aloo..muski sta je sa vama?....

Started by mackica, 25-02-2007, 16:27:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Masha

Lepo rece smrda ovo za kajanje. Ne postoje nedostizne osobe. Postoje one koje su zauzete ili one koje nisu na istim talasnim duzinama sa vama tj. nama. Dakle, da li nam neko odgovara ili ne u svakom pogledu mozemo znati jedino ako sa tim nekim imamo kontakt. I mislim da uopste nije produktivno cekati da se neko seti da pridje jer cemo se tada svakako kajati - ako se kockice sloze bice nam zao zato sto smo gubili vreme cekajuci umesto da smo uzivali a ako se ne sloze onda zbog toga sto smo isto gubili na nekoga ko nam ne odgovara.

mimil

Quote from: AquArius on 27-02-2007, 12:40:01
Ja znam jednu vezu koja je zapocela u klubu i traje evo vec tri i nesto godine.

znam za mnogo ovakvih veza, setite se one reklame za bakardi: a kako ste se vas dvoje upoznali?! to mi je bas slatko...
i uopste mi nije jasna ta teorija bolje upoznati nekog bilo gde nego u klubu... psihopata ima svuda... a nikada nisam razumela stav moram da znam celo porodicno stablo nekom decku da bih s njim izasla... ko reskira profitira...
svi krojimo sami sudbinu, mozda su neki ljudi i bili vredni nase paznje, a da mi toga nismo bili svesni u pravom trenutku :hmm
i ako veza bude kratka ili je uopste i ne bude nije nikakva tragedija, niko ne moze da predvidi kako ce i sta ce se desiti dok ne proba... ako cekamo pravog/u da padne s neba, bogami cemo se nacekati...
zato ja, u svakom slucaju glasam za prilazenje  :loptica

aziraphale

@masha
"Postoje one koje su zauzete..." sve se da rasturiti :>

nego, da se vratim na poentu.
pratim temu par dana i naslusavam se kojecega. u nekim trenucima zvucalo je ko losa verzija "sexa i grada" ("seva i carsija":) ludilo), a onda...

SMRDO CARE!

toliko je lepo sroceno da molim moderatore/administratore/koga-vec da lockuju temu, jer pametnije i sustinskije (sic!) od ovoga ne mere.

@mackica
zovi vise tog frajera, nemoj da se smori cekajuci te

a sada odoh da muvam nesto :>

Darker

Azira, hoæemo tvoj Blog!!!!!!!

Mackice, nisam se uvredio za naslov teme, nego hoæu da ka¾em: za¹to se postavlja pitanje ¹ta je samo sa mu¹kima? ©ta je sa tobom? Ako èeka¹ i nezadovoljna si, a ne preduzima¹ ni¹ta? Kontam ako ne¹to nekome ne valja - preduzima ne¹to povodom toga, a ne èeka da mu padne sa neba... To je bila poenta, ¹ta je sa tobom, odnosno, ©TA JE SA ®ENAMA! Kapi¹?;-)

A drugo, izvreteli ste se jer prièate o istim stavrima, na razlièite naèine...
Apsolutno je taèno da nedosti¾an/na nije pravi/a, a da pravog/u treba i vredi èekati...
Samo uzmete definiciju da: pravi nejednako nedosti¾an...

Alnus Glutinosa

Quote from: mimil on 27-02-2007, 17:27:46
zato ja, u svakom slucaju glasam za prilazenje  :loptica

ja glasam za to, da mi pridje prava osoba...  :K

Maslacak

#80
Quote from: Alnus Glutinosa on 27-02-2007, 18:38:22
ja glasam za to, da mi pridje prava osoba...  :K

Bravoooo!
Ja nemam pojma sta da kazem na ovu temu, odavno sam van prometa... :K
A i ranije mi niko nije prilazio, niti sam nesto puno izlazila, niti sam neka riba, tako da su se u mene uglavnom zaljubljivali ljudi koji me prvo upoznaju malo bolje, a koje upoznam nekom slucajnom prilikom...i meni je to superiska :>

Masha

Poenta je ono sto je smrda rekla, bolje je da se kajes zbog necega sto uradis nego zbog onoga sto ne uradis. Ja sam se kajla zbog uradenjih stvari, ali one su prosle, ali one neuradjene i sada kopkaju. Dakle, go ahead!

