kada dodje kraj..

Started by lycos, 11-03-2007, 10:32:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

@ `d1gy  :cvet

Ljubi, voli do kosti jer samo hrabri to rade
a samo kukavice cekaju da budu voljene

Klisei su zamorno istiniti!

Sve ima svoj kraj,
ali zato nakon kraja sledi novi pocetak...

Ne daj da te tvoje samosazaljenje sahrani u grobnicu besa&bede
a strah natera da povredis neku drugu koja ce te mozda voleti POTPUNO!
Bio si tu, i znas...
Pamti i samo hrabro napred! :~

I drugi su koracali tom stazom!  :ohwell:

Mashrum

@`d1gy

Naravno da trebaš sada nekome.Trebaš sebi! (http://nono9.us)
Nemoj mršaviti.Nemoj sebe uništavati zbog nje.Sam si već rekao da nema m*da i da je pe*er,pa koji onda uopšte trošiš ijedan nerv na razmišljanje o njoj?
Bolje sada da je otišla i bolje sada što je pokazala da nema strpljenja za tvoju ranjivost(čitaj.prolaznu nestabilnost).
Bolje sad i odmah nego da i dalje živiš s takvom osobom koja te laže da te voli.

Ne razumem zašto uopšte tražiš -hvala- .Stvari se jednostavno čine za osobu koju voliš.
Reč -hvala- možeš otkriti ili ne u svakodnevnim sitnicama..Manje slušaj ubuduće,više posmatraj.

Nije ti srce pojedeno..ne bi te bolelo da ga nemaš.I dalje ti kuca u grudima i sigurno je da ćeš tim srcem voleti opet i opet,čak više nego tih 7godina.
Znam da ti je neverica velika,ali ne smeš zatrpavati sebe,zato što je ona bila loša i fatalizovati da je ona bila Ta.
Kao što Vlado Georgijev reče - "..žena ima ne zna im se broj.."
Stisni zube i odseci je u glavi,u žilama,isteraj je ispod kože i nasmej se.
Ti kažeš da je ovo kraj sveta (http://nono9.us),a ja ti kažem da je početak svetova. (http://nono9.us)




Bred

hm, pa da , sad znas za sledeci put-ma koliko se ti "primio" uvek znaj da moras imati odredjenu zadrsku i misliti malo na sebe i razmisljati da ti se moze desiti to sto se tebi desilo i da sledeci put je "analiziras" u svakoj mogucoj situaciji jer se jedino na taj nacin mozes zastiti  :wink:
QuoteZao mi je samo jer se nikada nikome vise tako necu otvoriti, i niko me nece imati kao ona,a mozda ce i zasluziti vise od nje.
e pa mislim da je svako ovo bar 1 doziveo zato i mislim da uglavnom prvi/a uvek dobija najvise  :wink:

igrackica

Bred, ako se bude stekao, nikada nece doziveti istinsku srecu. Svako je patio, pa smo voleli opet i opet... Naravno da treba analaizirati, ali to nikako ne znaci da treba taktizirati, tj. folirati. Doci ce  dan kada ces se probuditi nasmejan i sve ovo ce biti daleko iza tebe! Sreca prati hrabre, ko zna zasto je ovo dobro, bolje sada nego da te ceo zivot maltretira. Jedna ce umeti da ceni, a dugujes da nam javis kad se pojavi!

lijepa bosanka

@`d1gy

Da ti ka¾em..proæiæe...to i ti zna¹...samo vrijeme je potrebno za sve,i za ljubav,ali i zaborav...
U istoj sam situaciji...apsolutno te razumijem...nemoj sebi prebacivati ni za ¹ta..znaj samo da se zaista takva ljubav neæe ponoviti,jer ti vi¹e nikada neæe¹ ¾eliti nekome u tolikoj mjeri da se preda¹...to je zakon jaèega... :ohwell:
meni je jedna osoba nedavno rekla ne¹to u ¹to sam ja povjerovala...sve velike ljubavi su tu¾ne!!! :(

*

ja bolje da se ne oglasavam na ovoj temi....
@`d1gy
Cinjenica je da nemamo vise po 15 godina i ne drzimo se za ruke setajuci se po parku, nevine ljubavi i to... Sve je mnogo ozbiljnije, i rane su ozbiljnije. Zvuci stereotipno, ali verovatno te razume bar 95%ljudi na ovom forumu, a ostalih 5% se folira da nije nikad povredjeno  :F
Znam da je jbn tesko kad skapiras da si apsolutno sve dao za nekog a da taj neko to nije znao da ceni u trenutku, a kada se osvesti, onda je vec kasno.
Ono sto mene nervira je to sto ste vi muskarci podlozni tome da kazete isto ono sto i ti
Citat:
Zao mi je samo jer se nikada nikome vise tako necu otvoriti, i niko me nece imati kao ona,a mozda ce i zasluziti vise od nje.

