Pop ¾araèem muèio ðake

Started by Korisnicko Ime, 09-03-2007, 16:31:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

KLADOVO - Protonamesnik Milan Blagojeviæ, stare¹ina pravoslavne crkve Svetog Ðorða u Kladovu i predavaè veronauke u ¹koli "Vuk Karad¾iæ" u naselju Kostol kod Kladova, suspendovan je i protiv njega je podneta krivièna prijava zbod sumnje da je muèio i zlostavljao uèenike.

Uèenici treæeg razreda ove èetvororazredne ¹kole po¾alili su se da ih je Blagojeviæ zbog nepoznavanja predmeta nedavno fizièki maltretirao. Petoro uèenika ove ¹kole kazali su nastavnicima i roditeljima da im je na èasu veronauke sve¹tenik Blagojeviæ stavio ¾araè na lice i izazvao manje opekotine.

Na prijavu deèaka i roditelja reagovala je lokalna policija koja je, kako je potvrðeno "Blicu", Op¹tinskom tu¾ila¹tvu u Kladovu podnela kriviènu protiv Blagojeviæa zbog osnovane sumnje da je poèinio krivièno delo zlostavljanja i muèenja.

Jedan devetogodi¹njak koji pohaða ovu ¹kolu, a nije ¾eleo da se predstavi novinarima, opisao nam je ¹ta se dogodilo tog dana.

- Na kontrolnom ispitu iz èasa veronauke èak nas je jedanaest dobilo jedinice zbog nepoznavanja gradiva. Sve¹tenik nas je, besan zbog lo¹eg znanja, èak, udarao po glavi i duvao nam u u¹i kroz cev tikve. Po¾alio sam se roditeljima koji su se zabrinuli, i zbog takvog èudnog pona¹anja zabranili mi predavanja iz veronauke - rekao nam je jedan od deèaka.

Neki deèaci su novinarima pokazivali crvenilo na licu, navodeæi to kao tragove maltretiranja sve¹tenika.

Razredni stare¹ina i uèiteljica Ðurðijanka Andriæ izjavila je novinarima da joj se niko od uèenika nije po¾alio na pona¹anje sve¹tenika, veæ da je o pritu¾bama roditelja saznala dan kasnije, od direktora kladovske ¹kole.

- Zaista sam zateèena optu¾bama protiv oca Milana. Mnogo je uèinio za ¹kolu, doprineo je da dobijemo tehnièku opremu i ikone koje krase zidove ¹kole - rekla nam je Andriæeva, zbunjena de¹avanjima.

U meðuvremenu, kako saznajemo, veæina roditelja je potpisala peticiju protiv sve¹tenika Blagojeviæa.

Timoèka eparhija u Zajeèaru je potvrdila da je upoznata sa ovim sluèajem, ali da o njemu nemaju komentar. Otac Milan je suspendovan sa nastave.

Izvor BLIC

Wolf

Sad sam ovo video na vestima i iznervirao sam se .grins.

Masha

Pa ne bi me cudilo da opet bude nedostatka dokaza kao u slucaju Pahomije i verovatno ce i on ostati staresina crkve kao sto i Pahomije osta vladika.  :hmm

AquArius


vladimir

Nisam mogao da verujem kada sam proèitao naslov!
Popa znam i lièno, nemoguæe je da je tako ne¹to istina!
On je ba¹ miroljubiv lik!I nikako da se sretnemo u kafani!

mikele

Quote from: vladimir on 09-03-2007, 23:52:14
Nisam mogao da verujem kada sam proèitao naslov!
Popa znam i lièno, nemoguæe je da je tako ne¹to istina!
On je ba¹ miroljubiv lik!I nikako da se sretnemo u kafani!
Изгледа да је само деловао мирољубиво.Мада нико није крив док се не докаже супротно :roll: :roll: :roll:

vladimir

Quote from: mikele on 10-03-2007, 00:17:16
Изгледа да је само деловао мирољубиво.Мада нико није крив док се не докаже супротно :roll: :roll: :roll:

Ma on je jedan od najmirnijih i najtolerantnijih osoba koje znam!
Zato sam se i zabezeknuo kad sam proèitao naslov teme! :wink:
Smem da se zakunem da pop nije kriv.Samo mu je to od plivanja. :>

jecapereca

Ja ne verujem u to.Ne znam ga i ne verujem.Gledala sam na vestima i nisu me ubedili.

Vampire 666

Ja verujem u svaku gadost koja iscuri o crkvi...to je najlicemernija institucija vec vekovima, a pogotovo je danas sljam medju svestenstvom...

nasty girl

Quote from: vladimir on 09-03-2007, 23:52:14
Nisam mogao da verujem kada sam proèitao naslov!
Popa znam i lièno, nemoguæe je da je tako ne¹to istina!
On je ba¹ miroljubiv lik!I nikako da se sretnemo u kafani!

Quote from: vladimir on 10-03-2007, 01:02:41
Quote from: mikele on 10-03-2007, 00:17:16
Изгледа да је само деловао мирољубиво.Мада нико није крив док се не докаже супротно :roll: :roll: :roll:

Ma on je jedan od najmirnijih i najtolerantnijih osoba koje znam!
Zato sam se i zabezeknuo kad sam proèitao naslov teme! :wink:
Smem da se zakunem da pop nije kriv.Samo mu je to od plivanja. :>

:siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

Vladimire malo ozbiljnosti.... :F

Darker

Dobro je dok je ¾araèem, dok nije izvadio neku drugu alatku...

mikele

Quote from: vladimir on 10-03-2007, 01:02:41
Quote from: mikele on 10-03-2007, 00:17:16
Изгледа да је само деловао мирољубиво.Мада нико није крив док се не докаже супротно :roll: :roll: :roll:

Ma on je jedan od najmirnijih i najtolerantnijih osoba koje znam!
Zato sam se i zabezeknuo kad sam proèitao naslov teme! :wink:
Smem da se zakunem da pop nije kriv.Samo mu je to od plivanja. :>
Ma разумемо се,без проблема :wink:
Зато је и било  :roll: :roll:
Поп је Поп, :abso:

vladimir

Kako mi reèe jedna moja drugarica:pop ima ¾araè, al ne za ðake! :116: :116: :116: :116: :116: :116: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:
Pozdrav za popa i moju drugaricu!

pop

vlad, 'fala na pozdravima  :>

ove moje kolege stvarno nam urushishe reputaciju, ne mogu od blama ulicom da krenem, a kamo li da pozovem koje slatkog detence na ispovest u 4 oka...

Al-Jasmina

gotivan mi je iskljucivo popa koji me je krstio,
a na teritoriji opstine gde zivim ...jedan je pijandura teska
a drugi je sovinista i budala u najavi!