aloo..muski sta je sa vama?....

Started by mackica, 25-02-2007, 16:27:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

aziraphale

Quote from: Wolf on 26-02-2007, 11:15:08
Nema pravila gde se prilazi...
Sto mislite da i u biblioteci ne moze da se nadje neki psiho?
moze. evo ti ga darker, na primer.

Darker

Upravo... Bravo Vuèko!!
Poenta je nemojte prilaziti, sedite kuæi i tripujte se:-):-)

Dukica

Azira,tebe nema,al kad dodje¹,zabiberi¹! :smekerica: :K :K

A da tipovi ne prilaze,ne¹to ne mislim da je istina.. :ohwell:

mackica

evo sedim i nesto razmisljam....imam dve opcije...
1. da sedim i trepucem ovim slatkim okicama, budem slatka, nezna, i u isto vreme misteriozna i intrigantna....i cekam da onaj sltkis ukapira sve moje dimne signale...
2. da skupim ono malo m... sto nemam pridjem sa sve kezom i opet zatrepcem....i sve ostalo gore navedeno ...molim se da je jedan od onih koji vole samouverene devojke.....i pozovem ga na kafu...pice...mi i ovako ne gine...jel treba zaliti korpu koju popijem...ili ti odbijanje zbog navalentnosti....ili ti u najboljem slucaju da proslavimo novonastalu situaciju zaljubljenog para.....

pa sad......biti ili ne biti....hihi

Roben

ја гласам за опцију два
боље је да попијеш корпу  :K :K :K

mikele

Quote from: mackica on 26-02-2007, 16:44:11
evo sedim i nesto razmisljam....imam dve opcije...
1. da sedim i trepucem ovim slatkim okicama, budem slatka, nezna, i u isto vreme misteriozna i intrigantna....i cekam da onaj sltkis ukapira sve moje dimne signale...
2. da skupim ono malo m... sto nemam pridjem sa sve kezom i opet zatrepcem....i sve ostalo gore navedeno ...molim se da je jedan od onih koji vole samouverene devojke.....i pozovem ga na kafu...pice...mi i ovako ne gine...jel treba zaliti korpu koju popijem...ili ti odbijanje zbog navalentnosti....ili ti u najboljem slucaju da proslavimo novonastalu situaciju zaljubljenog para.....

pa sad......biti ili ne biti....hihi
Шта год да урадиш од те две понуђене опције,ја те не бих одбио(хипотетички). :nonono: :nonono: :nonono:
А корпа?Не долази у обзир јер бих пао на окице и трепавице,тако да би пре попила пиће него корпу. :luda :luda :luda

mackica

hihih....jos cete me i ubediti..
....ako se ne odlucim uskoro...ide mu skoro rodjendan...kupicu mu djozluke..i vetrobran od mog silnog treptanja do kojeg je doslo u medjuvremenu... garant ce se stvoriti nove vazdusne struje.......hehe...

Roben

он се можда тебе плаши мисли да си много добра риба за њега па не примећује твоје погледе
мој ти је савет буди агресивнија
ништа не губиш а можеш све да добијеш
а ако не добијеш то је само још једна корпа
корпе су супер   :wink:

mackica

ma ne verujem....nije ni on za bacanje....ima "sitnica" ...  koju nisam napomenula....mladji je...ne puno...ali opet mladji...mozda je to zackoljica...
a i nije losa ni ta korpa...hhihih

mikele

Па шта ако је млађи,то није никакав проблем.То не ваља када риба има 20+,а тип је у средњој или је тек завршио.
Али ако сте обоје на факсу(не битно на ком),онда и разлика од 2-3 године није страшна.Бар ја тако мислим. :> :> :>
А слажем се са Робијем,нападај па ''или пуковник или покојник'' што се каже,а не да проводиш силно време у неизвесности и да разбијаш главу о зид. :wall:
А у осталом и корпе по некад знају да буду корисне :smekerica: :smekerica:
Мада када види трепавице и окице неће одолети :wink: :wink:

Shaft

Mackice , mozda kada decko udje u pubertet i batali klikere i igracke , mozda  , tek tada shvati kakva si mackica... MJAUUU !
Mada , uvek postoji ALI... Mozda decko vise voli mnogo mladje devojke ili mnogo starije devojke , da ne kazem babe....Mozda pak , vise voli decake pa dzabe trepuces okicama ....Bilo kako bilo , uzmi STVAR u svoje ruke ( hahahahaha  ) i sve ce biti u redu  , preuzmi inicijativu !POZZZ

mackica

hehehe...ako nista...makar me zasmejaste....u svakom slucaju sta god bude....bodim vas da zalijemo...kad se zavrsi....hihi
pusa i pozdrav za sve

Roben

може
али нас тројица не идемо без ВЕЛИКОГ БРАТА  :K :K :K
мало ли је нас четворица а ти кукаш  :luda :luda :luda

Al-Jasmina

aloo..ljudi sta je sa vama? ...

Odoste u zdrav off
o vidjenju se dogovarajte van teme
  :cop:

johny cage

Mnoge devojke su digle ruke i ne sminkaju se vise kao u prvoj godini. Ne cesljaju se, ne peru zube, ne depiliraju se... :bljak: Ne vode racuna o svom izgledu. Tako da smo mi muski primorani da gledamo druge kvalitete kao sto su inteligencija i dobrocudnost.