Kako je to biti DRUGA(I) i postati PRVA(I)..?

Started by maki, 04-03-2007, 15:19:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Dukica

Ja nemam pojma o èemu prièate...
ko bre napada zauzete tipove?

Ja to jo¹ nisam videla u svom obimnom
25godi¹njem ¾ivotu... :K
Al majke mi,nisam....

Ako neko napada zauzete to su mu¹karci
i nimalo nemaju obzira kad devojka ka¾e
ima deèka,nego nastavljaju po svome...
Al dobro,ona je tu da oma saseèe u korenu! puc

Ovo jo¹ nisam èula ni videla..
Devojke da napadaju zauzete tipove?!
E,onda stvarno   :bljak:
Ja ne poznajem takve devojke...ni ¾ene..ni babe...

Roben

ма да само су мушкарци кретени
а девојке су татине и мамине принцезе  :siza: :siza: :siza:

Dukica

Sam si se nazvao tim imenom..
Stvarno ne znam odakle si izvukao takve osobe..
Verovatno iz tvog iskustva... :source:
Ja ih ne poznajem...Ne znam ni takve momke ni devojke...


Roben

Quote from: Dukica on 07-03-2007, 17:51:21
Verovatno iz tvog iskustva... :source:
Ja ih ne poznajem...Ne znam ni takve momke ni devojke...
вероватно  :hmm

lijepa bosanka

 :OFF :OFF
Hey,hey....dosta èetovanja!!!!! .grins. .grins.

Robene,zaètitnièe mu¹kog svijeta....spusti malo loptu....nisu ¾ene vama jo¹ doskoèile  iako napreduju!!! :F :F

Al-Jasmina

Meni je tuga udarati na tudju vezu!
U principu, imam neke "kodekse" koje postujem,
i kad me neko ko je u vezi/braku krene vrbovati za tu DRUGU
obicno dobije hladan tush

jer da se razumemo, desava se 
da vas neko ko je u vezi startuje i
predlozi da budete ljubav iz senke

a ne samo da zauzeti budu zrtve necijih kaprica i zelja!

Maslacak

Ne znam zasto imate toliku potrebu da difenrencirate stvari po polovima. To ima veze samo sa karakterom.

Naravno postoje devojke kojima ne znaci mnogo to sto je decko zauzet, kao sto postoji i obrnuto - po devizi: sve se da rasturiti :> A jos ako je neko vredan truda... :happy: E sad, ne znam bas da iko voli da ganja iskljucivo zauzete momke/devojke, kao neki fetish...to su vec slucajevi za posmatranje, sa teskim komplexima. A tek to "vrbovanje za drugu" je jadno, jadno...jadno.

Aqua je to najlepse rekla. Nemam pojma, ja volim da budem prva i jedina, i ne volim da se petljam sa zauzetim tipovima... Jer to je meni bas kao sto Jass rece - tuga. Neobicno mi je bilo kad sam procitala u prvom postu: "svako od nas je bio u takvoj situaciji"...svako? ja nisam :> Dobro, jeste da ja nisam svako... :K :K

lane

Quote from: Maslacak on 07-03-2007, 18:06:25
Nemam pojma, ja volim da budem prva i jedina, i ne volim da se petljam sa zauzetim tipovima... Jer to je meni bas kao sto Jass rece - tuga.

Takoðe! Nikada ne bih dozvolila sebi da budem druga, èak iako je toliko vredan truda, kako to ka¾ete...
Ako je stvarno vredan truda, onda on nikada ne bi trebalo da dozvoli sebi da ima drugu devojku pored prve!
Najlep¹e je kada sve poène èisto, jedino to mo¾e stvarno da traje!

KaBoom

Mora da je mnogo moæan oseæaj da napreduje¹ u "vezi"! Prvo se viða¹ sa nekom cicom koja ima tipa, ali se viða i sa tobom. Do kraja tipa ¹utne i bude sa tobom. Za¹to? Jer si bolji od njega. Di¾e samopouzdanje... :wink: E sad, da li bi to i tebi uradila, ne znan, ne mora da znaèi.

