Zatvorimo kopirnicu i kafe na Farmaceutskom fakultetu

Started by ares, 15-03-2007, 01:14:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

cvjetic

ja cu svojski da se trudim da vrbujem ljude i da ga izbjegavam...ionako je kafa iz automata mnogo bolja,i mozes da kupis 4 za jednu u kaficu.. :ziveli

stef

 Bitno je da je pocelo, sigurno je da ce sve vise ljudi da izbegava kafic, a i izabran je novi Dekan, pa cemo videti da li ce ispuniti predizborna obecanja (a obecano je da ce biti raspisan tender)...

lane

Стварно не разумем те људе који и даље настављају да иду...
Неће умрети неколико дана без (лоше) кафе.
Немогуће је да нису прочитали...

Иначе, и ја врбујем људе!
Као што каже Стеф, важно је да је почело!

cvjetic

i ja ne kapiram to sto ljudi idu,mislim bar sad na pocetku treba izbjegavati taj kafic!bezveze... :roll:

MiKy

onda na sledecoj seriji plakata povecati font i promeniti boju slova kako bi bilo sto upadljivije...

pereca

I dodati na plakat neku poruku, tipa: Probudi se! Digni glavu! Imas previse novca? Ne znas sta ces s parama?...

aziraphale

bice, pereco, imam to u vidu, ali prvo da odviknemo "gazdu od kafanu" da cepa plakate. bila bi steta da bacimo jednu dobru ideju na taj nacin.

Bred

ok, o kaficu cemo u temi Bojkot kafica (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,5850.0.html)

pereca

Poznajuci gazdu, mislim da ce on jos dugo da cepa plakate. Ima da spava na faksu zbog toga.

Ali nas ima vise, zar ne? Mozemo da zalepimo vise nego sto on moze da odlepi.

Bred

pa jel ja rekoh da cemo o kaficu u temi Bojkot kafica? :F

pereca

Sorry  :Bog

Poslali smo postove u par sekundi razmaka.

krajina

zatvorice se oni sami bre!ako im niko ne bude dolazio u kafic.

zabica

niti kopiram niti pijem kafu vise na faxu...
derikoze mutevelic! :bljak:

MiKy

ako je kopirnica vlasnistvo fakulteta zasto onda rade one kretenuse a cene su onako nenormalne?  (pereca je izvor, u temi bojkot kafica)

Dukica

Колико сам приметила ради једна студенткиња
која је много слатка и добра, и неко смеће од
жене која мрзи цео свет!И још неке..не могу
да и' пофатам све...
А што не копирају двострано?
то ми никад није било јасно.... :hmm