Aprilski ispitni rok 2007.

Started by Bred, 02-03-2007, 13:19:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred


Marince

Pa na sajtu naseg fakulteta,tamo gde je raspored ispita za naredne ispitne rokove,pise recimo za drugu godinu da je aprilski rok od 1.4.-25.4.
Ma oni uvek kazu da rok traje do 25-og,a kako ce biti zaista,pitanje je.

Bred

qq zasto su onda nama u IV godini ispiti zbrckani na pocetak aprila?!?!?!? :F

makica

Mozda ima neke veze sa Uskrsom koji pada 8.-og aprila,pa ce verovatno biti neradnih dana...pa bi mozda hteli da neke ispite ili bar delove ispita zavrse i pre toga... :run

Al-Jasmina

Aprilski rok je uvek malo stisnut :ohwell:
jer je januarski rok skoro zavrsen,
a jun vec u najavi...

hulio_salinas

Na vecu profesora drugog semestra za nas Bolonjce (nekadasnja druga godina), receno nam je da je rok od 1. do 25.

Cak su nam i istaknuti datumi za ispite, koji se poklapaju sa tim rokom. Dakle, mislim da je stvarno od 01 do 25. za sve.

Iva M.

A za prvu godinu...kada nama pocinje rok?

hulio_salinas

Iva, rekoh da za SVE pocinje 01. i traje do 25. aprila.

Samo je razlika sto mi imamo nedelju dana pauze u aprilu - 16-22.
To je zato sto mi imamo polusemestralne ispite i tada cemo imati 2 ispita.

Bred

Ok onda da li bi neko iz studentskog parlamenta bio ljubazan da pomeri ispit iz patofize koji je zakazan za 6.4(weliki pitak) i iz analitike lekowa bar za nedelju dana posto mi nemamo swog predstawnika wec 3 god(kako mi rekose).

Enea

brede,a kako bi bilo da NABAVIMO jednog?=)

cvjetic

predstavnik postoji,tako da ste lose obavjesteni...a ako vec ne znate ko je,pitajte u studentskoj organizaciji,oni ce vam reci...

stef

 Imate predstavnika, Jovan se zove...Uskoro ce izbori,mislim vec iduce ili one tamo nedelje, pa cete verovatno dobiti novog predstavnika (boljeg)...

Bred

Meni upravo Jovan rece da on nije predstavnik vec 3 god ... :hm

jov@n

A, evo i Jovana... Znam, Stefe, da pise da sam predstavnik od druge godine, ali ja isto tako jos od te druge  godine apelujem da to vise ne zelim da budem, jednostavno nemam vremena da se time kvalitetno bavim i gubim na taj nacin vreme citave godine... Tako da bi  novi izbori bili pozeljni sto pre...
Do tada, evo, ako se vecina slaze, mogu da odem kod prof. Leposavic, da vidim koliko se i da li se moze pomeriti ispit, jer stvarno nema smisla da se na Veliki petak polaze ispit...

Bred