Procitaj jos jednom , pa vidi da li je pametno!!! Da neko skroz nevin ispasta zbog nekoga ko je ostavio oziljke. I nemoj sebe da zavaravas da ce ti oziljci da nestanu, nece... Ali budi srecan da si osoba koja moze da voli, koje moze sebe nekom da preda, i ako si doziveo taj feeling kada se dvoje vole, onda si vec zavistan o tome, i nastavi da trazis taj feeling i dalje, ali na nekom drugom mestu. Ne sumnjam da ces ga naci, svi ga trazimo OPET  :ljubav:

philoserbiana

moram da priznam...rasplakah se  a005
druze 'D1GY-koliko mogu da primetim iz tvog profila ti imas SAMO 22-e...suvise si mlad da bi bio toliko razocaran...godina 7 je POTREBAN,ali NE DOVOLJAN uslov da ti nikada vise ne zavolis jako i ludo...verujem da ce devojka koju budes sreo u bliskoj buducnosti biti zaista zena tvog zivota,zena za uvek... :ljubav:

cvjetic

svako od nas je dozivio neko razocarenje u zivotu...ja sam ga dozivjela posle 6 godina,tako da nemoj d1Gy da mislis da te ne kapiram...
ali toliko gorcine na jednom mjestu jos nisam vidjela...zanima me sta mislis da dobijes tim silnim razocarenjem i samosazaljenjem...bolje se pokupi sa sobom i nastavi dalje...nece ti biti tesko jer ocigledno si pun bijesa i mrznje prema toj djevojci,lako ces je eliminisati...

samo ne mogu da skapiram kako neko moze da toliko olajava nekoga sa kim je proveo 7 godina...a toj devojci skidam kapu sto je uspjela da se folira sve te godine i da ne pokaze svoje pravo lice...ja i posle onoga sto sam prosla nikad nisam pljuvala po nekome u koga sam ulagala godinama...i ako je bio smrad na kraju,necim je morao da zasluzi godine ljubavi i paznje...

Masha

Retke su situacije da do kraja dodje tako sto dvoje ljudi sednu, vide gde su, sta su i odluce da je bolje da se rastanu, ljudski i kulturno. Ja sam imala jednu takvu priliku pre par godina i sa tom osobom sam i dan dnas u vrlo korektnim odnosima, koliko je to moguce posle veze sa nekim. Ali, nikada nismo pricali ruzne stvari jedno o drugom. Sve ovo sto sam napisala ide u prilog onome sto je rekla cvijetic, dakle, kada posle veze sa nekim bacas drvlje i kamenje po nekome, koliko time govorois o toj osobi, mnogo vise govoris o sebi. Naravno, nepravda i losi postupci bole, i razuman covek ih tesko moze razumeti i to su uglavnom razlozi zbog kojih covek dodje u iskosenje da ih prica drugima, ali, sve u svemu, uvek treba zadrzati dostojanstvo. Jer, posle situacija u kojima se d1gy nasao, jedino to nam taj neko drugi ne moze uzeti.

cvjetic

masho,kapiramo se... :cvet

Bred

Quoteznaj samo da se zaista takva ljubav neæe ponoviti,jer ti vi¹e nikada neæe¹ ¾eliti nekome u tolikoj mjeri da se preda¹..
aha, ovo je kao reflex. kao kad se jednom opeces o ringlu na sporetu npr i posle naucis da pazis kako rukujes sporetom i kako se ponasa u njegovoj blizini. :K
Quote..Procitaj jos jednom , pa vidi da li je pametno!!! Da neko skroz nevin ispasta zbog nekoga ko je ostavio oziljke..
hm sad je pitanje koliko smo mi svesni u datom trenutku da neko ispasta zbog oziljaka koje je ostavio neko pre  :hm

Al-Jasmina

 :F More kakve veze ima ljubav i sporet,
ljudi ne izlaze iz hale nekog proizvodjacha na traci sa specifikacijom

Meni su mucho smesne muske persone koje zauzmu taj stav :116:
-mislim da niko ne zeli da ispada patetican u tudjem oku
narocito ako je bio povredjen
ali taj odbrambeni stav opreznosti vodi ka tome
ili ka stvaranju maske o licnom neprobojnom integritetu koja je podjednako smesna  :>

bez opustenosti nema nade u srecu

Adonis_Vernalis

Quote from: `d1gy on 18-08-2007, 18:53:10
Zao mi je samo jer se nikada nikome vise tako necu otvoriti, i niko me nece imati kao ona,a mozda ce i zasluziti vise od nje.

Ubedjen sam da hoces. Ubedjen sam da hoce. Ubedjen sam da hoce. Odgovori na tri tvrdnje, redom kako su napisane.

katarina

Ni jedna rec nasa te ne moze utesiti koliko to moze vreme! To je cudo! Ljudi se menjaju sa vremenom. Vas dvoje ste zajedno odrasli! I ti i na ste mnogo drugaciji nego na pocetku!
A ti si, decko, na pocetku zivota! Uplati teretanu, izboxuj dzak(pomaze, veruj mi), povedi drugove "u zivot", zezaj se koliko ti dusa ishte...nista nije izgubljeno! Zivot ti je tek poceo! Uzivaj u slobodi malo!  :wink:  :cvet

Darker

Kako vas je lik sve napr¾io, haos :K :K :K
A i da je istina, to je sve afekat, kad doðu novi leptiriæi, biæe sva¹ta... :ljubav: :ljubav: