Novi Neonode mobilni telefoni

Started by Korisnicko Ime, 23-02-2007, 14:25:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Neonode je najavio svoje mobilne telefone bazirane na tehnologiji ekrana osetljivih na dodir, koji odbacuju konvencionalne tastere kada je u pitanju kontrolni interfejs. Neonode N2 æe zameniti Neonode N1, koji ionako nikada nije bio u ozbiljnijoj meri dostupan kupcima, veæ je vi¹e promovisao tehnologiju kompanije. Ovaj telefon je baziran na Microsoft Windows CE operativnom sistemmu. Podr¾avaæe GPRSm a podr¾an æe biti i quad-band GSM (850, 900, 1800 i 1900 Mhz). Memoriju æe biti moguæe pro¹iriti upotrebom MiniSD kartica, a tu je i MP3 plejer (MP3, WMA, WAV). Pored SMS i MMS tehnologija i podr¹ke za Bluetooth, telefon æe posedovati integrisanu kameru od 2 megapiksela, a njegove dimenzije æe iznositi 47x77x14.7 milimetara, sa te¾inom od oko 70 grama. Ekran æe doæi u vidu 2" LCD-a rezolucije 176 x 220 piksela, a baterija æe omoguæiti do 4 èasa razgovora, odnosno 200 èasova rada u standby re¾imu. Neonode N2 æe se na evropskom tr¾i¹tu pojaviti tokom proleæa.





Izvor: Mobile-review 

AquArius

Quote from: Korisnicko Ime on 23-02-2007, 14:25:26
Neonode N2 æe zameniti Neonode N1, koji ionako nikada nije bio u ozbiljnijoj meri dostupan kupcima, veæ je vi¹e promovisao tehnologiju kompanije.

Kapiram da se od neceg mora ziveti,
verovatno da oni ne zive samo od mob tel,
ili jedan kosta ... mnooogooo

Korisnicko Ime

ja sam malo staromodan po ovom pitanju
daj ti meni dugmice, a ne tamo neki touch ekran
pa da moram da pazim sta klopam da ga ne zamazem prstima :K

u sv sl
ja nikad cuo za ovu kompaniju