Zatvorimo kopirnicu i kafe na Farmaceutskom fakultetu

Started by ares, 15-03-2007, 01:14:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mikele

Марко из кафића је у ''талу'' са Дарком и Дарко га држи ту.То је проверена информација.
Сада када виже нема Дарка,неће бити ни Марка. :K :K :K
Ааааааааааааа шта кажете,могао бих да пишем неке песмице :K :K :K
Quote from: Wolf on 15-03-2007, 20:21:19
Da vidis sto me ne bi pustili .grins. Unosio sam i kafu i klopu.
A dok ne dobijemo dekana, mislim da od zatvaranja ili preuzimanja
kafica nema nista.

Слажем се,ја сам пар пута унео из пекарице неке артикле у ''кафић''.Па морам да једем нешто,а нисам им ја крив што код њих нема ничега.
Quote from: Darker on 15-03-2007, 20:03:56
(svaka èast pekarici, ali ponekad ne mogu da skinem vonj peciva sa sebe 5 dana:-D)
Ја сам једном био тамо када се кувао неки купус.Нисам могао да се ''очистим'' наредних 10 дана.Још сам имао неку зимску јакну јер је била зима,па је она попримила смрад од купуса,нисам ни смео да је уносим у кућу већ сам је држао на балкону.Кева је хтела да ме рокне. :> :>

А што се тиче копирнице све је већ речено:скупи су,немају појма и поред свега су надр**ни .grins. .grins.
То мора већ једном да се среди и сада је прави тренутак.Али морамо да сачекамо новог декана,па да видимо шта ће он да каже на ове наше примедбе.

darusaz

Ја сам кафић код чика Марконија одавно прозвао Мали Хајат:lol3:

aurora

Ljudi, potpuno ste u pravu i za kafic i za kopirnicu. Predlazem potpisivanje peticije na hodniku fakulteta, naravno u organizaciji parlamenta. Nesto se moze uraditi samo ako smo jedinstveni!Pogledajte kolege sa arhitekture

MiKy

moram konstatovati da nam je dugo trebalo da pokrenemo ovakvu temu...ima raznih simpaticnih ideja,jos samo da vidimo sta je najbolje ciniti :batina...bitno je da je podrska velika :ziveli

katarina

preletela sam temu i sve postove.
Uglavnom se slayem sa vama,
s tim sto ima jedna mala zackoljica.
Obratite paznju da je pecivo u Malom hayat-u
mnogo bolje nego kod bakice.
To je jedna od stavki o kojima treba razmisljati pri otvaranju novog kafica.
Takodje i ona kopirnica...
ja ne mogu da verujem koje su oni cene navukli!!!
U kopirnici bi po meni trebalo da rade studenti,
za pare naravno.
Jedino ce biti problem kada dodje neki profa da odstampa test za ispit,
ali i to moze da se resi.
Pa ne kosta kopir masina 100 dukata,
nek kupe sebi svoju!

Nadam se da ce studentske cene zaziveti i na nasem fakultetu!

darusaz

Да али пециво у екслузивнoм CAFÉ & PÂTISSERIE "Petit Sorbonne" Hyatt Kumodra¾ Resort-a се доноси из пекаре "Салаш" која је налази негде на Бањици 1 или Бањици 2. И padrone Marco пециво продаје по "субвенционисаним ценама".  :smekerica:  :~

aziraphale

stampam gajbi 30 primeraka BOJKOT KAFICA na papiru A4, vel'kim slovima, pa bold, pa po celom faksu.
nek osvane u ponedeljak. dok se aktivira parlament i peticija i dza i bu, ovo bi vec moglo da dela. a slazem se da teba da bude i to, i to sto pre.

Darker


aziraphale

da potpisujem gerilce ili izigravamo nepoznate?

krajina

#39
Ljudi,jednostavno je.Ne treba niko iæi u taj kafiæ i moraæe sam da ga zatvori.Ma to je bezobrazluk:prljave ¹olje,skupo k'o na splavu,kvalitet katastrofa,a i atmosfera je nikakva.Tu treba pustiti muziku,smanjiti cene,uvesti pivo i cigare i smeniti vlasnika!

sandric

Ja se slazem za fotokopirnicu,stvarno je preskupa.A sto se kafica tice,pa to i nije kafic vec prostor gde de oderu za kafu,ali ljudi svracaju i provode tamo pauze tako da ne verujem da ce bojkot uspeti

Enea

zaboravila sam da vam kazem da se umalo nisam potukla sa nekom plavusom u kopirnici, ma bash sam tada poludela.. i stalno jurcam drugare da udju tamo umesto mene, i pazare za brdo kesha 5 strana folija, koje, na ovoliko skolarinu mislim da su duzni da nam obezbede za dz... a prica u krug, od skolarine ne pokrivaju polovinu troskova struje...

sto se klope tice, ja , odem do trafike i kupim 'naemulgovani' 7 days... ne smrdi, i nema dlaka

za ficka.. khm.. nagutala sam se ne dokuvanih kafa, sa sve nekim mrvama.. sto je pak cena mog poroka, jer ne mogu da trcim 3km, sa vezbi da popljugam jednu u dvoristu...

ajde, ubrzajmo se!

mikele

И ја мислим да бојкот неће успети јер људи морају негде да убију пола сата-сат до следећих вежби или предавања.Тако да не знам колико ће то имати ефеката. :hmm :hmm
Ја мислим да је бољи начин да се напише петиција и да се сакупе потписи студената.И да се са том петицијом оде код декана(било новог или старог) и да му се то преда.Ја мислим да он неће остати слеп пред таквим захтевом који потпише бар половина студената овог факса.

Enea


Darker


cene u fabrici Bukulja. Fabrika jeste raspad, i te cene su samo za ljude sa Ma¹inca na ve¾bama i za osoblje fabrike, ali... :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Neka kafa bude 15 dinara. Ma neka bude i 30. Ali nikako vi¹e od toga, zaboga!!!!!