Ljubav na daljinu: dobre i lose strane

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:19:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

KaBoom

Dakle, ja sam za veze na duge staze, jer su isplative! Dobra strana je i to ¹to ne mora¹ svako veèe da bude¹ sa devojkom, plaæa¹ joj piæe, slu¹a¹ njene prièe... Veæ mo¾e¹ sa dru¹tvom na pivo, da se napije¹, muva¹ druge ribe, a da ti ne zvoca stalno iza leða... Plus, mo¾da ti se i posreæi na jedno veèe sa nekom.
Lo¹a strana je to ¹to devojka mo¾e to isto raditi! A to nikako ne bi valjalo.

Za mu¹karce je to u redu jer smo hijerarhijski vi¹i. ®enama se to ne toleri¹e. :P

zoca


Alnus Glutinosa

KaBoom, ovakve svinjarije, odavno nisam cula, mislim jos od osnovne skole, od onog pred perioda, kada se decaci i devojcice jos uvek mrze!  :roll:

willie the scot

interesantna teorija...ja mislio da su zene pametnije,a mi trutovi koji sve sto rade u zivotu rade zbog zena...sreca sto to zenama jos uvek na dopire do mozga.malo sam  :OFF ali sam morao da odreagujem na ovo "hijerarskijski visi"...kakav hornyness...brate...

Masha

KaBoom, pa posle ovoga sto si napisao mislim da je najbolje da nemas devojku jer onda mozes sa ortacima na pivo svako vece, da se napijas do mile volje i onda ti se lepo posreci i smuvas neku ribu na jedno vece, a kako nemas devojku onda ti sigurno niko nece zvocati! Ma vrhunac srece! A mozda si samo mnogo nezreo za svoje godine ili ih nemas dovoljno pa mozda da pustis malo vremena da prodje i da ti malo odrastes pa da pokusas da imas devojku!

Vampire 666

Quote from: KaBoom on 28-06-2006, 20:18:51
Za mu¹karce je to u redu jer smo hijerarhijski vi¹i. ®enama se to ne toleri¹e. :P

...nazalost, ove moderne danashnje devojke to ne prihvataju bash... :confused:

nasty girl

Quote from: masha on 28-06-2006, 21:30:05
KaBoom, pa posle ovoga sto si napisao mislim da je najbolje da nemas devojku jer onda mozes sa ortacima na pivo svako vece, da se napijas do mile volje i onda ti se lepo posreci i smuvas neku ribu na jedno vece, a kako nemas devojku onda ti sigurno niko nece zvocati! Ma vrhunac srece! A mozda si samo mnogo nezreo za svoje godine ili ih nemas dovoljno pa mozda da pustis malo vremena da prodje i da ti malo odrastes pa da pokusas da imas devojku!

upravo je to ono sto htedoh reci.... :wink:

Quote from: Vampire 666 on 28-06-2006, 21:51:50
Quote from: KaBoom on 28-06-2006, 20:18:51
Za mu¹karce je to u redu jer smo hijerarhijski vi¹i. ®enama se to ne toleri¹e. :P

...nazalost, ove moderne danashnje devojke to ne prihvataju bash... :confused:

ste da prihvatimo vase prevare a da se za to ne osvetimo... >:D

trinity

Ja nikada na taj nacin nisam razmisljala o prevari
Ako je decko sposoban da meni pruzi sve sto mi treba, svu ljubav, paznju, neznost, a da pritom uspe i da svrlja sa strane onda je on jedan jako sposoban decko...
I naravno da ne dozvoli da ja to na neki nacin saznam, mislim da ne pravi budalu od mene tipa da svi znaju
Ne opterecujem se preterano nekim stvarima meni je vazno da sam ja srecna i da njega cinim srecnim...
Nisam rigorozna po pitanju prevara...

vladimir

Quote from: masha on 28-06-2006, 21:30:05
KaBoom, pa posle ovoga sto si napisao mislim da je najbolje da nemas devojku jer onda mozes sa ortacima na pivo svako vece, da se napijas do mile volje i onda ti se lepo posreci i smuvas neku ribu na jedno vece, a kako nemas devojku onda ti sigurno niko nece zvocati! Ma vrhunac srece! A mozda si samo mnogo nezreo za svoje godine ili ih nemas dovoljno pa mozda da pustis malo vremena da prodje i da ti malo odrastes pa da pokusas da imas devojku!

