Ubuduæe samo javno ispitivanje

Started by Bred, 14-03-2007, 13:21:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mimil

Quote from: Adonis_Vernalis on 21-03-2007, 13:23:52
Veliki Brat u akademskoj formi... Daj bre da direktno prenosimo ispite na Drugom programu RTS. Ili na B-92. To moze da bude visestruko korisno: morate da izlazite na ispite, jer ce vas mama i tata gledati u zakazano vreme. Ako roknete na ispitu, vidi vas cela Srbija, pa cete se za sledeci bolje spremiti, da ne biste opet pali na ocigled svih. I da ne elaboriram dalje. Jos ce mi se ideja i dopasti...

meni se ovo stvarno dopada... bio bi to visoko obrazovni program...  :trfr:
mogla bi da se koristi i pomoc prijatelja (kolege)...

willie the scot

br.1 problem je sto ce kriterijum da poraste 300 posto,jer ce profani da naprave predavanje od ispita.znam kakav je bio kriterijum kada sam odgovarao pred 10 kolega,pred 5 kolega,kada sam bio sam sa profesorom.
na nasem faksu postoji neki kontinuitet i organizacija u kojoj su svi nasli ritam...
ma sta ja pricam...
najbolje da svi uzmemo po masku pa mu damo po sofokleu,izmedju ostalog tome amfiteatri i sluze.
 

Al-Jasmina


Darker

Quote from: Adonis_Vernalis on 21-03-2007, 13:23:52
Veliki Brat u akademskoj formi... Daj bre da direktno prenosimo ispite na Drugom programu RTS. Ili na B-92. To moze da bude visestruko korisno: morate da izlazite na ispite, jer ce vas mama i tata gledati u zakazano vreme. Ako roknete na ispitu, vidi vas cela Srbija, pa cete se za sledeci bolje spremiti, da ne biste opet pali na ocigled svih. I da ne elaboriram dalje. Jos ce mi se ideja i dopasti...
Ma extra, mo¾emo i glasanje publike da uvedemo, em bi se zgrnule ogromne pare na legalan naèin, em ne biste imali teret odgovornosti da li ste dali dobru ocenu...
Milina...
"Postanite profesor umesto prfesora! Samo na B92!"
Mada bi se obièan narod malo smorio od ispita, morali bismo ih animirati... Nije to tako neizvodljivo kao ¹to se èini, ne ne...:-)

Adonis_Vernalis

Darkeru,

ne samo glasanje publike, vec i pitanja publike... pa nagrada sastavljacu pitanja na koje niko nije umeo da odgovori... pa da se napravi forum posvecen tim emisijama...Joj, kad vas do'vate penzosi koji o svemu sve znaju... Mmm... Pa se ideja proda nekoj marketinskoj agenciji... pa parkiram Porsche Cayenne pred faksom...

U tom slucaju, Willie, Sofokle ce malo sacekati...


Darker

Pa to i ka¾em, Vi æete imati Porsche, mi imati na¹e mile parice, polagaæemo ispite kao do sada, publika æe se zabavljati i raspredati o tome umesto o konstituisanju nove vlade, ma savr¹eno...

zoe

Видим ја да ова идеја напредује... него онда да размислимо и о сценографији! Могли бисмо да уведемо и некакву змијурину да то све надгледа... ако знаш, змија је мирно замотана око штапа (чиста симболика), а ако не знаш прогута те у једном залогају... Ма онда ни Хари Потера нико не би гледао...

Al-Jasmina

:116:
Zmija u holu (istina, grdno zapustena) zasluzuje new zivot !

willie the scot

ne,ne...najbolje da pravimo kreme u kvizu...ko djura kad pravi gusciju mast...hahhahahahhahahahhahah...kome krema ne uspe -maze je po sebi,guche,i tusira se ladnom vodom...

Adonis_Vernalis

No, sta bi? Jeste li provetrili "paradnu" garderobu? I odneli je na hemijsko ciscenje? Jun je svakim danom sve blizi...  :K

tarantulica

Hm, nisam u toku....
To je vec usvojeno ili se jos uvek samo razmatra mogucnost za tako nesto...?  :hmm

Al-Jasmina


zoe

Ево нама априлског рока, па живи били па видели... Амфитеатри заузети због наставе, или због писмених испита (чак и недељом), тако да нема ни теоретске шансе да се усмени испити ту организују...

Плус, наши професори немају баш кондиције као они маратонци са економског који дневно испитају пола батаљона... Овим нашима је вод сасвим довољан :befehl

Adonis_Vernalis

Vod specijalaca u taktickom smislu ima vecu tezinu nego bataljon prasinara. Pitajte Lazanskog, ako mi ne verujete. Naravno, kada ga sledeci put budete videli u ziriju za izbor Mis Kukuruzne svile, a prisustvujete tom hepeningu. No, neka vam bude.

zoe

Quote from: Adonis_Vernalis on 29-03-2007, 07:41:21
Vod specijalaca u taktickom smislu ima vecu tezinu nego bataljon prasinara.

Да ли да ово схватимо као комплимент или изговор? :>