casovi iz farmaceutske

Started by tasha, 22-02-2007, 12:21:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

tasha

da li neko zna ko drzi casove iz farmaceutke???????????? :help: pomagajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :help2:

Bred


lukrecija

javna tajna?
pa daj nam je odaj!
i ja bih da znam javnu tajnu

Bred

pa ako je javna tajna onda je svi znaju :wink:

pig_am_am

i ja bih da znam.
vidis da i nije toliko javna!

Gocca

jeste li se snasli za casove?  :`?

Jeca

Mislim, ali MISLIM da je od prosle godine to zabranjeno, od kako su pohvatali ove iz Kragujevca,a i od kada je izasao onaj clanak u blicu o nasem faxu, svi su manji od makova zrna :)

PO meni, to vam i ne treba, dzabe trosite pare, sedite, nestanite sa kugle zemaljske 3-4 nedelje i videcete rezultate i onda se castite necim jaaaako lepim iz dva razloga: polozili ste naaaaajgori moguci ispit, a i niste bacili pare na "casove"

Gocca

  :hm Ja se jesam zatvorila mesec dana dok sam ucila farmaceutsku, ali to to nije urodilo plodom. Mozda nisam imala dobar sistem, ali... Casovi su mi otvorili oci! A to je komentar svih ljudi oko mene koji su bili u sl. situaciji. Pri tome, niti oni niti ja, nismo dzabalebarosi! I ne mrzi nas da "zagrejemo" stolicu. Mislim da su pare date za te casove bile vise nego opravdane!  :!

pig_am_am

ja se nisam snasla za casove.mada nisam ni pokusavala.odustala sam od farme za ovaj rok. doduse,ni jedno jedino predavanje nisam propustila...ali suvise se plasim da se oslonim na sebe...

Maslacak

Ne trebaju vam èasovi.
oni "otvaraju oèi", ali ba¹ zato je to primer èiste korupcije...i profesori uèestvuju u tom otvaranju oèiju i dobijaju pare za to. I ba¹ zato su se povukli - upravo posle onog èlanka!
A studenti su svi popla¹eni da bez èasova ne mogu to polo¾iti. Ne ka¾em da èasovi ne poma¾u, ali prièa da su neophodni je èista la¾.
Ja sam polo¾ila bez njih, jer kad sam u novembru poèela da uèim - veæ nikog nije bilo od tih koji su ih davali.
Morate biti sigurni u sebe :wink:

AquArius

Evo ja prijavljujem jos dve osobe (ova druga nije prisutna trenutno :K ali verujte mi na rec)
koje su polozile bez dodatnih casova. Naravno, ponekad je lakse ici na casove, na taj nacin sticati
sigurnost, ali dovoljno je i veoma pazljivo citati napisano, provaravati u literaturi (tipa farmakologije)..
Takodje, spremali smo je relativno kratko (ali veoma intenzivno) :> .

Sustina je ne uzimati zdravo za gotovo. Truditi se da postavis pitanje - zasto bas tako.

:)

bilja_tb

casovi iz farmaeutske nisu potrebni!polako pazljivo ucite sa razumevanjem i bice rezultata!  deluje strasno zato sto ima puno informacija. ALI AKO MORAS DA PROGUTAS ZABU PROGUTAJ JE STO PRE BICE TI LAKSE.... nemojte se razvlaciti moze da potraje godinama...

pig_am_am

ovo sa zabom mi se svidja  :>

bilja_tb

svidelo ti se ili ne ali ako je nisi polozio sedi i uci

Masha

Verujte Aquici na rec, a i ovoj drugoj osobi koja trenutno nije prisutna  :wink:. Daleko od toga da zelim da osporim misljenje drugih ljudi koji su doticni ispit polozili, ali Aquicu i odsutnu osobu poznajem i zato mogu da kazem da je njihovo misljenje, svakako, vredno, i nadasve pozeljno, uzimanja u obzir.