Kako je to biti DRUGA(I) i postati PRVA(I)..?

Started by maki, 04-03-2007, 15:19:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

KaBoom

Quote from: katarina on 08-03-2007, 11:51:22
Da li uopste vredi biti u senci i cekati coveka koji uopste pristaje da ima dve odjednom jer zasto on to ne bi ponovio sa vama?

Potrudite se da mu druga ne treba pored vas... :wink:

katarina

Kaboom, taj ako vara, vara! Nema price dalje! Al da ne zalazimo u tu temu.

Roben

Quote from: KaBoom on 08-03-2007, 13:38:37
Quote from: katarina on 08-03-2007, 11:51:22
Da li uopste vredi biti u senci i cekati coveka koji uopste pristaje da ima dve odjednom jer zasto on to ne bi ponovio sa vama?

Potrudite se da mu druga ne treba pored vas... :wink:
можеш да се трудиш колко хоћеш то је особина те особе

lijepa bosanka

 :! Postoji tema o varanju- http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,11200.html
:wink:



Roben

#64
и ова тема је о варању на неки начин  :hmm

jeste....ali vi¹e su u pitanju osjeæanja osoba koje su u tom trouglu/mnogouglu... :hmm :K

nasty girl

Moracu da se slozim sa Kaboom - om....

ne mozes reci da je to osobina te osobe...to je nevidjena glupost...sve zavisi od toga kako se ti osecas u toj vezi da li ti je lepo , ako ti je lepo drugi ti ne treba, ako ti nije lepo naravno da ces ici u potragu za drugim..


AquArius

idi u potragu za drugim
but leave me behind ...
a ne kao rezervu ...

tako nekako

Roben

Quote from: AquArius on 08-03-2007, 19:26:08
idi u potragu za drugim
but leave me behind ...
a ne kao rezervu ...

tako nekako
:Bog :Bog :Bog
управо тако

Darker

preBITI DRUGA, pa postati PRVI, hahahahahhahaha

stef

 Ma...ako ti je stalo, bori se do kraja :box :box :box. Samo napravis neke granice, ali nikako ne treba odustati!!!

Wolf

Quote from: stef on 09-03-2007, 17:57:55
Ma...ako ti je stalo, bori se do kraja :box :box :box. Samo napravis neke granice, ali nikako ne treba odustati!!!
Zavisi...

Masha

Ako ti je do nekoga stalo treba se boriti, ja sam uvek za. Ali, zar je u redu da se za nekoga boris, a vec uz sebe imas nekoga ko misli da ti je dovoljan i da te ispunjava? Znam ja da ima ovakvih ljudi, ali ja ih smatram kukavicama jer idu linijom manjeg otpora. Jeste lakse cuvati nekoga u svojoj blizini u slucaju da se ne izboris za nekog novog ko te je ocarao, ali da li je postenije? Svako treba da bude ispunjen i zadovoljan i za to treba da se izbori, ali tako sto ce nekome ko ga je do tada cinio istim takvim doci i reci da su se stvari izmenile i onda cista srca krenuti dalje. Ja volim fair play uvek i stalno.

nasty girl

Quote from: Wolf on 09-03-2007, 19:12:06
Quote from: stef on 09-03-2007, 17:57:55
Ma...ako ti je stalo, bori se do kraja :box :box :box. Samo napravis neke granice, ali nikako ne treba odustati!!!
Zavisi...

nema zavisi, ako ti je stalo do nekog samo naped i bori se...

Shaft

OTETO PROKLETO , oduvek bilo i uvek bice !

Al-Jasmina

Pa sta ti je, dao nam je Roben svoj blagoslov...
iako se malo necka :K


:116:

izvinjavam se, ovo je bilo jace od mene  :cvet