kada dodje kraj..

Started by lycos, 11-03-2007, 10:32:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

_sanja_

pa vi izgleda bas volite da patite :)  ili nikad niste DOVOLJNO patili pa tako razmisljate....    :T

Maslacak

ne...
mi volimo da ZIVIMO :wink:
i patnja je znak da si ziv...vise volim da patim nego da ne osecam nista.

mislim da je najgore sto coveku moze da se desi da otupi, da postane previse oprezan, da ne zeli da se otvori drugima, pa i onima kojima bi trebalo...

u redu je kada to traje kratko, normalno je da posle raskida tako razmisljas
ali treba se vremenom otrgnuti od toga, i ponovo disati punim plucima.

Masha

Ako si nekoga voleo i niste vise zajedno normalno je da se otpati. Patnja kod svakoga ne traje isto jer smo svi mi razliciti i svako je prica za sebe. Ali, koliko je patnja normalna stvar, toliko otupljivanje, koje je Maslacak pomenula, nije.

stef

 Ima nesto i u patnji...mirna je kao velika reka...i ona ima kraj

Al-Jasmina

Bol je ucitelj,
bolji je u tome od radosti i zadovoljstva...

Kad patnja izvetri, nastupi tisina
u kojoj smo mudri i znalci
a u toj tishini srce cheka da ponovo zalupa (ili zalupeta)
zbog nekog novog :>

vladimir

...otpati¹, grize¹ jaja od povredjene sujete, ne kupa¹ se 7 dana, pije¹, pu¹i¹, ne jede¹, sa¾aljeva¹ samog sebe i postane¹ jadan samom sebi da sam od sebe se uzdigne¹ i nastavi¹ dalje.Seæa¹ se lepih stvari, zaboravi¹ ru¾ne i polako se otvara¹ poznanstvu sa novim ljudima.Prosto, zar ne? :smekerica:

katarina

...i na kraju i upoznas nekog novog i nadas se:)

Darker

Maslaèak, Shumshi, ni da dodam ni da oduzmem...
Sanja, ¾ao mi je ako si do¹la u stadijum da se ne otvara¹ prema osobi sa kojom si... Onda neæe¹ osetiti ¹ta je zaljubljivanje... Mo¾da ni to nije lo¹e...

`d1gy

A sta ako te je neko ostavio zbog neke karakteristike koju ti imas vec goinama?
A sta ako sve te iste godine ti VICE da TE VOLI najvise na svetu?
A sta ako KAD GOD JE NJOJ BILO TESKO SAMO TEBI JE MOGLA DA SE OBRATI?
A sta ako JE TVOJA ENERGIJA POTROSENA POTPUNO NA NJU JER SI ZNAO DA JE TO TO?
A STA AKO SI GODINAMA DRZAO VRSNJAKA U GACAMA OSIM ZA NJU?
A sta AKO SI TI JEDINI PORED KOGA SE STALNO OSECALA SIGURNO I NASMEJANO?
A sta ako TE NIKO NE INTERESUJE OSIM NJE?
A sta ako POSLE SVEGA TOGA TE OSTAVI KAO GOVNO I SKOTA ,JER SI PRVI PUT TI BIO NESTABILAN I TREBALA TI JE PAZNJA?
A sta ako POSLE SVEGA TOGA NEMA VASPITANJA NI DA TI KAZE HVALA TI ZA SVE?
A sta ako za 7 dana SMRSAS 15 kila OD STRESA?
A sta AKO SE TO SVE DESI TEK POSLE SVIH GODINA PATNJI,KAD SU SVI PROBLEMI NJENI RESENI?
SAD JA VISE NIKOME NE TREBAM ZAR NE?
SAD JA TREBA 7 GODINA DA BRISEM?

Hvala ti za sve.

igrackica

Vreme leci sve, naci ces onu koja ce umeti da ceni, budi uveren!

Darker


cvjetic

ne treba da brises 7 godina,treba da se pitas sta si radio 7 godina sa toliko sebicnom i samozivom osobom...ili bar ona tako djeluje...

`d1gy

Znam tacno sta sam radio 7 godina...VOLEO SAM.
I nikada se zbog toga necu kajati.

Ali ocigledno sam ja bio spreman da mane partnera zaboravim i grabim ono sto me cini najsrecnijim.Nista lose nije moglo da utice na moju srecu.Ocigledno na njenu moze.
Jedino sto se kajem ,jeste utisak koji sam imao o njoj a to je da je ona fer i iskrena.Shvatio sam da nije i shvatio sam da nema muda i da veoma brzo zaboravlja.Da te neko sutne posle toliko godina na tako sarkastican i pederski nacin, i da ti ni rec neznosti ne kaze..Blago njoj, i takvim ljudima.Oni se uhvate za ono lose i na taj nacin zamrze nekoga i zaborave ga.Ja nisam takav i nikada necu zaboraviti.Moje srce je pojedeno,emocije unistene,a mozak sjeban.Volim je i dalje i volecu je do zadnjeg dana svog zivota jer ona je bila ta.

Zao mi je samo jer se nikada nikome vise tako necu otvoriti, i niko me nece imati kao ona,a mozda ce i zasluziti vise od nje.

stef

 Jbga, budi besan, budi tuzan.Neka to je prirodno. Iako izgleda kao da ti se ceo svet srusio, procice...A to je najbitnije.

Luximus

"I ljubim dobre, ljubim lake.
Neke prave, a neke ne.
I sve su vile, sve su kraljice.
I sve su nevazne naspram nje..."