Wolf

Quote from: masha on 28-02-2007, 02:23:43
Poenta je ono sto je smrda rekla, bolje je da se kajes zbog necega sto uradis nego zbog onoga sto ne uradis. Ja sam se kajla zbog uradenjih stvari, ali one su prosle, ali one neuradjene i sada kopkaju. Dakle, go ahead!
I agree :Bog

mackica

ok narode....to je to....skapirala dosta toga....bolje reci priznala sebi dosta toga...

2 azira....evo zovem odmahhh...koliko ga ja gnjavim i vagam ne bi me cudilo da se lik stvarno smorio i sad merka neku drugu...a mi ovde do meseca i nazad raspravljamo oko toga sta treba a sta ne...

naravoucenije....bolje je stvarno kajati se zbog necega sto uradis nego zbog necega sto ne uradis....

pa zato drzite palceve....i kuckamo se...

pa da i zalijemo ovo....hihi

Smrda


mackica

hvala...hvala...
al cu prvo malo.... :PI :PI :PI
pa kad mu onako vesela dodjem i pokazem... :batina :batina

ima odmah da se zaljubi i ako slucajno nije bio... :ljubav: :ljubav:

Roben

ако не пристане  :batina :batina :batina
па ће онда сигурно да пристане
или зови појачање

mikele

Ма само му ти трепћи окицама и нема фрке. :wink: :wink: :wink:
Једино ако је човек слеп код очију,онда зови да му отворимо видике :K :K :K
Ајде са срећом

mackica

hehehe......divni ste....

pusssaaa

pexualis

Procitao sam celu temu, pa sad da napisem i svoje misljenje, posto mi je ovo jedina zanimljiva tema trenutno...

Prvo ono oko toga, koliko vredi juriti neku osobu...

Mislim da ne postoje nedostizne osobe, samo ako se covek dovoljno potrudi da nekog osvoji. Ali, danas se zivi brzo, ljudi koji samuju vec mesecima, nikako ne bi trebali da par meseci provedu u osvajanju neke osobe, vec trebaju da se malo vise krecu, i da malo bolje pogledaju oko sebe i sugurno mogu naci neku osobu, koja je za razliku od prethodne dostupna, a nikad se ne zna dok covek ne proba, mozda bude i bolja u svakom pogledu! Kad mi se neka devojka bas, bas svidja, a recimo nisam uspreo da je osvojim u datom momentu, ostavljam to negde duboko u sebi da tinja, u medjuvremenu budem u ljubavnoj vezi sa nekom drugom devojkom sa kojom sam nasao zajednicki jezik, pa nekad, kad budem slobodan, mozda i za par godina, mogu ponovo da pokusam da osvojim onu prvu. Ali, iz iskustva sam shvatio, da vremenom, shvatis da je to zaljubljivanje, i zaludjivanje za tu neku osobu zapravo bilo pusto idealizovanje iste, i skontas da ta neka osoba nije ni bila vredna tolikog truda i paznje, i da je samo bleda senka prvobitnih ocekivanja. Zato i mislim da ne treba nekog previse gnjaviti, ako hoce hoce, ako ne, uvek postoje podjednako lepe, pametne, zanimljive i strastvene devojke koje su u tom trenutku za vezu. Znaci, skroz je normalno, i nama likovima se desava da odlepimo na prvi pogled, i da ta zaljubljenost traje jako dugo, i da se pogubimo kad god sretnemo tu neku osobu, ali zaista, ne treba traciti mesece, ili ne daj Boze godine na ljude koji u nekom momentu ne umeju da prepoznaju prave vrednosti onog drugog, i iskrenu zelju za kvalitetnom i kompletnom vezom...

