Talibani poku¹ali da ubiju potpredsednika SAD

Started by Roben, 27-02-2007, 12:30:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wolfeitzckie

управо, односно лудило 2, разум 0.

Roben

ја се цео свој живот борим за неку правду и покушавам да што објективније сагледам ствари
а чињенице су следеће
Амери убијају свуда по свету још од 45год.
да не спомињем да су истребили индијанце то је већ далека прошлост
једини су бацили атомску бомбу а не дозвољавају другим земљама да развију нуклеарно наоружање
рокају где им се ћефне убијају туђу децу
и сад мени треба да буде жао што их терористи нападају

Bred

Amerikanci su krivi kao narod zato sto su glupi jer ne umeju da razmisljaju svojom glavom vec su izdresirani da konzumiraju sve ono sto im plasiraju CNN, BBC i slicne televizije. :hm

Vampire 666

Quote from: Bred on 02-03-2007, 15:16:25
Amerikanci su krivi kao narod zato sto su glupi jer ne umeju da razmisljaju svojom glavom vec su izdresirani da konzumiraju sve ono sto im plasiraju CNN, BBC i slicne televizije. :hm


Jedna o d retkih situacija da se slozim s tobom...

U nekoj anketi preko 30% ispitanika je mislilo da je Evropa ostrvo u karibima!!! To im nije ni malo smetalo da salju svoje rodjake kao vojnike da napadnu jednu evropsku zemlju - Srbiju! Kakva god nesreca da im se dogodi i ma koliko ljudi da pogine, samo cu ravnodusno sacekati da sklone ostatke bez ikakvog osecaja ljutskosti prema njima...

Darker

Ja ne verujem ¹ta èitam...
Da li vi èitate svoje postove(Roben, Bred, Vampir)???
Zvuèite kao Hrvati koji prièaju o Srbima...
Bred ka¾e:"krivi kao narod"
qq i lele bilo kad je Ahtisari to rekao za nas...
©to reèe pripadnik afrièkog plemena o pravdi i krivdi:
Pravda je kad uzmemo tele od susednog plemena, a krivda je kad oni uzmu nama...
Roben, gde je tu objektivnost u koju se kune¹?

Roben

#35
па објективно је да они рокају свуда по свету где им се ћефне и ником не одговарају
ми ником ништа нисмо узимали а они су свима

Darker

Brate, to isto Hrvati i Muslimani prièaju za nas...
Izrokali smo celu biv¹u jugu, a ne predajemo mladiæa, mi smo za sve krivi kao narod, bla bla bla...

Roben

да само што то за нас није тачно а за Амере јесте

Darker

hahahahhahahaha, pa da pravda je kad ja ukradem tele, a nije kad oni ukradu meni, jasno...:-):-)

Roben

ми никоме ништа нисмо крали
али добро ти мислиш другачије

Vampire 666

Dare, moj cale nije isao u Hrvatsku ili Bosnu da ubija, a ocevi mnogih amerikanaca su napali ovu zemlju, a na nekim drugim mestimacinili i mnoge druge stvari...

Darker

Macane, ista situacija potpuno... Misli¹ da je od svakog amera otac i¹ao u Irak/Bosnu/Kosovo/Vijetnam? Ne mo¾ete da generalizujete ni¹ta, to je moja poenta... Besmisleno je generalizovati...
JA ka¾em, nije mi bilo ¾ao 11.09. èak sam osetio izvesnu dozu radosti, ALI MI JE SAD ®AO takvog mog oseæanja... Jer pored toga ¹to su nam uradili, USPELI SU DA UBIJU ÈOVEKA U NAMA! A to im je najveæa pobeda...
I da su koknuli ovog podpredsednika ne bih osetio ni¹ta, ali bar se NE BIH RADOVAO...

nasty girl

stvarno ljudi jer vi citate svoje postove... :hmm :hmm :hmm :hmm

Darkeru slazem sa sa tobom 100000000000000000000000000%....

Bred

Da, citam. Na obicnim Amerikancima lezi najveca odgovornost za celokupno stanje u svetu. Nismo mi ti koji smo privredno, vojno i ekonomski najjaci. To je SAD i to ce biti i u buducnosti. Problem je u tome sto Ameri ne vide dalje od svog dvorista a to je posledica i neobrazovanosti.
Najvise mrzim generalizovanje ali isto tako mrzim i ponasanje u stilu " samo neka je meni dobro a drugi mogu i da pocrkaju " .
Ono sto bi trebalo da se uradi jeste da se obicnim Amerikancima otvore oci a to ne moze niko sa strane do njih samih. A od toga nema nista posto interesi vladaju i u medijima.
Ali imace oni vremena da shvate kad im se ponovi jos neki Vijetnam...

Darker

Yeah, right...
"I treba da ih bombarduju, el' vidi¹ kako su svi za Slobu, ono ¹to bi trebalo da se uradi je da se obiènom narodu otvore oèi. Daj da ih malo roknemo, mo¾da progledaju..."
Fina logika, mnogo mi se sviða... A pazi, nije da je neuspe¹na - godinu dana kasnije ode Coby u istoriju...
A ¹to je 40% naroda progledalo jo¹ 9.marta, to maèku o rep...

Jeste, Ameri imaju kintu. I najmoænija su sila na svetu. Ne znaèi da su jedinstveni u svom podr¾avanju Bu¹a... Svuda na svetu je logika(pa i kod nas sa Ko¹tunjavim) kod prostog seljaka: jeste, nije mi ba¹ mnogo dobro, mo¾da nije sve onako kako bih ja ¾eleo, ali samo nemoj ni¹ta da menja¹, naviæi æu se...
Odnosno, mislim da je procenat zatucanog i osve¹æenog naroda slièan svuda u svetu, sa tim ¹to je uvek naravno veæi procenat zatucanog!!