aloo..muski sta je sa vama?....

Started by mackica, 25-02-2007, 16:27:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

petao


2Al-Jasmina
 Nije off nego pomoæ prijatelju (da,da kao u milioneru)   :ADMINPOWER:    :lol:

2mackica
 Ja (kao mu¹ko) volim kada mi devojka priðe, jelte imponuje mi  :), ali opet sa drge strane imam utisak da je napadna i, izvini ¹to æu reæi, laka riba. Samim tim te ¹eme se zavr¹avaju ako ne u narednih 36 sati onda sigurno za 5 dana. Ti treba da sama odluèi¹ ¹ta æe¹ ali treba i da zna¹ da je "ljubav lepa samo dok se èeka i dok od sebe nagove¹taj da".

 P.S. Izvini ako sam te sada zbunio ali mislim da si trebala èuti i jedno iskreno mu¹ko mi¹ljenje  :wink:

Al-Jasmina

@Petao...

dok je bila pomoc, tolerisano je..
kad je to prestala da bude i postalo zakazivanje i dogovaranje oko izlaska
postalo je off!

<cut> :happy:

Shaft

2 petao : STA SMO MI(Roben , Mikele , Shaft ) VEVERICE  J...E ,  pa ti kao iskusna muskarcina delis savete ?

zoe

Него, ајд да ја вама мушкарчинама поставим питање...
До којих граница бисте се мотали да освојите девојку? Шта бисте све учинили, колико "година" агоније бисте издржали? Када би све "превршило сваку меру"? Дозвољавате ли себи да останете без главе, а да још нисте са том девојком?

Roben

Quote from: Shaft on 26-02-2007, 23:24:20
2 petao : STA SMO MI(Roben , Mikele , Shaft ) VEVERICE  J...E ,  pa ti kao iskusna muskarcina delis savete ?
тако је ми помажемо а они нама ово оно
ВЕВЕРИЦЕ хахахахахахаха...... :Bog :Bog :Bog

Al-Jasmina

veverice su slatke zivotinjice
i zenska populacija ih obozava i dozvoljava da im se penju po glavi...
sto nece dozvoliti svakom muskarcu!
Na neki nacin veverice su na tom polju jace  :smekerica:

Shaft,
ne potcenjuj veverice  :happy:


Zolino pitanje je super- dajte te odgovore!

Roben

Quote from: zoe on 26-02-2007, 23:29:24
Него, ајд да ја вама мушкарчинама поставим питање...
До којих граница бисте се мотали да освојите девојку? Шта бисте све учинили, колико "година" агоније бисте издржали? Када би све "превршило сваку меру"? Дозвољавате ли себи да останете без главе, а да још нисте са том девојком?
не знаш шта живот носи
ако је девојка екстра,екстра,екстра добра риба сигурно да би се трудио доста али ако не показује знакове одобравања или још горе одма попијем корпу онда би се вероватно повуко јер не вреди се борити ако видиш да немаш шансе
ако је риба онако солидна стартујеш је одма ако испушиш нема везе
а ако је крш онда је заобиђеш у широком луку

Darker

Sla¾em se Roben... Lepa je romantika... Ali za¹to je tro¹iti samo na jednu devojku(nedosti¾nu)...
Mackice, ono ¹to mi malo smeta je naslov teme... Mo¾da bolje da se zapita¹ ©TA JE SA TOBOM?? :hm :wink:
QuoteДозвољавате ли себи да останете без главе, а да још нисте са том девојком?
Nije tu pitanje da li dozvoljavam, neke stvari se jednostavno dese ili ne... A te¹ko da neka takva emocija mo¾e da se razvije prema nekoj nepoznatoj osobi... Ako mo¾e, onda je to opsesija i prelazi u patologiju :wink:
Pod nepoznatom, podrazumevam i poznanicu...

zoe

ОК, Д, значи може да се деси... :) Нисам ни ја мислила на неке такве патолошке облике... Више је то било питање о заљубљивању без додира (ајд сад да се тако несрећно изразим)

