Medicinijada - Kopaonik 01.05 - 06.05.

Started by zoca, 12-03-2007, 21:26:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

ivilija

Da li mogu ici i ljudi sa faxa koji nisu isli na medicinijadu i kako se prijaviti??? Da li je neophodno doci na fax posto ja radim danas diplomski na VMA pa ne mogu doci do faksa ako uopste mogu da se prijavim??? Prijavila bih jos jednu koleginicu ako nije problam?
Javite mi se ... :)

mikele

Quote from: ivilija on 17-05-2007, 10:40:18
Da li mogu ici i ljudi sa faxa koji nisu isli na medicinijadu i kako se prijaviti??? Da li je neophodno doci na fax posto ja radim danas diplomski na VMA pa ne mogu doci do faksa ako uopste mogu da se prijavim??? Prijavila bih jos jednu koleginicu ako nije problam?
Javite mi se ... :)
Не знам да ли се ово односи на журку у НС или... :hmm
У сваком случају на журке може ићи ко хоће.Полазак за НС је у петак у 21 са паркинга код Сава Центра,а пријављивање за то је у СДФФ.Пут се плаћа,а цена ће зависити од тога колико људи иде за НС.
Што се тиче наше журке,бићете сви благовремено обавештени као и увек,а наручито људи са форума који увек међу првима сазнају за журке. :wink:
Оквирно,журка би требала да буде за неких 10-так дана.Надам се да прваци тада немају неки испит :K

Pedja

Ma imamo mi stalno ali no problemo   :K


zabica

@smrda - ma nisam to ja, 100%, zar ja da blejim  u kaficu...  :plez
:cvet
@ trinity - ja rako' ti se zaljubila, kad ono ti vrsljala, a jos se krila od kamera da te ne snima, ccc...  :luda

@shiky - hahahaha, paparaci na sve strane

Quote from: mikele on 17-05-2007, 17:29:27
Што се тиче наше журке,бићете сви благовремено обавештени као и увек,а наручито људи са форума који увек међу првима сазнају за журке. :wink:
Оквирно,журка би требала да буде за неких 10-так дана.Надам се да прваци тада немају неки испит :K

mikele, pa kad je to nama bio problem  :K

oce se i to zvati "after medicinijada party"?  :plez

mikele

Quote from: zabica on 17-05-2007, 20:33:49
oce se i to zvati "after medicinijada party"?  :plez
Па могла би тако да се зове.Мада бисмо могли да будемо мало оргиналнији а? :hmm
Ако неко има предлог како би могао да буде слоган журке,нека ми пусти на ПП.Ајде да мало активирате вијуге :K

hulio_salinas


josefina87

ili samo exspressno!? :K :K
jo¹ nam fali celo vaèe ta pesma! :lol:

Sole

Hulio,  :Bog
bas mi se svidja, samo nemoj da bude za sledeci vikend, trebalo bi malo kuci da idemo, he, he... :)

shiky


lane

Хулио, одлична идеја!  :116:
Крајње је време да се организује 'After the 'expressno' party', већ следеће недеље, ако је могуће... :igra:
А још плус тада немамо ниједан испит (за неверовати...).
Соле, не може да се иде кући када је журка!  :K :K :K

Sole

to za ispite je stvarno neverovatno, ali cutite, ima nesto da nam zakazu, pa da se slikamo posle!!! .blah.
a kuci... :hmm jao, pokusacu da se organizujem nekako, taman kad smislim jedno, iskrsne drugo, ali nema veze, samo da  se desi ta zurka!!!  :ziveli

maraja

Hej kolege,
Zurka u NS-u nije bila losa,steta sto vas vise nije doslo!

Pozdrav iz NS-a!
P.S. Poseban pozdrav za Vanju odbojkasicu.Nadam se da si se lepo provela sinoc.

lycos

pa ako zurka bude bila 25_og-moracu da je propustim zbog analiticke i bice mi :( :( :( :( :( :(

qwertz

da se vratimo na temu! Ponovio bih poslednji dan medicinijade jos 100 puta! E stvarno mi je ovih dana uzasno!

Sole

zadnje vece na Medicinijadi!!!
nikad se nisam vise i bolje izigrala i provela i bila sa ljudima koje volim! ;-)