Pregazio je trolejbus na roðendan

Started by Bred, 09-03-2007, 10:56:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

BEOGRAD - Miroslava S. poginula je juèe ujutro, na svoj 74. roðendan, kada je na nju na pe¹aèkom prelazu u Ulici neznanog junaka u Beogradu naleteo trolejbus sa linije 41, koji saobraæa na relaciji Banjica - Studentski trg.

Vozaè Mirko A. poku¹ao je koèenjem da izbegne nesreæu, ali nije uspeo. ®ena je od udarca pala pored pe¹aèkog prelaza i od povreda glave preminula pre dolaska Hitne pomoæi. Na mestu nesreæe nije bilo oèevidaca, osim supruga Miroslave S.

Na raskrsnici Neznanog junaka i Koste Racina ne postoji svetlosna signalizacija, ali je pe¹aèki prelaz vidno obele¾en. Protiv vozaèa trolejbusa Mirka A., kako saznajemo, podneta je krivièna prijava jer je na ¾enu naleteo na pe¹aèkom prelazu. Taèan uzrok nesreæe biæe poznat nakon policijskog uviðaja, a kako "Blic" nezvanièno saznaje, koèioni sistemi trolejbusa bili su ispravni. Zbog udesa, saobraæaj u tom delu grada je izvesno vreme bio obustavljen.

D. O.
blic

:nonono:  :( katastrofa. na rodjendan...  :shock

nasty girl

jao kada sam sinoc cula na vestima bas sam se izbedacila... a005

Vampire 666

Ma kako ti polusposobn starci prelaze ulice ove stvari se cak i retko desavaju... Nije da su vozaci nevinastva, ali starci su gori od male dece...

Wolf

Quote from: Vampire 666 on 09-03-2007, 13:11:48
Ma kako ti polusposobn starci prelaze ulice ove stvari se cak i retko desavaju... Nije da su vozaci nevinastva, ali starci su gori od male dece...
Da, ali bila je na pesackom prelazu.
U svakom slucaju, tuzno...

mikele

Quote from: Vampire 666 on 09-03-2007, 13:11:48
Ma kako ti polusposobn starci prelaze ulice ove stvari se cak i retko desavaju... Nije da su vozaci nevinastva, ali starci su gori od male dece...
Чим је била на пешачком,значи да је на ''своме''.
Тако да ће овај возач да га наје** јер је згазио бакуту од 74 године.Бедак :wall: :wall: :wall: :wall:

Al-Jasmina


vladimir

...bedak...pred sam kraj ¾ivota...