kada dodje kraj..

Started by lycos, 11-03-2007, 10:32:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

igrackica

Dare, sto si bRezobrazan!  :F
Tebi ljubav cveta, pa ne znas kako je kad boli. Cut'! Nemas pravo glasa.  :box :K

Bred

[off]reci mu igrackice[/off]  :batina :F :K

`d1gy

Svi ste podjednako upravu...
Ne znam ni ja vishe sta da mislim,niti da li uopshte o tome vishe treba da mislim.
Zao mi je samo sto se neke stvari nisu rekle na nacin na koji je trebalo,sto su se neke stvari precutale, i sto sve u svemu nije uspelo(ne sa moje strane).
Probao sam da je zovem,probao sam da joj napisem e mail,probao sam sms...ona nece,ja tu vise nemam sta da trazim.
Zameram samo sto me je u svojim ocima odbacila kao stoku i nekoga potpuno nebitnog u njenom zivotu, a mora da je tako cim vise nece da cuje za mene.A ja nista svojim postupcima nisam uradio da bi tako izdramila zrtvu.

Masha

D1gy, ako mozes mirno da spavas, to je jedino vazno. Najvise od svega boli nepravda, ali, kad prodje neko vreme ti ces se osecati bolje, a njoj ce biti gore. Jer, svakog cuda za 3 dana dosta, njena prica o tome kako je zrtva ili sta vec, nece vise biti aktuelna jer ce svi ljudi koji je znaju do tada biti upuceni u to da je ona zrtva itd.itd. i ona vise nece dobijati podrsku sa druge strane tipa - jao, strasno; ako si to uradila, on je stvarno kreten i tome slicno i onda ce ostati sama sa svojim mislima, a tada postaje nezgodno jer treba sama sebe da ubedi da je sve to ispravno i da je jedino to sto je uradila bilo moguce i da je nacin na koji je to uradila bio jedini moguci. I prividno ce ona i sama sa sobom da se dogovori, ali kako vreme bude prolazilo sve ce joj biti teze sebi da objasni da je postupila ispravno. I sigurno ce, kad-tad, nekome iz svog okruzenja reci da si ti mozda jedina osoba prema kojoj je ispala nefer i velike su sanse da ce ona tebe pozvati da se izvini. Bila sam svedok jednog takvog scenarija. Samo ti ostani dostojanstven i otpati, to je normalno. Sve stvari dodju na svoje mesto.

`d1gy

Tacno je to sto si rekla...

JA bih voleo da je sve kao na filmu: dvoje ljudi se nadju,upoznaju se ,spavaju.Vreme prolazi shvataju da su vezanim necim sto je vishe od fizicke privlacnosti,shvataju da vreme koje provode uopste nije vezano za aktivnosti koje rade,vec za samu cinjenicu da su zajedno.Vreme staje-Ne prolazi dok su zajedno.Shvataju ustvari da se ONI VOLE.Pisu jedno drugom ljubavna pisma,pate kada su odvojeni,leptirici u stomaku kad se najzad vide (posle samo 15 sati).Onda strast,tucaju se gde stignu,ubrzano disu,svako culo je nakostreseno,odvaljuju se od alkohola :ziveli,naduvaju se pa idemo opet :ljubav:

Sve bez nje je nista,nista sa njom je SVE!

Tako je meni bilo ..ne znam samo zasto je tome morao da doje kraj.Zasto uvek :"Moras sine da iskusis raskid","Moras sine da vidis drugu pi*ku"---imam jedan odgovor :NE TREBA MI TO HVALA!!LEPO MI JE BASH KAKO JESTE I NISHTA MI DRUGO NE TREBA!

Al jebiga neko je morao da zasere...i happy end ode u nono1.
Sad sam sam ,sad slusam pesme koje me ubijaju,sada mirisem jastuk ne bi li je nanjusio,poceo sam i da radim,igram tenis,dolazim na ovaj forum ne bi li bar video kad se konektovala a nocu umirem u samoci cekajuci njen poziv,njen glas ,njen dah ...

Darker

QQ, crne sine, pa ti pati¹ od opsesivno kompulzivnog poremeæaja :run :run
E, znam za mnogo gore podno¹enje raskida, jo¹ si ti sinak-zelen :K
Ajde jade, nije sve tako sivo-KAD IMA© S'NEKIM OTIÆ' NA PIVO :PI:
A i klin(ka) se klin(k)om izbija :smekerica: :smekerica:
Sem ako nisi mazohist, te te teba mal' biæevat? :F :K

cvjetic

ako je ona na forumu i cita sve ovo,znaj...ovako ti se nikad nece javiti...iskuliraj se,tvoja prica se vec mijenja,vec si manje bijesan,i tako ce biti svakim danom...a ona ako nece da se javi,onda nece da se javi,moras da se miris sa tom cinjenicom...

igrackica

Ja mu to prvi dan rekla na PM, da brise post i iskulira je, ali ne vredi, bila mu muka, pa morao da kaze. Otvoricemo temu za ljubavne probleme, a sta mislite?  :smekerica:

cvjetic

i ja mislim da treba jedna takva tema...znas ono,Draga Saveta... :K

Al-Jasmina

 :happy:
Onda nam treba i zvanicna Draga Saveta  :>
mada smo svi priskocili ko one tri lude vilice iz Uspavane lepotice :trfr:

katarina

Ma sigurna sam ga da ce neka od mladjanih sa foruma da se nadje i ispuni mu srce...ako vec nije! Nikad se ne zna!

Bred

[off]Da otvorimo konkurs za Dragu Savetu?[/off] :K
[off]btw svuda ovakvi forumi i sluze za resavanje ljubavnih problema i dilema[/off] :wink:

*

Nego, nema `d1gy-a vec neko vreme...
Sigurno se nesto desava !

Aj, da se nadamo najboljem  :cvet

stef

 Ja predlazem Smrdu za dragu Savetu... :K

lijepa bosanka

Ne znam za¹to potencirate tu novu temu... :hmm
kada u svakoj od ovih tema imate slobodu da  posavjetujete na osnovu svog iskustva...a i da pitate sve ¹to vas zanima...
Mislim da je veæina tema u ovom forumu na principu *draga saveta*!!!