©ta Srbi kradu iz kafiæa

Started by mikele, 28-02-2007, 00:21:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Wolf

Al' su odradili da kako god okrenes,
moras da platis kikiriki...jeo ga ili ne...

katarina

Ja sam jednom bila u WC-u sa nekom "gospodjom" koja se 5 minuta osvrtala da li ima kamera okolo, da bi na kraju uzela iz korpe peskirce za ruke! Nisam mogla da verujem! Ziv blam me pojeo iako smo bile same! Naravno da sam je poznavala! Fala bogu da nam nije bila "kucna prijateljica"!

Darker

Da, ja stvarno ne mogu razumem ljude koji recimo drpe ¹olju Strabacks... Stra¹no, na robiju ih treba... Pogotovo, ako tio posle ne daju da pije¹ iz iste, hahahahhaah

Imam ortakinju koja ima èitavu kolekciju drpnutih pivskih èa¹a... Fenomenalno...

Bred

Kleptomani. Bruka i sramota! :F
Sve to treba :batina: aj kod kuce i nekako  ali da nas brukaju u inostranstvu.
Meni je to ispod svakog nivoa a i to maznjavanje sapuna iz hotela mi je totalnmo freeky , da se brukam zbog 1 sapuncica kada normalan sapun kosta 40din.
Pa sad nije ni cudo zasto nemamo t.papira u wcu na faxu...
A secam se da su nam u prvoj godini ovi iz organske objasnili da mi toliko placamo posudje iako nista nije polomljeno zato sto neko krade to posudje i pravi privatnu laboratoriju? :hm :K

mikele

Quote from: Bred on 05-03-2007, 09:57:08
A secam se da su nam u prvoj godini ovi iz organske objasnili da mi toliko placamo posudje iako nista nije polomljeno zato sto neko krade to posudje i pravi privatnu laboratoriju? :hm :K
Видиш то ми није пало на памет,али сигурно има таквих људи.Они мазну нешто,а плаћа колектив :K :K :K
Ја сам само једном узео неки ерленмајер који је као био ''напрсо'',јер су ми рекли да купим нов.Ја сам купио нов ерленмајер,али сам тај узео пошто ''није добар'',а они попи***ли :K :K :K

Bred

a sto si ga uzeo, za sta ce ti? :hm

Korisnicko Ime

Srbi kradu etikete sa Paulaner piva iz kafica :K

Smrda

Quote from: Korisnicko Ime on 06-03-2007, 11:32:55
Srbi kradu etikete sa Paulaner piva iz kafica :K
Svi koji su bili u ficka ili samo ti??? :K :K :K :K
cccccc....samo nas brukate.... :F


ja sam uzimala podmetace...tj...dali su mi ih... :)

Roben

Quote from: smrda on 06-03-2007, 12:53:43
ja sam uzimala podmetace...tj...dali su mi ih... :)
e сад као дали ти
признај да си сама узела  :plez :plez :plez

Smrda

Quote from: Roben on 06-03-2007, 12:58:35
Quote from: smrda on 06-03-2007, 12:53:43
ja sam uzimala podmetace...tj...dali su mi ih... :)
e сад као дали ти
признај да си сама узела  :plez :plez :plez
:1 :1 :1 :1 :1 :1 :1

ma dali mi....bre,sta ti je...zamolila sm ih.... :smekerica: :smekerica:

lane

Ma, svi ste bre vi kleptomani!!! :K :K :K

mikele

Quote from: Bred on 06-03-2007, 11:30:21
a sto si ga uzeo, za sta ce ti? :hm
Па да га они не би користили поново,пошто им ''није добар'',зато сам га понео са собом. :K :K :K
Они ти кажу да купиш нов,они уштекују тај,а ове ''не добре'' врате на радно место.

katarina

C-c-cc-c to mi nije palo na pamet do sada. Dobro si mi rekao...ja im, glupaca, uvek ostavim ono sto "nije dobro", kao da ne vucem, a sad cu lepo da skupljam, pa kad steknem mogucnost, otvoricu i ja svoju laboratoriju!:)

mikele

Quote from: katarina on 08-03-2007, 09:40:54
C-c-cc-c to mi nije palo na pamet do sada. Dobro si mi rekao...ja im, glupaca, uvek ostavim ono sto "nije dobro", kao da ne vucem, a sad cu lepo da skupljam, pa kad steknem mogucnost, otvoricu i ja svoju laboratoriju!:)
Искуство је чудо  :K :K :K
Ја више немам тих проблема јер још мало па нећу ни имати вежебе :loptica :loptica :loptica

ares

Ja ne kradem po kaficima,ali kad su neljubazni i skupi uvek im sipam kilo secera u soljicu za kafu,pa nekriba! :K :K :K