Mada ja ne bi voleo da iskusim tako ne¹to. Ne sviða mi se to, pa makar me smatrali staromodnim. Ja sam za 1:1, fer igra, èist raèun - duga ljubav... Ako me jednom prevari - doviðenja zauvek! Drugu priliku imati vala neæe¹... E sad, ja sam mu¹karac, a mi smemo da varamo, tako da je tu sve ok... :>

Masha

Maslacak je u pravu kada kaze da sindrom zvani biti na drugom mestu ne treba vezivati za polove vec karaktere. Ja sam skoro cula da se druge ne zove druge vec prve do prve hahahaha. Sto jeste-jeste, lepse zvuci.  :K

pexualis

Quote from: KaBoom on 07-03-2007, 19:41:57
E sad, ja sam mu¹karac, a mi smemo da varamo, tako da je tu sve ok... :>

Jovan Maric mi je jednom prlikom rekao: "Medju sexolozima, dugi niz godina je vazilo uverenje da muska prevara mora biti oprostena, jer muskarci varaju iz ciste potrebe, jednostavno to je jace od njih, a da zensku prevaru ne treba prastati jer one varaju srcem, moraju prema tom drugom muskarcu osecati nesto sto je veoma blisko emociji, da bi sa njim spavale. Medjutim, danas, u svetu ima mnogo vise zenskih sexologa, i doslo je do ravnoteze misljenja, pa je stoga i zenska prevara rangirana kao i muska, te i ona mora biti oprostena istom merom, kao i muska." :) Tako da kolega...

Masha

#56
Ako varas iz potrebe znaci da ti u vezi sa nekim nesto ne stima. Ako varas srcem isto tako. Dakle, prevara iz bilo kog razloga znaci da treba da okrenes novi list i nikoga ne drzis u zabludi. Najvaznije je biti gospodar svoje volje i sluga svoje savesti. Gospodara ima vise na moju veliku zalost.

AquArius

Neminovno je zaci u pricu o prevari kod ovakvih tema,
jer ako si drugi - neko vara nekog s tobom,
ako ti imas drugog - varas ti.

Takodje i jedan i drugi pol mogu varati i srcem i telom i drugim organima...
A ne bih da zalazim u machoizme. Iste ne volEm.

Nego, htela bih da se malo vratim na temu.

Nekada osoba ima fazu u kojoj trazi samo zauzete osobe,
u takvim vezama se oseca sigurno.
Zna da se ta druga osoba nece zaljubiti, ili da nece zrtvovati vezu zarad njih,
a opet ona sama ima nesto od toga/u tome (a ustvari - nema nista).

To je ponekad tako ...
Kod ponekog ...

Maslacak

Quote from: AquArius on 07-03-2007, 23:44:45
Nekada osoba ima fazu u kojoj trazi samo zauzete osobe,
u takvim vezama se oseca sigurno.
Zna da se ta druga osoba nece zaljubiti, ili da nece zrtvovati vezu zarad njih,
a opet ona sama ima nesto od toga/u tome (a ustvari - nema nista).

kazem ja lepo... kompleksi :K

katarina

Quote from: Maslacak on 08-03-2007, 00:53:01
Quote from: AquArius on 07-03-2007, 23:44:45
Nekada osoba ima fazu u kojoj trazi samo zauzete osobe,
u takvim vezama se oseca sigurno.
Zna da se ta druga osoba nece zaljubiti, ili da nece zrtvovati vezu zarad njih,
a opet ona sama ima nesto od toga/u tome (a ustvari - nema nista).

kazem ja lepo... kompleksi :K
ahaah, bravo maslacak.

Ja, fala Bogu, nikada nisam imala ponudu da budem druga, a mislim da nisam ni bila prva dok on ima drugu, bar nije dokazano:) a znam da nisam bila ni druga dok je on imao prvu...izgubih se. Sve u svemu ne znam kako je to biti druga i postati prva! Da li uopste vredi biti u senci i cekati coveka koji uopste pristaje da ima dve odjednom jer zasto on to ne bi ponovio sa vama?