aloo..muski sta je sa vama?....

Started by mackica, 25-02-2007, 16:27:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Darker

Ubi nas pexualis sa du¾inom posta, ali dobro zbori¹...
Èak vrlo dobro;-)

mikele

Quote from: pexualis on 03-03-2007, 08:23:13
Procitao sam celu temu, pa sad da napisem i svoje misljenje, posto mi je ovo jedina zanimljiva tema trenutno...

Prvo ono oko toga, koliko vredi juriti neku osobu...

Mislim da ne postoje nedostizne osobe, samo ako se covek dovoljno potrudi da nekog osvoji. Ali, danas se zivi brzo, ljudi koji samuju vec mesecima, nikako ne bi trebali da par meseci provedu u osvajanju neke osobe, vec trebaju da se malo vise krecu, i da malo bolje pogledaju oko sebe i sugurno mogu naci neku osobu, koja je za razliku od prethodne dostupna, a nikad se ne zna dok covek ne proba, mozda bude i bolja u svakom pogledu! Kad mi se neka devojka bas, bas svidja, a recimo nisam uspreo da je osvojim u datom momentu, ostavljam to negde duboko u sebi da tinja, u medjuvremenu budem u ljubavnoj vezi sa nekom drugom devojkom sa kojom sam nasao zajednicki jezik, pa nekad, kad budem slobodan, mozda i za par godina, mogu ponovo da pokusam da osvojim onu prvu. Ali, iz iskustva sam shvatio, da vremenom, shvatis da je to zaljubljivanje, i zaludjivanje za tu neku osobu zapravo bilo pusto idealizovanje iste, i skontas da ta neka osoba nije ni bila vredna tolikog truda i paznje, i da je samo bleda senka prvobitnih ocekivanja. Zato i mislim da ne treba nekog previse gnjaviti, ako hoce hoce, ako ne, uvek postoje podjednako lepe, pametne, zanimljive i strastvene devojke koje su u tom trenutku za vezu. Znaci, skroz je normalno, i nama likovima se desava da odlepimo na prvi pogled, i da ta zaljubljenost traje jako dugo, i da se pogubimo kad god sretnemo tu neku osobu, ali zaista, ne treba traciti mesece, ili ne daj Boze godine na ljude koji u nekom momentu ne umeju da prepoznaju prave vrednosti onog drugog, i iskrenu zelju za kvalitetnom i kompletnom vezom...
У потпуности се слажем са овим делом.Јер пуно пута људи се ''залепе'' за неку особу,као она је идеална,права особа за мене и тако то.И гањају је месецима.
Е сада поставља се питање како тај неко све то зна,тј како зна да је та особа идеална за њега када није ни био са том особом?То је чиста заблуда и величање те особе.То не можеш знати док не будеш са неким.
И ја сам тако губио време око једне особе,која је хтела да останемо другари(ево једног од оних глупих изговора :K :K :K) и нисам обраћао пажњу на друге девојке које су биле ''заинтересоване''.Када сам дигао руке од ње јер ми је више дојадило све то,тек онда су ми се отвориле очи.И онда сам видео да сам само губио време и убрзо сам нашао девојку са којом сам био скоро 2 године и која је моја прва права љубав и са којом сам провео много лепих тренутака.
Тада сам био клинац,средња школа,па нисам знао многе ствари,али сада никада не бих себи допустио тако нешто,да некога јурим толико времена,јер човек никада не може бити сигуран око неке друге особе.
Да,само да додам.Та особа коју сам гањао толико дуго је касније покушала да ми будемо заједно(што се каже ''дошла маца на вратанца'') и наравно ја сам је само искулирао иако тада нисам имао девојку.
Тако да људи,немој те да се залуђујете око некога да је права особа за вас јер то никада не можете знати.
Наравно,слажем се да требате пробати,али ако неко неће,не мора.Гурајте даље јер има много особа,бољих,лепших,квалитетнијих,само их треба пронаћи.А то никада нећете успети ако губите толико времена око особе која неће да буде са вама.

Darker

Upravo, to puka¹avasmo da ka¾emo, ali nam je trebalo malo vi¹e reèi oèigledno...;-)

mikele

Ја сам био кратак,за разлику од неких  :K :K :K
Шта ћу када нисам одавно био на форуму,па сам се мало расписао

Al-Jasmina

Za divno cudo pexualis me ni je ubio duzinom posta-
naprotiv... brzo sam ga procitala jer je slazem s tim sto je pisao

:) iako nisam 100% u stanju da se pridrzavam toga :happy:

stef

 Pex je u pravu, dobrim delom...Ali se to moze primenniti samo kada si prizemljen, a ako te pogodila Kupidonova strela, i letis u nekom groznicavom talasu, jako je teze to primeniti!

lane

Pexualis, sve si rekao! :pljes:
Mislim da si uspeo da u jedan post sa¾me¹ sve ono ¹to mi poku¹avamo da ka¾emo u 95 postova!
Jeste da je malo du¾i, ali, isto kao i Jass, uspeo si da apsolutno odr¾i¹ moju pa¾nju! :wink:

mimil

100% se ne slazem s ovim sto je pexualis napisao,  :nene: osim ovoga:

Quote from: pexualis on 03-03-2007, 08:23:13
Zato zene, DOZVOLITE SRECI DA VAM SE DOGODI, pruzite momcima sansu da kazu sta imaju, jer jedan od 10 likova vredi i dostojan je vase paznje, ali isto tako, nekad i vi ostvarite prvi kontakt, jer glupo je samovati, a JEDAN SAT PRAVE LJUBAVI, BOLJI JE OD VEKA GLUPOG ZIVOTARENJA!!!

a to je valjda i bila poenta...
i mogu donekle da se slozim za ono tripovanje oko neosvojivih... samo sto nikada necemo biti sigurni da li smo samo umislili da je neko stvoren za nas jer ga mozda samo povrsno poznajemo ili zato sto ne pokazuje preveliko interesovanje za nas ili nista ne umisljamo...

Smrda

ja imam glupo pitanje...
zar ovo nije tema o neprilazenju?
a ne o neosvojivima i nedostiznima..je li ovo deja vu,ili je ovo vec bilo kao tema?

katarina

ja bih je odmah zakljucala posle pexa:)

Al-Jasmina

Pa naravno da je bila
- u x tema smo pominjali sve ovo..
Mozda bi trebalo da sacekamo sta ce ona koja je pokrenula temu reci o svom osvajackom pohodu i onda zakljucati :)

Masha

Unpred se izvinjavam ako ovu temu ucinim malo neozbiljnom, ali poslusajte sta jedan "maldi gospodin" ima da kaze na temu prilazenja nekad i sad.
http://www.youtube.com/watch?v=Nb97UBtigw0

aziraphale

@mackica

sta bi!? ne mozemo da zivimo u neizvesnosti vise. je li bilo nesto ili cemo ga potapati u katran dok ne prizna kako mu se svidjas?

Smrda

Quote from: aziraphale on 09-03-2007, 13:28:00
@mackica

sta bi!? ne mozemo da zivimo u neizvesnosti vise. je li bilo nesto ili cemo ga potapati u katran dok ne prizna kako mu se svidjas?

i da lepimo perje po njemu... :K :K :K

katarina

izgleda da je macka zauzeta:)