Koji tip muskaraca prilazi…

Najcesce u klubovima prilaze muskarci koji samo traze semu na jedno vece, i ako im se posreci sex. To je opste stanje u Beogradu. Momci ne  pokusavaju da upoznaju devojku, nego prilaze, i krecu sa glupim forama i komentarima oko njihovog izgleda, garderobe i slicno, sto pokazuje da im je samo to i bitno, kako riba izgleda, a to kako razmislja, koji su joj ciljevi u zivotu, da li je normalna ili snob, ili narkomanka ili ko zna sta, to im nije ni bitno toliko, jer imaju samo jedan cilj pred ocima, da odvoje dobar komad mesa za to vece!!! Po prici devojaka sa kojima se dopisujem preko MSNa i nekih sajtova za upoznavanje, takvih je 90%. Na clubotheque.com sam na profilu jedne devojke procitao jednu cistu genijalnost! Devojka je napisala: “AKO BUDES USTANOVIO RAZLIKU IZMEDJU MUVANJA, I UPOZNAVANJA DEVOJKE, MOZDA TI SE NESTO LEPO I DOGODI!!!” To je sustina cele price, nekada su ljudi to upravo i radili, prilazili nekome da bi ga upoznali, pa onda sve ostalo. Danas, kad preko 90% majmuna muva ribe samo da ne bi moralo da sedi kuci solo i masturbira, sve se izokrenulo. Devojke su navikle da im takvi prilaze, i zato se cesto desava, da kad im pridje neki skroz OK decko, one ga ispale iz topa jer misle da je isti kao i SVI! U tome i lezi caka, zato puno super devojaka i muskaraca solira duze vremena. Devojke retko pruzaju muskarcima sansu da im se priblize, da se predstave, da kazu sta studiraju, cime se bave, sta vole, sta ih zanima, i onda mnogi pametni i skroz OK momci, i nemaju petlje za takve poduhvate, i vise se oslanjaju na upoznavanje ljudi preko neta…

U sustini, smatram da je smor prici ribi i smuvati je prvo vece, najjaca fora mi je, ako sam se vec odlucio da pridjem, i uspeo da pokrenem neku pricu, i vidim da je devojka OK, da joj zatrazim broj, ili MSN recimo, i onda u narednim danima da se dopisivanjem malo bolje sa njom upoznam, i ako postoji i intelektualne hemije, odem sa njom negde da prosetam, i smuvam se, a ne u kaficu gde su svi manje vise pijani, pospani, ili sta vec, pa sutra kad covek ustane, shvati da nije to to, I da ono sto je osecao sinoc, vise ne vazi…

Da li zene trebaju prilaziti…

Svi znamo ko je taj koji ima 100% kontrole i od koga zavisi da li ce neka veza poceti ili ne! ZENE! Dakle, vi ste te koje birate, a ne mi. Za vece vam moze prici i po 10 frajera, ali vi cete odabrati samo jednog, a isto vazi i kad vi prilazite, opet se tu vi odlucujete za tog jednog, i mnogo su vam vece sanse za uspeh, jer po meni, muskarcima je mnogo lakse kad im devojke pridju, u startu im nestaje trema koju bi imali u suprotnoj situaciji, i prica odmah lagano krene. Posto vec ima toliko puno zena na jednog muskarca, a i preko 90% muskaraca nisu vredni paznje i zivaca, koliko god prelepo izgledali, onda morate same ponekad prici, da ne biste godinama trpele plitkoumna udvaranja kojekakvih debila… Po meni, devojka ima i milion drugih nacina da ostvari prvi kontakt. Ocijukanje i osmehivanje stoji, ali to ne mora biti siguran znak nekom stidljivom decku da krene u akciju. Najjaca fora je da devojka posalje ortakinju, da joj sazna potrebne detalje, to uopste nije klinacki kao sto zvuci, vec je jako prakticno, i znatno ubrzava stvar. Takodje, tu je slanje SMS poruke, ili jos bolja fora, slanje iznenadnog maila, to bi sigurno imalo efekta! A danas je jako lako naci neciji broj ili mail, ili MSN… Zato zene, DOZVOLITE SRECI DA VAM SE DOGODI, pruzite momcima sansu da kazu sta imaju, jer jedan od 10 likova vredi i dostojan je vase paznje, ali isto tako, nekad i vi ostvarite prvi kontakt, jer glupo je samovati, a JEDAN SAT PRAVE LJUBAVI, BOLJI JE OD VEKA GLUPOG ZIVOTARENJA!!!

PEACE! Toliko od mene za ovo javljanje…