Medicinijada - Kopaonik 01.05 - 06.05.

Started by zoca, 12-03-2007, 21:26:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mikele

Пошто су се многи интересовали шта ће бити са онима који имају испит у суботу(прва година) и због тога не могу да предају индексе за медицинијаду,ево и одговора.Нека сви понесу индексе са собом и даће их у аутобусу приликом поласка на Копаоник.Индексе треба дати некоме из СД који ће бити у бусу са вама.

hulio_salinas

Postoji jos jedna varijanta (koju sam ja izabrao):
predate indexe danas ili sutra, a na ispit izadjete sa identifikacionom karticom. Potrebno je samo da provere nas ID na ispitu, a nece nam odma' upisivati ocene.

:wave:

shiky

E,a samo da pitam,zasto se daju indexi?Nisam sigurna da sam dobro razumela... :hmm

lane

Шики, па морају да провере да си студент... :>

Ја сам индекс већ предала, тако да ако ме не пусте на испит... :K

Може да се понесе и идентификациона картица, а чини ми се да може и лична карта...

josefina87

ja nisam predala index,doneæu ga na dan polaska! :roll:

Sole

ja sam isto razumela da se na ispit moze i bez indexa, tj. uz id karticu ili licnu kartu, ioanko nam do sada ta kartica nicemu nije ni sluzila, mozda je vreme da nadje svoju primenu.
malo smo  :OFF      :stid:

ja sam predala index isto...

shiky

Quote from: lane on 26-04-2007, 18:01:06
Шики, па морају да провере да си студент... :>
Postoje uverenja o redovnom skolovanju, postoji fotokopija indeksa uz uvid istog pri prijavljivanju,identifikaciona kartica... Postoji jos hiljadu drugih nacina da se proveri da sam student...a zasto onda bas indeks?

josefina87

Quote from: shiky on 26-04-2007, 19:30:39
Quote from: lane on 26-04-2007, 18:01:06
Шики, па морају да провере да си студент... :>
Postoje uverenja o redovnom skolovanju, postoji fotokopija indeksa uz uvid istog pri prijavljivanju,identifikaciona kartica... Postoji jos hiljadu drugih nacina da se proveri da sam student...a zasto onda bas indeks?
¹to lako kad mo¾e komplikovano? :>

pereca

Mislim da nije problem da status studenta dokazete indeksom.
Uostalom to rade i svi ostali fakulteti koji ucestvuju na Medicinijadi, pa da mi ne komplikujemo.

A sad vas molim da prestanete sa off-om.  :police:

Roben

на медицинијаду се креће у уторак 1. маја у 6h
дотатне информације ће вероватно дати микеле или стеф

katarina


josefina87

hajde javite konaène informacije oko polaska-gde,kada..!

hulio_salinas

Hm... Koliko mi se cini:

Utorak, 01. maj, polazak u 6h ispred hotela "Interkontinental". U 5:30 svi da budu prisutni, zbog organizacije.
Mislim da je to to.

Sole

da, da u pravu si, parking kod Sava centra i naglaseno je to vreme pola 6, jer se tacno u 6 polazi.

malena

Nadam se da cu ozdraviti do tada. a005