Da li ste, mozda, razmisljali da vas KaBoom malo lozi? :wink:  A vi se malo primate... :lol: :lol: :lol:

KaBoom

@ vladimir: Æuti bre, kvari¹ zabavu! :) ;)

Hehe, zezam se jednom, nasele cure pa udri po meni. Ka¾em da se ¹alim i proðe. Onda opet na isti fazon ih uvatim... I onda su one pametnije i ravnopravne. ®ene moje, ne dajte da vas truju tim la¾ima, prihvatite tu¾nu istinu, nikada neæemo biti ravnopravni... A ove feministkinje iliti brkate ¾ene mi idu na ¾iii-vac!

No dobro. Da ne off-topiciram...

Sada jedan realan odgovor. Sam sam se uverio da veze na daljinu ne idu. Upoznao sam jednu jako divnu devojku koja studira u Beogradu. Upoznali smo se sasvim sluèajno i smuvali se nekako sasvim sluèajno. Mislim, krenulo iz zezancije, pa postalo ozbiljno. I do¹la ona u Novi Sad, kod drugarice, kod mene na kafu... ©etali smo, prièali i jo¹ ¹to-¹ta radili (ne tièe vas se! :)). Uglavnom bili smo jako sreæni. Ali ondak... Ona je oti¹la i uvek se na¹lo ne¹to ¹to se ispreèilo da se vidimo, te ispit, te ide neko od nas kuæi, te ovo-ono... I nismo se vi¹e videli. Znam da je to jedno jedino iskustvo na daljinu, ali dovoljno da vidim da veza na daljinu te¹ko funkcioni¹e. OK je ¹to nekog voli¹ i kad nije pored tebe i sve to, ali kad tu osobu ne vidi¹ dugo, nekako emocije poèinju da se hlade, njena slika i¹èezava iz misli, sve poèinje da bledi. Ostaju samo divne uspomene na divne martovske veèeri... Eh, pro¹lo veæ tri meseca! Da smo bili blizu, verovatno bi bili zajedno du¾i period, to se ne zna. Ali jedno je sgurno, veza na daljinu nikako ne valja po meni. Nema tu nekih pozitivnih stvari koje bi nadma¹ile negativne. Da ne mo¾e¹ da dotakne¹ tu osobu, da pati¹ za njenim dodirom, njenim poljupcima, ¹aputanjem. A isto tako, da joj pru¾i¹ sve ¹to je u tvojoj moæi, da joj pru¾i¹ svoju ljubav, da je zadovolji¹... DA JE VOLI©!

Mo¾da jesam malo budalast i nezreo, ali nerado mislim na divne stvari koje se nikada vi¹e neæe ponoviti. Radije skrenem temu na smeh, na buduænost, nadajuæi se da æu opet upoznati neko "ljubomorno pa¹èe"...

Masha

OK, lozenje uspelo! U svakom slucaju mnogo vise mi se svidja ova druga poruka od KaBoom-a. A da li se ono "brkate zene" odnosilo na mene, nasty girl i Alnus Glutinosu?

KaBoom

#56
Ne, to se odnosilo na feministkinje, koje se kao bore za ravnopravnost ¾ena i ¹ta ja znam... Ako ste feministkinje, onda se odnosilo na vas. Mislim, feministkinje nazivaju brkatim ¾enama, nisam ja to izmislio. To je totalno nebitno u mojoj poruci. Drugu poentu sam hteo da istaknem.

yeca

Quote from: Vampire 666 on 26-06-2006, 05:27:58
Iako ne razumem kako, neke veze samo na daljinu i opstaju....Moj ex-cimer je dve godine bio sa devojkom iz Uzica...kad je ona dosla u BG pukli su posle manje od dva meseca...

¹to ka¾e maslaèak - sve zavisi od oboje, od toga ¹ta ¾ele od takve veze a i u tim situacijama kada dugo nisu blizu jedno drugom i onda postanu - pa postoji ne¹to ¹to se zove navika...
nisu navikli da se vidjaju svakodnevno, da ih svaki dan neko zove, imali su veæu slobodu i manju obavezu...
npr.   to je jedan od sluèaja

zoe

Видесте ли како је Ка сентименталан? Па још романтичан и благо патетичан! А тамо глуми неког опасног лика! Лепо ја рекла, он то само на даљину!
Позз Ка, немој се љутиш! :[

lijepa bosanka

KaBoom.......tu¾na,ali istinita prièa.... :(....ima nas kojima su se de¹avale takve stvari....¾ivot je pred tobom......zaljubiæe¹ se ti vi¹e i bolje......naletiæe¹ na jo¹ neko "ljubomorno pa¹èe"( svidja mi se taj izraz.....ba¹ se pitam za¹to?!)..... :~ :~


P.S. Ma rekala sam vam da vas pali,a vi me ne slu¹ate!!!!! On je takva dobrica.. :[