Medicinijada - Kopaonik 01.05 - 06.05.

Started by zoca, 12-03-2007, 21:26:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lane

Само једна реч: НЕЗАБОРАВНО!!!  :igra:

(Могло је још мало да траје... :>)

Roben

спавао сам 12 сати од кад сам се вратио
стварно је било СУПЕР
најважније да нам је екипа била лудило
поздрав за цео кошаркашки тим  :Bog :Bog :Bog

pereca

Meni je sad bas zao sto nisam isla  :(

josefina87

hoæe li biti organizovana neka zurka kao mala repriza medicinijade? 8)

Shaft

Quote from: lijepa bosanka on 06-05-2007, 18:08:23
Bilo je dobro,malo je organizacija zakazala...
Moje mi¹ljenje je da planina nikako nije dobar izbor za medicinijadu,jer je u ovo doba godine vrijeme oèajno... :(

Inaèe bilo je zezanja, :PI i pored lo¹eg vremena i jako malih klubova za ¾urke...



To je bila nasa soba lb , a ne jako mali klub za zurke ...axaxaxaxaxaxax !

philoserbiana

cekni der da ja nesto kazem-cestitam na dobrom plasmanu.a kako to"muska fudbalska ekipa"?zar postoji i zenska?              :ball2:

malena

Naracno da postoji,osvojile su 3. mesto u ligi,a odigrale su previjalnu utrakmicu na medicinijadi protiv medicine iz Bg i dobile ih 2:0 da samo vidis kako su igrale,KA ZMAJEVI,svu publiku su odusevile... Svaka im cast... Ogroman pozdrav i aplauz za nase fudbalerke...  :pljes: :pljes: :Bog :Bog :~ :~

Sole

koliko primecujem, niko ne pominje odbojkasice i njihov extra plasman! :batina
prvo mesto nije za bacanje!
ostali nisu bili losi, a nisam znala da smo treci u generalnom plasmanu! super! :V

u svakom slucaju, koliko smo se nerivarali prvog dana zbog busa i smestaja toliko to ne moze da se uporedi sa Royalom i ski skolom i svim ostlim extra provodom! :PI :ziveli :ziveli :ziveli
ako sam spavala sve ukupno 10ak sati, strasno! :shock
sve se ovo isplatilo, a sada je gotovo pa da se vratimo u realnost i Kumodraz!  :(

malena

Sole pa naravmo da su odbojkasice nase ZLATO,ali hteli smo najsladje i najbolje kao veliko iznenadjenje da ostaviamo za kraj.  :wink: :Bog :pljes:

Sole

sto se pesmice tice, znam samo onu sa kokainom, a nikako nisam zapamtila "farmale, farmali...25, 33", bas je smesna, pa ako je neko zna...
inace, koliko se samo slusalo "expresno", to je neverovatna stvar!!! ;-)

mislim da je to prava himna Medicinijade, a nisam mogla da je podnesem!

Al-Jasmina

Tema utisci sa medicinijade je spojena sa ovom :)

philoserbiana

браво за ногометашице и одбојкашице... :~

qwertz

Bilo je fenomenalno! Ni ja se nikada ne bih vracao! I onako sam ostao u sobi 2 sata duze nego ostali! Sve je bilo perfektno, samo sto ste trebali da mu vidite frizuru! Pozdrav za cimere!  :wave:

MiKy

svaka cast na plasmanu :run eto dokaza da nama farmaceutkinjama i fudbal ide od ruke   :lol:

shiky

Havarija bejbe! :peace:
Samo me ubi onaj 5. sprat,a lift pokvaren,a u toku dana 1000 puta se penjes i silazis...ali je vredelo!
Vrh,u svakom pogledu!