Medicinijada - Kopaonik 01.05 - 06.05.

Started by zoca, 12-03-2007, 21:26:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

stef


josefina87

Quote from: mikele on 30-03-2007, 07:39:34
Quote from: Sole on 29-03-2007, 20:53:58
pretpostvaljam da vazi ona fora po 2 u krevetu, pa placanje po pola, koliko znam to bar nikada nije bio problem! ?
Добро претпостављаш. :wink:
Само ће свако морати да плати котизацију,да би добио акредитацију и да може да присуствује свим манифестацијама.И наравно превоз.
Koliko bi to otprilike ispalo-kotizacija i prevoz?

Sole

posto ne pise nista o tome da li nam se kol. koji imamo 5.5. pomera, kao i onaj 7. i 8., da li se zna nesto? i jesu li vezbe opravdane ili sta vec, da ne ispadne posle svasta, nisu znali ili tako to? ;-)

Duke

ahhh... sve te nade... (zao mi je zbog cinizma ali nikad necu zaboraviti onaj kolokvijum iz neorganske dan posle medicinijade u prvoj godini)

za vezbe su barem nekad bili korektni pa ti upisu plus, ili ako ima mogucnosti(gora varijanta) onda odradis. Mada mi rece neko da ce postojati mogucnost da se neki kolokvijumi odrade za prvu godinu nemoj tu da me drzis za rec.

Ali i po cenu da padnes neki ispit ISPLATI SE ICI

Sole

ok, razumem ja sve to, samo sam se nadala da ce biti malo korektniji, pa nesto pomeriti, moracu da se naviknem da ovde nema ustupaka... nazalost... ;-)

Pedja

јел мора да се плати до 15-ог?

hulio_salinas

Ne. Danas mi rekose da moze do 23.

Sole

moja drugarica je bila danas do sportskog i kao rekli su joj da moze do 25. da se prijavi i tad odmah plati.

josefina87

Uplata  i prijavljivanje su ipak do petka! :~

Mili


Sole

do ovog sad.
jel' zna neko koliko se tacno placa 2 u 1?
cisto da znamo koliko da ponesemo novca kad uplacujemo. ;-)

Mili

Svako plaæa:
-prevoz (1500 din) i
-kotizaciju (10 eura).
A sme¹taj je po osobi 95 eura, i valjda to mo¾e da se deli...

Sole

da, da , svako placa sam put i kotizaciju, akreditaciju, ali hvala na info da je 95 eura smestaj!!! ;-)

lane

Када сам била да се пријавим, рекоше ми да се највише бруцоша пријављује...
Па, старије колеге, шта је са вама?  :K :K :K

shiky

Pa Lane kao sto rece onaj lik mi smo svezi :smekerica:
I veseli... :>