Zatvorimo kopirnicu i kafe na Farmaceutskom fakultetu

Started by ares, 15-03-2007, 01:14:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

katarina

Ne mogu da verujem Caj u kesici 2 din!!! Vise nego savrseno! I gde treba da se potpisemo, hoce li zaziveti ta peticija?!

Mislim da je Enea spomenula MRVE u kafi. Duboko sam ubedjena da mesaju kafu sa necim da bi dobili na kolicini.

hulio_salinas

OFF:Dare, pa sto si slikao ovaj sa stamparskim greskama?!
    Kafa - 3 din
     Caj - 2 din
     ...
   :116:

==================

LM, mislim da bilo kakva pobuna sada nema smisla. Sacekati da se oformi nova uprava (ako se uopste NEKAD oformi).

MiKy

njima su zatvarali kafic na neko vreme zbog fiskalnih koliko mi se cini...mozda jedna od ideja moze biti,opet im dovesti `Dinkicevce`...ja ne pamtim kada sam dole dobila racun

Darker

Aman, veæi je problem KAD dobije¹ raèun, nego to ¹to ga ne dobije¹:-)


Wolf

Daj Boze da se nesto promeni. Ja sam potpisivao tu peticiju pre nekih
godinu i po dana i nista...

tarantulica

Danas oko 14h je jo¹ bilo peciva u kafiæu....

I dve devojke su pile kaficu.....

I to je to.....

rodiæ

katastrofa je kafiæ.niti sam kad bila u njemu niti æu

MiKy

ja sam juce prosla oko 10.30 i kafic je bio prazan... :~  ali zato su lesinari iz kopirnice imali pune ruke posla :djavo

pop

Nemam sta da dodam ni za 'kafic' ni za kopirnicu. Stvarno su neverovatno brezobrazni i treba ih  puc
Secam se predloga od pre nekoliko godina da kafic iznese stolove i napravi bastu napolju, tamo iza menze na onom malom platou. Tada je ogromna vecina studenata bila za to, ali ne znam ko to nije dozvolio. 'Ocu da kazem da je dosta ljudi srecno sto ima bilo kakvo mesto da prekrati vreme na faxu, i treba sad animirati inace inertne farmaceute da traze nesto vise nego sto im se daje.

sandric

pa danas je kafic bio pun...valjda zbog kise....cinjenica je da smo osudjeni na to i posto nema promena u najavi mozemo samo da se pomirimo

MiKy

e a nije mi jasno da pored onolikog prostora oni nisu nasli za shodno da naprave bar jos koju klupu gde bi studenti mogli da prekrate vreme izmedju rupa u rasporedu...da ne pricamo o nekoj basti malo boljoj pekari i sl. :hm

lane

Слажем се са свима вама!
Ја сам се шлогирала када сам први пут дошла на факс и села у наш дивни кафић...
Иначе, ја никад не лудим због цене када знам шта ме чека - нпр. негде у центру...
Али Кумодраж, и то факултет - значи студентске цене... Мало сутра! :face:
За онај њихов један чај, ја могу да купим целу кутију, а шта ми дају - (прљаву) шољу вруће воде и кесицу!

Фотокопирница ту не заостаје. Смешно је када крене да се пореди...
Нпр. у 4. априлу је страна 0.5, код нас 5 дин. 10 пута скупље!!!
То значи, да нешто што би у 4. априлу платили 100 дин., овде плаћамо 1000!!!
Стварно је траги-комично!
А што се тиче љубазности, ту су најбољи!
Сви знамо свакодневне примере, али једна ситуација ме је толико изнервирала, да ја немам речи...
Копирао се неки испит, што је трајало 5 сати и на крају они одлуче да пуштају једног по једног јер се створила ненормална гужва, што је по мени ОК. Ту је стајао и један старији човек (сигурно преко 65 год.). Одједном, они из неког непознатог разлога престану да пуштају. Човек нема никакве везе са испитом, треба му збирка за пријемни, рекао им је да је стар и болестан, да је дошао ко зна одакле и да не може да чека и стоји још толико...
Оне су му 'ладно залупиле врата испред носа и закључале!!!!!!!
Човек је отишао кући без збирке!
Још смо ми рекли да га и пусте преко реда, нека му само пруже збирку кроз врата, а они закључали!!!
Да не кажем да се једна девојка тада расплакала што су јој два пута залупили врата испред носа (БУКВАЛНО), а исто јој требала збирка за пријемни. Мислим да је тамо чекала сигурно око 2 сата и на крају отишла празних руку плачући!
Ја сам се само забезекнула и нисам могла да верујем!!!

Ја се извињавам на дужини поста, али ја нисам могла да поверујем да се ово стварно дешавало!!!

Када буде било прилике, сигурно треба да се предузме нешто...

jovana

i ja te u potpunosti podrzavam!!!!!!! Stvarno su jadni da nas deru u Kumodrazu,a kao smo u centru! ako uopste moze nesto da se promeni!!

mikele

Људи видећемо да следеће недеље крене потписивање петиције.И онда сви дођите да то потпишете,па ћемо видети да ли се нешто може урадити по том питању.Ако неко има предлог како би требала да гласи петиција,нека напише овде.Ја немам представу како би то требало да изгледа. :H
Мада док не дође нови декан,вероватно нема ништа од тога,али вреди покушати зар не? :wink: