Ljubav na daljinu: dobre i lose strane

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:19:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Mislim da je tu mozda i najgori osecaj to sto si svestan da ti momenti, kada ti je osoba jako potrebna, a nije tu, jednostavno nikad nece biti nadoknadjeni... Zeznuto je, priznajem.

I naravno, veliki faktor je i kolika je razdaljina u pitanju. 300km je podosta...

Darker

Sla¾em se, mnogo je lak¹e ne videti se sa osobom koja ti je na 5 min, jer zna¹ da u svakom trenutku, ako ti dok**èi mo¾e¹ da skokne¹ do nje, a ovako...

nasty girl

ma u svakom slucaju daljina bas ubija...svaka cast ljudima koji imaju takve veze...

Sara


pereca


sandric

Veza na daljinu retko kad moze da uspe...ja sam ziv primer...a bas sam se trudila da se odrzi...

nasty girl

i ja sam primer toga..a bas sam se i ja trudila... :1 :1 :1 :1 :1 :C :C :C :C :C

Masha

A ja sam, na primer, ta reliktna vrsta kojoj ni mnogo vise od Maslackovih 300 kilometara nisu mogli nista  :wink:. Dakle, opet dolazimo do onoga da sve zavisi od osobe do osobe.

Maslacak


Lena

Quote from: Maslacak on 28-07-2006, 13:36:11

A zar obicna veza u smislu svakodnevnog vidjanja, izlazaka u bioskop isl, pri cemu dvoje ne zive zajedno, moze verodostojno da prikaze navike partnera?

Ne sasvim, ali ipak verodostojnije nego kad se viðate vikendom ili jo¹ reðe...u svakom sluèaju, ako to nije to pre æete saznati ako se èe¹æe viðate jer æete pre dobiti priliku da vidite jedno drugo u raznim izdanjima. Kad se retko viðate lak¹e je idealizovati èoveka...









Darker

QuoteKad se retko viðate lak¹e je idealizovati èoveka.
1) sve zavisi od veze i èoveka
2) Kad se èesto viðate mo¾e¹ da ga idealizuje¹ isto tako, da ne prièam o tome kako ne mo¾e¹ uop¹te da ga upozna¹... Ali sad veæ zalazimo u filozofiju...

Maslacak

Hvala Darker  :cvet
Ja nisam htela da se javljam, posto sam vec sve smorila pricom... :>

Lena

Akcenat je bio na onom "lak¹e"...

A naravno da sve zavisi od veze i èoveka. Ovde su upravo razlièiti ljudi dali svoja razmi¹ljanja na osnovu svog iskustva.


Toncik

Moze da postoi ljubav na daljinu,ja sam svedok toga ali ona nije izdrzala!

dirigent

ljubav na daljinu... naravno da postoji pod uslovom da imas ljubavnika/cu u krevetu. Tako se moze odrzati ako je prava i iskrena. Sve ostalo su gluposti...