Kako je to biti DRUGA(I) i postati PRVA(I)..?

Started by maki, 04-03-2007, 15:19:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lycos

Quote from: stef on 09-03-2007, 17:57:55
Ma...ako ti je stalo, bori se do kraja :box :box :box. Samo napravis neke granice, ali nikako ne treba odustati!!!
sto je i nasty rekla- ako ti je stalo do nekoga,ne dozvoli da ga izgubish..fight ! :K

leila_bgd

Naravno da se treba boriti za onoga do koga ti je stalo!!
Ne vidim zasto bih ja vodila racuna o tome sto decko koji mi se svidja ima stalnu vezu ukoliko ni on ne obraca paznju na to!
Nije na meni da vodim racuna o njegovoj devojci, zvuci surovo ali je tako!!
Moje je da probam, ukoliko poklekne, znaci da nesto izmedju njih ne stima, posebno ukoliko se desi vise puta....
Jedini problem u svemu ovome je sto ni ½prva½ ni ½druga½ nece biti potpuno srecne.
Ne znam, ali mi se cini da ja ne bih mogla da budem potpuno opustena cak ni kada bih postala prva zato sto bih se uvek plasila da ce se pojaviti neka nova druga, ako je to vec jednom uradio zasto ne bi opet?!

Masha

#77
Pa, leila, s obzirom na to da si sama rekla da ne bi bila potpuno opustena ako bi od druge postala prva, eto razloga zasto je bolje da se od starta boris za nekoga ko nema prvu. Donekle mogu da razumem ovo sto si rekla da ne vidis zasto bi ti razmisljala o nekoj tamo devojci koju decko ima kad ni on sam ne razmislja, ali ne razumem kako iko moze biti drugi.

leila_bgd

Da, ali ako ti se neko zaista, zaista svidja i ako ti je jako puno stalo da budes sa njim, mislim da je sasvim logicno da uradis sve sto je u tvojoj moci da taj neko postane tvoj!!!
U tim prvim momentima i nema bas puno mesta za razmisljanje....
Problemi nastaju malo kasnije, kada te prodje prvi talas zaljubljenosti i opsednutosti, ali to je vec sasvim druga tema...

Masha

Ja se apsolutno slazem da se za ljubav treba boriti, ali se ne slazem da budem druga i ne zelim nikome ono sto ne bih volela da se meni desi.

Shaft

Sa nekim koga ste oteli od nekog drugog , ne mozes da imas nista sto moze da uspe , sem dobre sex kombinacije !

mikele

Quote from: masha on 11-03-2007, 16:15:27
Ja se apsolutno slazem da se za ljubav treba boriti, ali se ne slazem da budem druga i ne zelim nikome ono sto ne bih volela da se meni desi.
То си добро рекла.Јер ако неко ко има девојку(дечка),поред те прве(првог) тражи другу(другог),онда и тој(том) другој(другом) може исто то да се деси када постане прва(први).Мало је компликовано,али се надам да смо се разумели. :K
Као што кажу ''вук длаку мења,али ћуд не'' :nene: :nene:
Зато не желите никоме оно што не желите ни себи

lijepa bosanka

Quote from: Shaft on 11-03-2007, 19:45:57
Sa nekim koga ste oteli od nekog drugog , ne mozes da imas nista sto moze da uspe , sem dobre sex kombinacije !
Uopšte se ne slažem s tvojim mišljenjem!!!! Otela/o od nekog?! Pitanje je koliko je taj neko pripadao onome od koga je kao "otet"... Vraćamo se opet na ono da ako u vezi sve funkcioniše kako treba,tu ne može niko da bude "otet"...jer su zadovoljni jedno drugim,odnosom koji imaju i jednostavno ni momka ni djevojku ne privlači niko sa strane....
Svako ZAŠTO ima svoje ZATO,ništa nije bez razloga...

Masha

Ja sve vreme pokusavam da kazem da ako ste u vezi i neko drugi vam privuce paznju, ocara vas, pozelite biti sa njim, onda je mnogo postenije raskinuti staru i zapoceti novu vezu. To jeste teze jer ne znate sta ce ispasti u novoj prici, a u staroj ste se osecali ususkano, pogotovo ako ona traje neko izvesno vreme, ali je isto tako mnogo iskrenije i postenije prema svakom od vas - vasem sadasnjem decku, buducem i vama samima. Ja ne zelim nikome da uzimam ono sto mu pripada, zelim da to zasluzim u jednoj potpuno fer i postenoj igri.

Roben

Quote from: lijepa bosanka on 11-03-2007, 20:54:56
jer su zadovoljni jedno drugim,odnosom koji imaju i jednostavno ni momka ni djevojku ne privlaèi niko sa strane....
ЛБ хоћеш да кажеш да кад си у вези с неким кога волиш никад се не загледаш у неког другог
То уопште није тачно, увек ћеш се загледати у неког доброг фрајера једина разлика је кад си у вези нећеш покушати ништа с њим ако ти је та веза добра
А са Shaftom се слажем бар мушкарци тако размишљају

lijepa bosanka

Da...vi mu¹karci...razmi¹ljate...Jaooooo.... :wall: :wall:
©to se tièe mog posta sam si dao odgovor....to ako vidim lijepog momka ja æu reæi da je lijep...kao ¹to ka¾em i za lijepu djevojku...
to ne znaèi da ga ¾elim "oteti",biti s njim....mo¾da ga u ¾ivotu vi¹e vidjeti neæu...

mislim da tema poèinje da se vrti u krug...

Roben

#86
ми бар о нечему размишљамо за разлику од вас жена  :siza: :116: :siza:

Smrda

i tako...
on and on again...
bre...dodjite na poentu plizzz
ili zakljucavajte temu...

sta uopste nekog motivise da bude drugi/a????
i koja je satifakcija?

Al-Jasmina

Motivise tupava ambicija ako je neko koga pokusavaju da osvoje recimo poznata licnost-
tipa vidi mala sponzorusica poznatog kosarkasa/vaterpolistu/glumca u drustvu (sa ili bez devojke) i krene u ofanzivu

motivise ljubomora i /ili zavist i/ili osveta
"Skinucu mu ribu, jer ja sam bolji frajer"

ili fatalna ljubav
sladje jer je tudje + izazov opasnosti i sta jos sve ne...

i eventualno momenat-
Mi smo se trazili kroz silne reinkarnacije
sad smo se nasli, i nemamo kud:
ni hrabrosti da otkacimo Prvu/og, ni snage da se oprostimo od Druge/og


Smrda

aha..i dokle tako...
sedenje na dve stolice?

na kraju se obe iskliznu..i ti padnes...