Danas besplatno uclanjenje u Narodnu biblioteku!

Started by Bred, 28-02-2007, 11:22:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Tako ja cuh, da je danas besplatno zbog obelezavanja 75.godisnjice biblioteke. pa ljudi, navalite dok je dzabe.
p.s. biblioteka se nalazi do Hrama

philoserbiana


tarantulica

Pro¹le godine su se tukli za èlanske karte....

I posle ka¾u da ljudi ne èitaju..... :wall:

Maslacak

Ma tarantulice...nije da citaju...nego deviza: sto je dzabe... :K

Ja sam jednom otisla, da platim da se uclanim, davno to bese...
i jadna ja imala samo Izbeglicku legitimaciju, nisam imala nista drugo, ali to je bio moj zvanicni identifikacioni dokument...i dvoje ljudi na salteru su me tako napali kako to NE MOGU da prihvate, i kako to NIJE licna karta, i bla bla...bili su toliko neljubazni, i ja sam se taako postidela...
a u drugim bibliotekama su mi je normalno prihvatali...
i tako, sad i da mi plate ne bih im se uclanila :K :K

aziraphale

ako vala. i treba tako. pa nek nauce sta je kapitalizam i slobodno trziste. kad ti budu persirali (a neimala 40 godina) i zahvaljivali svaki put kad udjes, onda porazmisli. dotad... (a stvarno su hohstapleri!)

Al-Jasmina


TweeTy

I da li je jos neko(osim mene) iskoristio ovu pogodnost?
Bila sam prijatno iznenadjena kada sam videla ljude da stoje u redu da bi dobili clanarinu biblioteke,mirno,bez svadjanja,komentarisanja,mogu reci cak civilizovano :hmm

Sole

ja sam uclanjena, kao i par mojih drugarica, a mogu da kazem da kad sam isla po clansku kartu ama uopste nije bilo guzve, a kad sam predavala onaj formular bila je osrednja.
pa, iskreno se nadam da cu imati kad da je iskoristim u narednih godinu dana, s obzirom da i nemam vremena da odem do nje.
strasno, sto je  dzabe i Bogu je drago, ali mi Srbi smo smesni po tom pitanju, uzeli bismo bilo sta(nije taj slucaj ovde), samo da ne mora da platimo. ;-)