Zatvorimo kopirnicu i kafe na Farmaceutskom fakultetu

Started by ares, 15-03-2007, 01:14:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

MiKy

ma ja sam joj trazila da mi kopira dvostrano a ona mi kaze ne radi joj prebacivanje na masini a ova druga je zauzeta... :wall:

Sole

#136
ljudi, ja se vama divim sto ste konacno resili da bojkotujete sve lose stvari koje se dogadjaju na faxu! izvinjavam se ako to radite duze vreme (a ja napisala konacno), jer sam I godina. stvarno bre, na ovom faxu bas kradu, cak je i onaj automat za kafu izgleda programiran, pa mu dodje ponekad da zgrabi nesto! videla sam dosta klubova fakulteta, svaki fax ima makar pristojan klub, ovaj nas ni na sta ne lici, a ipak smo elitni fax, pa se nadam da ce se nesto uskoro promeniti. uz vas sam od pocetka, ako sam 2 put sela tamo i to iz neke preke potrebe, inace mi od pocetka klub nije bio ni malo simpa, sve sto je u vezi sa njim, i kvalitet i kvantitet! samo napred! ;-)



mimil

@Sole:  :hmm  :nene:

nadam se da ce ovaj bojkot istrajati... jer su i kafic i kopirnica kriminal... a jedino mi je malo zao bilo onog ciku iz kafica sto je jurcao za plakatima onako nemocan jer mi je on uvek bio fin, za razliku od svog ostalog osoblja u kaficu i kopirnici...
pretprosle godine je u kopirnici bila najgora kombinacija, neka smotana i neka nad**ana od jutra do mraka sto nas samo nije tukla...

Darker

Kopirnicu tiho bojkotujte, trenutno su prioritet wc i kafiæ...;-)


P.S.A vas dve biste mogle da se dogovorite oko avatara:-):-):-)

Blesava*

   
  А да ли је некога од главних фаца на факултету уопште брига што ми бојкотујтмо и да ли ће се све ово на крају исплатити? :hmm

katarina


MiKy

samo da istrajemo....mislim da smo ovog puta u pravu i da ne trazimo nemoguce

Wolf


mikele

Данас у 6 сати је састанак парламента,тако да ће се на истом покренути питање око овога,па ћете већ вечерас бити обавештени шта и како даље.
У сваком случају треба наставити са бојкотом и што више људи убедити да не иде у ''кафић''. :nene:
То је најбитније :loptica

MiKy


zabica

nastavlja se bojkot, lepice plakate, i bice peticija! :loptica

mikele

Жабице само да те допуним. :wink:
Лепиће се плакати са потписом председника студентског парламента и са печатом СДФФ,што значи да и те организације подржавају бојкот кафића и,такође,значи да стари господин из кафића не сме да их цепа(то би било као да цепа,рецимо,плакате за журку СДФФ).

sandric

A zasto neko iz parlamenta ne ode da pregovara sa njim....neka spusti cene popravi uslugu i svi zadovoljni...

lane

Да је довољно само разговором решити све, он би човек одавно спустио цене и сви би били задовољни.
Ваљда је до сад укапирао шта је проблем, а ништа се не мења... :roll:
Стварно морамо овако, ово је једини начин да успемо! :loptica

Maslacak

Ipak, istina je...
jos niko nije normalno porazgovarao sa tim covekom i dopustio mu da i on iznese svoju stranu price...
ma kakva ona bila :>