Dukica

Zoe,jel bi ti volela da se tebi to desi?
Da je neko godinama zaljubljen u tebe i da
poku¹ava na sve moguæe naèine da te osvoji a
tebi eto,samo prija ¹to je neko odlepio za tobom
i hrani¹ se tako?
Jel koji bi drugi razlog bio zbog èega vas dvoje
ne bi bili zajedno?  :roll:
Mo¾da ste zauzeti oboje... :hmm
U svakom sluèaju,ne bi to dozvolila ,jer nije fer
zavlaèiti bilo koga,a sebe bi najvi¹e povredila...

zoe

Дукице, ма нисам питала због тог аспекта... то наравно не бих волела...
Више сам питала због тога што се мени десило да у некога будем заљубљена крајње безнадежно, и то је трааајалооо, док коначно није прошло (а то је било једино решење)... Е сад, пошто из овога закључих да су девојке склоне таквим стварима, просто сам се питала да ли се то дешава и другом табору...

katarina

Ja ipak pristajem da ostanem na Balkanu sto se ovog pitanja tice! Muskarci definitivno prilaze u BG, ali nazalost ne oni pravi. Ne mogu da zamislim da mog buduceg upoznam u klubu...ne znam ko je, sta je. Mada, BG je mali grad, uvek mozes da otkrijes sta te zanima. Ipak, zna se sta se trazi u klubu, tako da su mi te veze prosto gadne. A gde prici? Pa lepo neko jednom rece biblioteka i stuff like that...ili mozda putovanje  :stid:

Jao, ali tipovi koji i kada kazes NE jednostavno kao da ne razumeju, kao da im pricas na grckom  :shock kao larve su!

Dukica

Quote from: zoe on 27-02-2007, 10:16:13
Дукице, ма нисам питала због тог аспекта... то наравно не бих волела...
Више сам питала због тога што се мени десило да у некога будем заљубљена крајње безнадежно, и то је трааајалооо, док коначно није прошло (а то је било једино решење)... Е сад, пошто из овога закључих да су девојке склоне таквим стварима, просто сам се питала да ли се то дешава и другом табору...

Aaaa,sorry....
Ja primetih za suprotne sluèajeve,kada ¾ene vole malko da zezaju
a neki muèenik se polomi oko nje...
mislim da su mu¹ki skloniji tom stavu od ¾enskih..
kao èeka onu pravu...mislim ne èeka,radi on i na drugima ,al u jednu
je mnoooogoooo zaljubljen a ona se ne da...
al ajd,nek se izjasne sami...

Darker

Ponavljam, nisam neromantièan, samo ne volim da romantiku bacam na pogre¹ne osobe(èitaj:nedosti¾ne). Ako se neko postavi kao nedosti¾an, neka ga;-)Da bih se zaljubio u nekoga potrebna mi je obostranost. Pogled... Toga definitvno nema, ako taj neko ne oseæa ni¹ta prema meni, te me stoga to te¹ko mo¾e privuæi...
A Katarina, to i ja prièam... Ne znam za gerle, ali meni je cela ta prièa sa prila¾enjem po klubovima, malo bljaka bljaka. Jednostavno, mislim da te stvari ne funkcioni¹u ba¹ tako...

AquArius

Ja znam jednu vezu koja je zapocela u klubu i traje evo vec tri i nesto godine.
Neko ce reci - izuzetak potvrdjuje pravilo.
Mozda i jeste tako.

Sustina je da nije isto upoznavati ljude sa 18 i 24 (i tu podrazumevam i svaku godinu izmedju).
Za svaku godinu drugacija je ponuda, dugacija i potraznja.

Sa 2X (X>3) veza za jedno vece je - ok moze da se dogodi, ko god da je kome prisao.
Vise veza za jedno vece je gubljenje vremena ... najgrublje receo.

alo muski, sta je s vama,
ali stoji i
alo zenske, sta se desava?