Bred

kako li ce karla pandrknuti?[i kad]? nju ni u paklu nece 'teti :K

lijepa bosanka

ova ¾ena nije normalna.... a005 a005 a005 ali od smijeha...

Wolf

Matora budala...Kako me nervira...
Ali svaki put umirem od smeha kada vidim onaj klip
u kome ona pada niz stepenice... :K :K :K

Darker

hahahhahaha, fenomenalno, hahahhahahah
©te æe ¾ena...

Wolf

Sta, sta ce?
Neka jednom padne i neka se ne dize vise.

lane

Quote from: Wolf on 23-02-2007, 13:34:19
Matora budala...Kako me nervira...
Ali svaki put umirem od smeha kada vidim onaj klip
u kome ona pada niz stepenice... :K :K :K
I ja sam danima umirala od smeha kada sam videla taj klip!  :lol: :lol: :lol:

Bred


lane

Ja taj klip imam na nekom disku, ali ne u Beogradu...
Mo¾da mo¾e neko ko ima da okaèi ovde, da i ostali u¾ivaju u prizoru!  :K

Roben

имам ја али не знам да ли да вам приуштим то уживање  :luda :luda :luda