Forest Gamp ponovo na ekranima

Started by mikele, 10-03-2007, 16:12:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mikele

Forest Gamp ponovo na ekranima
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4948182)

Film "Forest Gamp" najverovatnije dobija svoj nastavak, trinaest godina nakon ¹to je ga je popularni Tom Henks iz neobiènog heroja pretvorio u filmsku senzaciju.

Henks, koji je osvojio Oskara za ulogu intelektualno sporog Gampa, razmatra moguænost nastavka, dok je glumac Geri Sinise navodno veæ zainteresovan za reprizu svog karaktera – poruènika Dana.

Kako prenose amerièki mediji, scenario nastavka ovog filma proslavljenog scenariste Erika Rota, producenti ozbiljno planiraju da pretvore u film.

Oni su veæ re¹ili problem oko autorskih prava sa tvorcem Gampa, piscem Vinstonom Gromom.

Rotov scenario za nastavak je navodno baziran na Gromovoj drugoj knjizi o Forestu Gampu.

U jednoj od scena koje se planiraju u novom filmu, Gamp æe sresti stvarnog Toma Henksa, u visokom dru¹tvu bogatih i moænih u poku¹aju pro¹irivanja svog biznisa sa ¹kampima.
(MONDO)

cvjetic

meni je ''Forest Gamp'' extra film! ali generalno nesto ne volim nastavke,obicno su losiji...mad nikad se ne zna...i ako se radi po drugoj knjizi,to mi je ok...

Masha

"Forest Gamp" je jedan od mojih omiljenih filmova. Ja se radujem nastavku mada bojim se da nece uspeti da me fascinira kao i ovaj prvi. Mada, nikada se ne zna.

mikele

Ја се слажем са вама изнад.Јер углавном су наставци култних филмова били чисти промашаји,наручито код нас(сетите се само МНА2  :bljak:).
Било би лепо када би ме ови са "Forest Gamp"-ом демантовали јер је то један од најбољих филмова и један од оних које увек радо гледам :) :) :)

Wolf

#4
Bice uspeh ako bude upola dobar kao prvi deo.
A kad se setim MNA2 i MNA3 bude mi lose...

Al-Jasmina

Sta lupate ima toliko boljih nastavaka- npr Terminator 2... :K

Smrda

npr KUM...
tako da...
moze da bude dobra...nadam se...

mikele

Quote from: smrda on 11-03-2007, 12:20:53
npr KUM...
tako da...
moze da bude dobra...nadam se...
На који део мислиш?Менки лично је 3 део убедљиво најгори,а прва два су екстра :Bog :Bog :Bog

Smrda

Quote from: mikele on 11-03-2007, 12:23:57
Quote from: smrda on 11-03-2007, 12:20:53
npr KUM...
tako da...
moze da bude dobra...nadam se...
На који део мислиш?Менки лично је 3 део убедљиво најгори,а прва два су екстра :Bog :Bog :Bog

pa za 3ci nse slazem i meni je najgori...
ali mi je zato 2gi bolji od 1og....
zar ne?
tako da...moguce je nadmasiti samog sebe...
pa se nadam da ce i Forest Gamp imati istu srecu..
bilo bi skoro pa skrnavljenje da 2gi deo bude losiji od 1og...

Al-Jasmina

Drugi delovi budu najjaci, ali ne bih se slozila da je 3ci Kum bio najgori..ima tu shmeka...dapache i shmekera :happy:

Smrda

#10
Quote from: Al-Jasmina on 11-03-2007, 12:36:46
Drugi delovi budu najjaci, ali ne bih se slozila da je 3ci Kum bio najgori..ima tu shmeka...dapache i shmekera :happy:


pa sad...
Endi....vadi ceo film,moram priznati,....hehehe..

willie the scot

where were you shot, son?...In the butt, sir...ha,ha,I would like to see that...(forest skida gace sa debilnim izrazom servilnosti na licu)...for heavens sake, son...

Mashrum

Quote from: Al-Jasmina on 11-03-2007, 12:36:46
Drugi delovi budu najjaci, ali ne bih se slozila da je 3ci Kum bio najgori..
..i ja se ne sla¾em.Meni je recimo treæi Kum bio najbolji deo.Nekako je soèniji od prvog i drugog dela.
A i Al Paæino je tako dooobro odradio dosta scena..ma ceo film..

Al-Jasmina

Elem, Forest Gamp :k je snazan film,
pitanje je da li ce razdoblja od rodjenja sina do sadasnjice uspeti da prikazu sa podjednakom dozom Gampovog neduznog humora .

Mada pitam se kako li ce i Tom Henks da se ukondicira
jeste da je covek metamorfozer
ali ono
Za ulogu Foresta je bio bas dasa :happy:

zabica

terminator 2 je extra ali je 3  .blah.
srek je bolji 2!
andjeli krs krseva!

nadam se da ce drugi deo foresta odrzati moje misljenje o njemu makar isto ako ne bolje...