kada dodje kraj..

Started by lycos, 11-03-2007, 10:32:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KaBoom

Quote from: masha on 11-03-2007, 16:50:59
Najveca greska koju covek moze uraditi je da posle raskida zove nekoga, insistira na vidjanju itd. itd. Prvo, nikako sebi nece olaksati situaciju, a drugo - druga strana ce biti jos vise ubedjena da je uradila pravu stvar. Najvaznije je ostati dostojanstven.

Sla¾em se. Ja sam se zeznuo, zvao i zvao i zvao, slao poruke, mailove, ma sve ¾ivo - patetika Bo¾ja. Po¹to - poto ispraviti stvari. Prazna obeæanja kako æu se promeniti, poku¹aji doznati za¹to je oti¹la,kukati, psovati - sve sam ja to radio. Ali to samo pogor¹ava stvar. Ako je ona odluèila da ode - nek ide. Dodatni pritisak ni¹ta neæe promeniti. Veæe su ¹anse da æe ti se vratiti ako je samo pusti¹... Ovako, kad poku¹a¹ da ispravi¹ ne¹to samo jo¹ pogor¹a¹, crv raða novog crva i tako. Do kraja te jo¹ zamrzi, jer si dosadan ko proliv.

Let it go...

Shaft

Kada dodje kraj  =) novi pocetak  !!!

lycos

nadam se da ce otvaranje ove teme i drugima koristiti..  :pljes:

veliki pozdrav za sve forumashe    :( ->  :ohwell: ->  .grins. ->  :hm -> :roll: ->  :)

Al-Jasmina

Sve faze ces proci,
ali dok potpuno ne ispari ono nesto sto si osecao za ex-voljenu osobu,
ili se ludo ne zaljubis u novu
svaka nova veza ce biti uporedjivanje sa starom ljubavi...

Wolf

Ali treba da se trudis da ne uporedjujes.

lijepa bosanka

 :cop:

O poređenju pogledajte temu... http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,4679.0.html

cvjetic

normalno je da se pati...ali je normalno i nastaviti dalje sa svojim zivotom...okolnosti su jako bitne...nekome trebaju mjeseci...nekome trenutak...jer sve zavisi kakva je ta veza bila,i da li se zavrsila jos davno prije tog kraja...a svaki kontakt treba biti prekinut...jer kad shvatis da to nije to,nema potrebe za bilo kakvim kontaktom...uvijek je jedna strana ogorcena,ili potencira nesto sto se nece desiti...ako u svojoj glavi i srcu znas da je gotovo,onda je stvarno gotovo...

Quote from: AquArius on 11-03-2007, 16:01:50
...I neko mi pametan jednom rece - kad nekoga zaista pustis iz svog zivota,
skoro istog trenutka pojavice se neko drugi.
Misli o tome.

:wink:


...sasvim tacno... :happy: :happy: :happy:

Darker

Poenta je da treba da radi¹ onako kako oseæa¹, a ne kako misli¹;-)
A ne postoji univerzalan kljuè kako æe¹ se oseæati...

Al-Jasmina

Tako je,
dakle-
pati bejbe pati :K

katarina

joj Jasmina, nasmeja me slatko!

Nema ti druge, kolega.


pexualis

Kupi knjigu "Pouke oca Tadeja" za 100 kinti, mislim da je imas u Knezu, a verovatno i u svakoj knjizari, procitaj je za sat vremena i neces se nikad vise sekirati u zivotu ni oko cega. 100% provereno. A devojku nemoj zvati nikako, samo iskuliraj malo, kad je taj lik sutne, prvog ce tebe da nazove. Do tad, pokusaj da klin izbijes klinom, odi na neku zurkicu, napij se, opusti malo flertuj, mozda se smuvas onako neobavezno sa nekom curom i povratis poljuljano samopouzdanje! Na to sto te ste raskinuli, ne gledaj kao da te je ona zajebala i povredila, vec je zajebala i povredila sebe, samo sto toga jos nije ni svesna. Da te je vredna, ceo zivot bi ste proveli zajedno, ali nije te vredna, i nije bila dovoljno pametna  da spozna tvoju sustinu i tvoje prave kvalitete, sto je njen problem, i opet, njoj ce se obiti o glavu a ne tebi. Tako da, opusti se, uzivaj, za najvise 2 meseca bices ko nov, a sutra u prvu knjizaru i kupi ovu knjigu koju svaki covek u ovoj zemlji treba da drzi kuci kao Bibliju. Verujte mi da pomaze...

Plus, kreni u teretanu, ili vezbaj kuci po sat vremena dnevno, cuo sam da se oslobadja endorfin isto kao i tokom orgazma, a i uverio na licnom primeru zadnjih mesec dana da bas, bas opusta, i "smiruje" a i nabacices misice pa ce posle da te jure koleginice. :)


Al-Jasmina

 :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:
:pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:
:pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:
:pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

konkretno, nema sta!

Ne misli- delaj!  :happy:
Teretana ili kucno vezbanje ili jogging ili sport jednom recju
-----> obavezno...

KaBoom

@pexualis: Svaka èast èoveèe! Lepo napisano!

pexualis

Knjiga se tacno zove "Pouke oca Tadeja - Kakve su ti misli, takav ti je i zivot"

AquArius

Quote from: pexualis on 12-03-2007, 22:26:37
Knjiga se tacno zove "Pouke oca Tadeja - Kakve su ti misli, takav ti je i zivot"

A ono jes'- tragedija ili komedija.
Svidja mi se  :happy: