Zatvorimo kopirnicu i kafe na Farmaceutskom fakultetu

Started by ares, 15-03-2007, 01:14:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

malena

Ljudi svi smo ZA ali ajde da se strpimo jos malo kad smo ovoliko izdrzali... Dok ne izaberu dekana to je stvarno zadnji rok...

Smrda

Quote from: aziraphale on 15-03-2007, 17:06:36
odlicno.

sa krs kafe na krs kifle. :>
bilo bi super kada bi bilo izvodljivo da ih svi, ili makar velika vecina, izbojkotujemo. nedelju-dve, cisto da mu uzjebemo profit. tu mu nikakvo vece ili dekan ne bi pomogao. ako treba, vrlo rado cu da napravim plakat kojim bismo obavestili drage nam kolege o nekoj takvoj akciji.
ali ja za kafic ne vidim resenje,
jer koliko sam upucena tu su u pitanju neke "ispod sena" akcije...
ko jiih uostalom kontrolise?i cenovnik?

sem toga,kako da zatvorimo kafic?

jedino da ga opsedamo i da sedimo i blejimo,a nista ne kupujemo....
e sad.,....profani ce da piju tamo kafu,to je sigurno?!?! :hmm
i ja vidim da je jedini nacin da oni osete nemanje pazara...

a sto se kifli tice...
u tim krs kiflama bar nema dlaka!!! :bljak:

aziraphale

Quote from: smrda on 15-03-2007, 17:13:00
a sto se kifli tice...
u tim krs kiflama bar nema dlaka!!! :bljak:

takodje sumnjam da je tamo zasla kontrola kvaliteta u poslednjoj deceniji.:)

ako je mahatma gandi mogao tako da protera britansku administraciju, valjda mozemo i mi ovaj bedni kafic. pa nek posle profesori dolaze i placaju kafu po 400din, ne bi li on tamo, srecica, bio na pozitivnoj nuli na kraju meseca.

shmizla

skroz se slazem sa vama... nas fax ima toliko mogucnosti, potencijala, prostora koji je neiskoriscen... mislim da bi apsolutno svi prihvatili bojkot kafea.. :)

Smrda

i uzasno me nervira ona varijanta,
da ne smes da jedes nesto sto nije kupljeno kod njih!!!!!!!!!!!!!!
sem toga,kafa iz aparat je bolja od kafe u kaficu...
a turska...pa prvaca pekarice...
i problem resen...
a sendvici...od kuce...da ne bi bilo digestivnih problema...hehehe

tarantulica

Dolazi lepo vreme....
Mozemo da sedimo na stepenicama ispred faxa....

:16:

stef

 Novi Dekan ce verovatno raspisati tender za kafic...kada bude izabran...a cene kopiranja ce verovatno biti manje...

ares

 :hmHajde onda da chekamo.Ja sam takodje za ovaj predlog obavestio i jednog od clanova parlamenta,ali su rekli da ste to vec ranije pokusavali i da nije islo! Uz put saljite vase predloge sta bismo najrealnije mogli da uradimo! Moramo imati kvantitet za ovo inace ako se oslonimo na kvalitet ode mast u propast  a005.Primetio sam da brojcanost na ovom faksu cesto resava probleme! :Z puc

Maslacak

Meni ne smeta cena kopiranja na faxu zato sto ne pamtim kad sam tamo uspela nesto i da iskopiram...em su smotani, em su neljubazni, em im se stalno kvare aparati, em uvek kopiraju silne neke knjige za profesore, pa meni ne mogu tri papira...
ja ih bojkotujem, ima vise od godinu dana, cene ni ne znam :>

a za kafic no comment... :F

Enea

koliko se ja secam, stara kopirinca je bila strava...

o kvalitetu, ceni usluga ... dobro se neko setio da pokrene temu...

ajmo! protiv bagre, u nasu korist!!!

Darker

I ja kopirnicu bojkotujem, u Studentu je 1din po strani,tako da ono...
A kafiæ... Pre neki dan, pijem kafu u dotiènom(svaka èast pekarici, ali ponekad ne mogu da skinem vonj peciva sa sebe 5 dana:-D) i odem ne¹to da kupim u pekarici da pojedem... Vraæam se, kafa mi na stolu-¾ena staje i ne da mi da uðem!?!
Mala napomena: U KAFIÆU NIJE BILO NIÈEGA ZA JELO!!!!!!!!!

Wolf

Da vidis sto me ne bi pustili .grins. Unosio sam i kafu i klopu.
A dok ne dobijemo dekana, mislim da od zatvaranja ili preuzimanja
kafica nema nista.

Roben

цене у кафићу су као да пијем кафу у неком над*каном кафићу у центру
само је питање времена кад ће ме они у копирници изнервирати још мало па ћу да их напушим најстрашније

maxy

kafic je katastrofa,ako se uopste ono i moze nayvati kafic,caj,kafa kao u centru grada,a solje prljave..uzas
ne znam da li ste primetili da tamo nema nista jeftinije od 50 din
a i usluga je na nivou...
sto se tice kopirnice,za tu cenu kao da dobijamo orginal rukopis profesora
moj savet posto izgleda ne moze nista da se menja-kafa iz automata,napolje na klupicu,a kopirajte kod saobracajnog jefitni su,a dok cekate kopiranje,svratite u njihov kafic,eksta je,a kafa je 25din

zoe

Када су увели фискалну касу у копирницу, запослена је молила да јој се плаћа тачно онолико колико је била цена услуге, док она мало не научи како се ради "са оним" и како се враћа кусур :116:

Но, јуче нисам имала избора и морала сам нешто доле да копирам и још да ми се стави спирала (само да знате које сам паре пукла, али није то поента, нису паре важне :smekerica:)
Ем што је скинула спиралу са оригинала да би га копирала, ем што је после странице испретумбала и у оригиналу и у мојој копији! Свака јој част на таленту, ја да сам се трудила не бих успела! :Bog :>

А кафић нећу ни да коментаришем... само бих се понављала... кожу деру родитељима студентским...

Иначе, много ми је смешан први пост ове теме "Знам ја човека у 4. априлу, хоће он да ради и да спусти цене" :K И тата би сине, али не иде то тако...