Ljubav na daljinu: dobre i lose strane

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:19:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

Za mene je uspesna veza ona koja vodi ka braku! A kakav ce biti brak iz veze na daljinu??? Svi pricate o odrzavanju veze na daljinu...a sta kad pocnes da zivis sa tom osobom? Mislim da letovanja i zimovanja ne mogu verodostojno da prikazu navike partnera....Mislite o tome.

Coolgemini

Slazem se da merilo uspeha jedne veze moze dovesti do braka i to je sasvim normalno,mada treba uzeti u obzir i cinjenicu da mnoge neuspesne kratkotrajne veze takodje dovode do brakova..Pogledajte i vratite se malo u proslost kako su ljudi ulazili u brakove..Njihove veze su bile uzasno kratke,njihova boravisna rastojanja ogromna,ali njihovi brakovi cvrsti,sto i danas mogu da primetim kod mnogih starijih ljudi,pa cak i u mojoj familiji.. :)
a danas sve vise brakova propada zbog nazovi ih tako dugih i uspesnih veza iz proslosti... :roll:...mislim da je veza na daljinu ipak subjektivna stvar i zavisi iskljucivo od karaktera pojedinca i njegove spremnosti da prihvati prednosti i mane veze na daljinu... :!

sandric

Veza na daljinu....pa zar mislite da to dvoje stignu da se upoznaju :hm...Jedino dobro je sto nemaju vremena za svadju jer nadoknadjuju propusteno vreme :>,ali na duze staze ta veza je osudjena na propast...nazalost :'(

Maslacak

Quote from: katarina on 27-07-2006, 15:04:25
Za mene je uspesna veza ona koja vodi ka braku! A kakav ce biti brak iz veze na daljinu??? Svi pricate o odrzavanju veze na daljinu...a sta kad pocnes da zivis sa tom osobom? Mislim da letovanja i zimovanja ne mogu verodostojno da prikazu navike partnera....Mislite o tome.

A zar obicna veza u smislu svakodnevnog vidjanja, izlazaka u bioskop isl, pri cemu dvoje ne zive zajedno, moze verodostojno da prikaze navike partnera? Te stvari se vide tek kad dvoje u vezi pocnu zaista da zive zajedno, a to nema veze sa tim da li je ta veza pre toga bila na daljinu ili "blizinu".
Znam neke ljude koji su bili u vezi i po 10 godina, pa kad su poceli da zive zajedno, nastali su grdni problemi. Jedna moja drugarica je godinu dana bila u vezi sa deckom iz Novog Sada, onda se on pre godinu dana preselio kod njenih i nasao posao ovde, a sada se sele njih dvoje u odvojen stan. Tako da ne vidim zasto veza na daljinu ne bi mogla dovesti do normalnog braka i zivota zajedno, bas kao sto moze i obicna, ili neka bas kratkotrajna veza kada se dvoje impulsivnih vencaju :> Sve je to vrlo vrlo relativno...

Ksenija

ljudi sve je to relativno,kad se dvoje nadju koji odgovaraju jedno drugom,bili na daljinu ili blizinu ,to funkcionise...
zavisi od osoba...niko ne kaze da je to moguce u 100 % slucajeva..

Maslacak

Slazem se, i to smo svi nekoliko puta konstatovali, ali uvek se pojavi neko sa novim problemom (kao katarina), koji ja samo pokusavam da pobijem, odnosno pokazem da ne mora biti problem...nista drugo. :happy:

Darker

Ne, ne, ljubav na daljinu je nemoguæa :> :> :> :> :> :> :> :> :>
I tako na 7 strana :> :> :>

Bred

Ali zato si ti Darker supermoderator pa neces dozvoliti da se ta ista prica nastavi I na narednih 7 strana…. :wink:

Darker


Bred

#84
[offtopic]Pe*eru :K[/offtopic]

Coolgemini

Dragi admine,daj malo da i mi tebe opominjemo...Bez vredjanja!!! :wink:... :> :> :>

vladimir

Znao sam da njih dvojica upra¾njavaju cybersex!!! :lol: :lol: :lol:
Pravi primer veze na daljinu! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bred


anthony

Moja veza je tako pocela!! Na daljinu!! I evo jedva cekam da se vidimo i da raskinem!!!! :V   Nasao sam drugu koja je mnogo blize!!

Coolgemini

Pa da...veza na daljinu nosi mnogo obaveza i odgovornosti :!..Ako mozes da je cuvas,odrzavas i ides u korak sa svim mogucim problemima koje ona izaziva,onda ces je i sacuvati :wink:...ja bar nisam mogao,bilo mi je i isuvise tesko da napravim zrtvu odlaska u njeno mesto svake nedelje koje je 300km daleko od Beograda :roll:,a pritom nismo imali nikakvih zajednickih tacaka u Bgu...ona je dolazila samo povremeno(skoro nikad) u Bg,a ja sam nekoliko puta putovao i ti odlasci su stvarno bili dobri..ali generalno bilo mi je tesko svaki put kad pomislim na nju,kad pomislim da je ona sad 300 km od mene i da svaki trenutak moje izgubljenosti ona nece moci poboljsati i nadoknaditi....Na kraju smo raskinuli.. :ohwell:..ali smo ostali ok prijatelj :wink:i