Crna Gora-Sporazum sa EU

Started by Bred, 15-03-2007, 10:15:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

 Evropski komesar za pro¹irenje Oli Ren doputovaæe danas u Podgoricu i tada æe najverovatnije biti parafiran sporazum o asocijaciji i stabilizaciji izmeðu Crne Gore i Evropske unije. U Crnoj Gori danas æe boraviti i generalni sekretar NATO Jap de Hop Shefer, koji æe razgovarati sa najvi¹im dr¾avnim funkcionerima.

BLIC
-------
:wall:

darusaz

Бреде, не лупај главу о зид.  :roll:
Па нико неће примити "европску Колумбију" у ЕУ. Доћи ће до тачке у једном тренутку, када ће бити тако близу, а тако далеко истој.

Ово је само једна врста притиска на Србију у стилу "ево видите како Црна Гора, тако можете и ви, али испуните наше услове". Никада ЕУ неће ставити Црну Гору, Албанију и Србију на тзв. белу листу, јер у тим земљама има највише Шиптара у Европи, а зна се добро да они контролишу тржишта дроге и трговине људима по многим западноевропским земљама.

Dukica

Што не би?
Баш би било супер кад би и они ушли...
То би онда умањило сваки значај ЕУ
и онда не морамо да се цимамо да и ми улазимо..
А и остале земље ће се још више сморити од смећа
у ЕУ, па ће полако напуштати жељену нам унију... :smekerica:
Јел могу то да ураде? :hmm
Баш би било супер кад би могли... 

Smrda

pa ja bas nesto i ne mislim da bi Cg zarko zelela da udje u Eu,mislim da je to samo foliranje...i da pre idu na to da kad tad postanu free zone...
slazem se sa darusazom...po pitanju taktike EU...

willie the scot

tako mi bijeloga prashka i moldavke s.è.ima da udjemo!

darusaz

Quote from: willie the scot on 15-03-2007, 22:52:55
tako mi bijeloga prashka i moldavke s.è.ima da udjemo!

Вили, чоче, прави си орле. :)

Bred

Ma meni je najkrivllje sto ispade Milo upravu kada je rekao da ce CG sama brze stici do EU.

Darker

Za¹to? Pa svima je bilo jasno da hoæe... Kao ¹to æe i Kosovo...

Bred


Darker

Za¹to ti je "najkrivlje"(u¾asna konstrukcija,btw)... To znaèi da je to vrlo neoèekivano, a ja ka¾em da je to bilo vrlo oèekivano...

darusaz

Ма нема од свега тога ништа. :)

Bred

Quote...najkrivlje"(u¾asna konstrukcija,btw)...
Objasni po cemu uzasna?
A ja kazem iako je bilo ocekivano nije bilo bas tako brzo ocekivano...