Medicinijada - Kopaonik 01.05 - 06.05.

Started by zoca, 12-03-2007, 21:26:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

mikele

Хулио може ићи свако,само треба да плати и да се пријави у СДФФ јер се до средине априла шаљу спискови са људима који иду.
Чланови екипа не плаћају,тј СДФФ плаћа за њих.Они плаћају само пут и котизацију.Бар је тако било до сада.

MiKy

znaci smestaj,prevoz,takse..=oko 150 +hrana+ `dzeparac`...5 dana nije bas studentski  :nene:

mikele

Quote from: MiKy on 20-03-2007, 18:44:50
znaci smestaj,prevoz,takse..=oko 150 +hrana+ `dzeparac`...5 dana nije bas studentski  :nene:
Читај мало боље,храна је плаћена,тј укључена је у аранжман на бази шведског стола,пун пансион.
Понављам још једном да те цене немају везе са нашим факултетом и СДФФ,то је одредио организатор и ту се ништа не може.Ми смо успели да спустимо мало цену,али више од овога није се могло.
А цене су скоро исте као и сваке године,тако да то је то. :roll:

darusaz

Па то ће бити Медицинијада на страна територија. :))) Морам и ја да идем онда. ;)

Roben

само је прошле године била на нашој територији  :K :K :K

zoca


MiKy

pun pansion u konacima? to mi malo nije jasno...gde cemo se hraniti?

nasty girl

Quote from: MiKy on 21-03-2007, 09:01:25
pun pansion u konacima? to mi malo nije jasno...gde cemo se hraniti?

pa u konacima ima restoran tamo gde im je i recepcija tu je i restoran....

mikele

Quote from: MiKy on 21-03-2007, 09:01:25
pun pansion u konacima? to mi malo nije jasno...gde cemo se hraniti?
Као и сви остали гости у апартманима Конаци ''Сунчани врхови''.
Све агенције нуде смештај у конацима на бази полу или пуног пансиона,тако да не знам шта је ту чудно. :hmm
Ево па погледај рецимо понуду Југотурса где јасно пише ''доплата за полупансион'' http://www.yugotours.co.yu/index.php?option=com_content&task=view&id=249&Itemid=239
Тако да...

Sole

pretpostvaljam da vazi ona fora po 2 u krevetu, pa placanje po pola, koliko znam to bar nikada nije bio problem! ?

mikele

Quote from: Sole on 29-03-2007, 20:53:58
pretpostvaljam da vazi ona fora po 2 u krevetu, pa placanje po pola, koliko znam to bar nikada nije bio problem! ?
Добро претпостављаш. :wink:
Само ће свако морати да плати котизацију,да би добио акредитацију и да може да присуствује свим манифестацијама.И наравно превоз.

Sole

#41
ok, hvala za info! neki kazu prijave do sredine aprila, neki 2-3 dana pred Medicinijadu... sta je tacno? ;-)
uostalom, nije ni bitno, bolje sto pre, mirna glava posle...

mikele

Тачно је ово прво,тј пријава је до средине априла.

Shaft


Pedja

Ta prijava podrazumeva i placanje odmah ili...?
Jel moze da se plati da se bude npr 3 dana a ne 6 kao sto traje?