Zatvorimo kopirnicu i kafe na Farmaceutskom fakultetu

Started by ares, 15-03-2007, 01:14:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

ares

Ljudi svi se slazete da su cene kopiranja na nasem fakultetu nekorektne!Smatram da za to postoji adekvatno resenje,a to je da dovedemo coveka koji kopira u 4. aprilu.On je rekao da bi jedva cekao,zasto mu to i ne omogucimo,tako bismo i mi mnogo dobili!Covek kopira po vrlo korektnim cenama i rekao je da bi u nasem slucaju cene jos snizio!Sto se bifea tice,kao da sam u knez Mihajlovoj!Ja mozda jesam provincijalac,ali razumem se u novac i smatram da ekonomska cena osnovnih usluga moze biti manja za 50 i vise %.Za ovu funkciju nemam coveka :) ali bih mogao da ga dovedem ako biste izrazili neku zelju! Ovo mozda izgleda nebitno,ali ovo obezbedjuje kvalitet nasih studija,zasto ga ne bismo poboljsali! Potrebna je samo zelja,zato ste vi tu!

stef

 Do izbora novog Dekana, nista od ovoga se ne moze resiti...ali hocu da radimo na tome istog trenutka kada se izabere puc

MiKy

predlog je na mestu :ziveli...stvarno su preterali :F,to sto studiramo kilometrima od centra i sto smo osudjeni na jedan kafic i kopirnicu ne znaci tj. ne bi trebalo da znaci da smo mutavi vec da stvarno treba nesto preduzeti... ares :cvet

ares

Mislim da je sad pravo resenje za to!Sad im je najveca frka, a dekan je samo vrsilac duznosti tako da mislim da mu nije vise neki interes da drzi svojue ljude!Voleo bih da to sto pre resimo nekim blitz krigom!Ne znam samo odakle da pocnem.Vi stariji to najbolje znate,pomozite!

aziraphale


Dukica


besno pile


MiKy

dajmo se nekako organizirat...ako neko ima neku ideju kako bi se to moglo sprovesti u delo neka se javi :hmm krajnje je vreme da se taj problem resi  :batina

Dukica

A mo¾e samo jedno pitanjce pre nego ¹to je zatvorimo?
Oæe se pojaviti neka druga kopirnica na istom mestu?
iliti, gde æemo kopirati ondak? :K

MiKy

pa ares bi doveo nekog iz aprila(koliko sam ja razumela),ideja je smanjiti cene `usluga` u krajnjem slucaju neka ostanu isti...ali su cene stvarno astronomske  :shock

Bred

aman ljudi, nista ne moze bez novog rukovodstva. A kad ono bude izabrano onda ce studenske organzacije biti na delu i zasesce na vrat novom dekanu :K

I ne moze ta burazerska politika-ja cu dovesti mog a ti tvog i tome slicno. Ko ponudi najbolje i najjeftinije uslove uz placanje prostora koje koriste na fakultetu-treba i da dobije mogucnost da radi tj fotokopira na faxu.


ares

Ok je to oko prostora ali covek iz 4. aprila se i sa tim slaze!I nema tu nikakvog burazerstva,naravno da se slazem za tender.Ali kazem za njega jer covek vec duze vreme radi taj posao i smatram da bi on ponudio najjeftinije usluge,uostalom videcemo.Bred je mozda u pravu sto se cekanja tice,ali nemojte da bude uzaludno!Jer to sa novim rukovodstvom ce se tek sleci po formiranju vlade,a po aktuelnoj politickoj situaciji tesko da bi to moglo skorije da se desi! Ne znam bas kako bi trebalo da tece resavanje problema,jer ne znam proceduru,pa ako bi neko od starijih studenata rekao kako bi to trebalo da ide...Sto se bifea tice,kafa na saobracajnom je 15 din.Ja bih bio zadovoljan kad bismo bar upola dostigli taj ,,standard''!!!! :help2: :help2: I kod njih bife ne drzi privatnik vec je u sklopu faksa,i zbog toga ne placaju razne dazbine,tako je i na jos nekim fakultetima!Znaci ako nece privatnik da radi to kako treba,neka radi fakultet,nek zaposle jednog ekonomistu i 2,3 sankerice,pa ko da je to problem!!! :B

Smrda

ok,slazem se sa ideju...
ali na zalost po nas,moraju se neke stvari postovati...
i mislim da se treba obavestiti predstavnicima godina,ili direktno u studentku sluzbu otici,a to tek posle izbora,koliko kapiram?
e sad....za te ponude,ne verujem da ce tako da mogne...
u principu moraju se naci najmanje 3 ponude od kojih ce rukovodstvo da izbere najpovoljiniju...

a za kafic???
pa tu ne znam sta bi pomoglo da isteramo one lopove...
jedino da s e svi preselimo u pekaricu....

aziraphale

odlicno.

sa krs kafe na krs kifle. :>
bilo bi super kada bi bilo izvodljivo da ih svi, ili makar velika vecina, izbojkotujemo. nedelju-dve, cisto da mu uzjebemo profit. tu mu nikakvo vece ili dekan ne bi pomogao. ako treba, vrlo rado cu da napravim plakat kojim bismo obavestili drage nam kolege o nekoj takvoj akciji.