Iliæ: B92 kao istra¾ni organ

Started by Roben, 13-03-2007, 23:08:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

stef

 Ne slazem se sa tobom...Kada gledam Velju, vidim jednu debelu prostacinu, jednog notornog alkoholicara...Tako ne moze jedan ministar da se ponasa, postoje kodeks prihvatljivog ponasanja, a on ga je prekrsio isuvise puta.Morao bi da nauci da kontrolise svoje emocije i ponasanje, ne moze tako bahato da se ponasa kao neki krimos...ono "ispostuj me"... puc
Slazem se da je dosta toga uradio, i da je covek iz naroda, ali mora da se obuzda... :F

Roben

#16
Quote from: stef on 14-03-2007, 19:01:48
Slazem se da je dosta toga uradio, i da je covek iz naroda, ali mora da se obuzda... :F
с овим се слажем

али замисли Вељу као неког углађеног господина  :siza: :siza: :siza:
по мени људи који се не претварају су стварно ОК
то не значи да оправдавам неке његове поступке

Wolf

Ok je to sto se ne pretvara, ali kad
bi bar malo pripazio sta prica...

darusaz

Quote from: Roben on 14-03-2007, 18:42:51
Вељу Илића воли народ зато што кад гледа њега гледа себе
А мене је он одушевио једном кад сам ишао да гледам утакмицу Репрезентацује Србије на Маракани
Кад се завршила утакмица човек изашао из ложе и чека да стигне возач,обичан народ прилази и поздравља се с њим
А друге политичаре не можеш да видиш а камоли да се поздравиш с њима
За Чеду шмрка да не коментаришем кад би постао министар вероватно би затварали улице где он пролази

Roben, ја не морам да замишљам. Знам шта је радила Чедина пратња и како је кршио све законе, када би свако вече из Немањине бр. 11 кренуо код своје девојке у Рисанској улици.

Како је то изгледало. Три замрачена "аудија" са ротацијом би изашла из дворишта Владе, кренула низбрдо ка Железничкој станици, али код срушене војне зграде у Немањиној (испод Владе) уместо да наставе право, скретали би ЛЕВО у једносмерну улицу - супротног смера која дели зграду ЦИП-а и ЖТП-а од малог паркића. Након тога би скренули у двосмерну деоницу Бирчанинове и из Бирчанинове недозвољеним правцем, секли Сарајевску и Хајдук Вељков Венац и кроз једносмерну Рисанску, супротним смером дошли би до зграде у којој је становала тада његова девојка, а садашња супруга. Након тога "момци из обезбеђења" (што Батић воли ту конструкцију  .blah. )би блокирали 100 метара испред и иза зграде, тек онда би г-дин подпредседник владе Јовановић био изведен из кола и кренуо ка улазу зграде. Наравно, излишно је споменути да сем станара, нико други не би могао да уђе у зграду док се он у њој налазио. Таква би опет Србија била да "од њега зависи".

Masha

Lepo je to sto je Velja covek iz naroda, ali mene je kao pripadnika istog sramota sto on psuje kao kocijas, ponasa se bahato, vredja itd. itd. Zaista bi mogao da se obuzda malo. Inace, hvala darusazu na ovako iscrpnom saobracajnom izvestaju.

darusaz

Ma¹o, ¾ivim blizu, pa sam u¾ivao u Èedinim egzibicijama redovno, ali pla¹im se da odoh u  :OFF  :smekerica:

Roben

Quote from: darusaz on 14-03-2007, 22:33:05
Ma¹o, ¾ivim blizu, pa sam u¾ivao u Èedinim egzibicijama redovno, ali pla¹im se da odoh u  :OFF  :smekerica:
а ја реко спремао си атентат на Чеду шмрка хахахахахаха

Masha

Bojim se da ste vec otisli u  :OFF. Tema je Velja, ako sam ja dobro razumela  :hmm

Roben

јесам извињавам се али нисам могао да издржим
још једном се извињавам за  :OFF

Bred

Da, jeste zadataka medija da istrazuje ali ne samo da istrazuje one "poslove" u kojima se sumnja da su ucestvovali politicki protivnici DSa, zasto se malo ne pozabave npr CEdom smrkom i njegovim kriminalnim aktivnostima? I to bi bilo zanimljivo za narod pogotovo sto ima vise veze sa sadasnosnju u svrishodnije nego iskopavanje tema koje su prezvakane milion putai koje su ljudi gotovo i zaboravili.
Nacin na koji se ponasaju novinari B92 je drzak i bezobrazan i ne prilici novinarima.

Masha

Pa imaju novinari mnogo kandidata za zabavu pored Cede. Brede, treba li da nabrajam?

darusaz

Радио "Фокус" се бави Чедом. Ето то је довољно.  :smekerica:

Masha

E, ajde stvarno otvorite temu o Cedi posto njega uvek ima. I kad pricasmo o Ceci vise se govorilo o Cedi nego o njoj. Tako da lepo otvorite temu i pisite sve sto znate o njemu - gde zivi, sta radi, kuda se krece itd. itd.

aziraphale

Quote from: Bred on 15-03-2007, 10:06:06
Da, jeste zadataka medija da istrazuje ali ne samo da istrazuje one "poslove" u kojima se sumnja da su ucestvovali politicki protivnici DSa, zasto se malo ne pozabave npr CEdom smrkom i njegovim kriminalnim aktivnostima? I to bi bilo zanimljivo za narod pogotovo sto ima vise veze sa sadasnosnju u svrishodnije nego iskopavanje tema koje su prezvakane milion putai koje su ljudi gotovo i zaboravili.
Nacin na koji se ponasaju novinari B92 je drzak i bezobrazan i ne prilici novinarima.

ej, brede...

...radikalno s****...

pa me ti sad nazovi netolerantnim.
siguran sam da si uzivao slusajuci o aferi janusevic-kolesar na dnevniku b92 od pola sedam.

Darker

Èeda je car, u svakoj temi se pominje!!! Èek èek, ovde se prièa o seljaèini Iliæu? A da... "A i ona izdrkana Beækoviæka? Da je malo lep¹a dao bih da mi pu¹i, ovako ne, mnogo je ru¾na..."
Namerno sam koristio dotiène izraze jer je u pitanju citat dotiènog "ministra"...
Poenta je ¹to vi¹e nije i ne sme dobar rad da bude opravdanje za bahatost, nekulturu, malverzacije itd.
To mo¾e ©e¹elj da radi. I radi. A demokrate na èelu sa Iliæem, treba valjda da budu otklon od takvog s*** od politike!!! Preko glave mi je vi¹e takve retorike...
A darusaz izgleda ¾ivi ba¹ u svim tim ulicama izmeðu Èede i devojke mu... E ovako, kad veæ postoji toliko mrzitelja dotiènog, i treba da ima gorile, da je to i Ðiki imao, mo¾da bi danas bio jo¹ ¾iv;-)